Jump to content
Dogomania

Moon po irlandzku


agnwis

Recommended Posts

[quote name='agnwis']w sumie to nie wiem jak zaczac. hmm Monty pojechal w pt do swojego nowego domku...byla to bardzo ciezka decyzja, przemyslona milion razy. ale tak bylo najlepiej...i dla nas i dla niego. Monty byl niereformowalny w tym swoim znaczeniu.my zaczelismy sie klocic...musialam prac dzien w dzien wszystkie koce, dywany, zaslony etc.
Zaczelo to byc na tyle irytujace, ze zaczelam na niego pokrzykiwac.

bardzo tego nie chcialam wiec...poszukalam mu nowego domku.dla niego :(
Wiem, ze to byla dobra decyzja choc serce mi peka.

dostalam wczoraj zdjecie jak to Monty z nowym wlascicielem lezy zadowolony na lozku.
Oni juz maja 3swoje grzywki. Kochaja rase i wiedza jak o nia dbac.
Jeden z nich wiekszosc czasu jest w domu..wiec MOnty ma towarzystwo non stop.


niektorzy moga pomyslec, ze oddalam go bo wzielam szczeniaka.ale to zupelnie nie tak.
pomoglo mi to troche w podjeciu decyzji. tzn upewnilo, ze tak bedzie lepiej bo balam sie, ze szczeniak podlapie i tez bedzie mi znaczyl po katach..

na dzien dzisiejszy jest mi smutno ale ciesze sie w tym samym momencie.bo wiem, ze mu tam dobrze...[/QUOTE]


Kurczę, przykre to...
A to nie było czasem tak, że Monty dorósł po prostu? On był wykastrowany?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rika']Kurczę, przykre to...
A to nie było czasem tak, że Monty dorósł po prostu? On był wykastrowany?[/QUOTE]


on od poczatku lal wszedzie.na spacerach nic....a po powrocie do domu siural na wszystko.wiec to raczej nie to. tak byl ciachniety...ciachniecie nie pomoglo.niestety.
czasami taka decyzja jest lepsza.
domek znalazl sie w sumie niechcacy.to przyspieszylo nasza decyzje. Ludzie, ktorzy kochaja grzywki, znaja je. do tego Monty od pierwszego spotkania ich polubil-a one raczej niesmiale sa zwlaszcza do obcych.
oni sie w nim zakochali no....wiec pojechal z nimi. to nasi znajomi sa.mamy znimi kontakt i wiem, ze bedzie mu tam bardzo dobrze.

a zdjecie, ktore dostalam tylko to potwierdza!


nigdy nie oddalam zwierzaka, ktore postanowilam przygarnac.i bardzo mi z tym zle.no ale decyzja musiala zostac podjeta i zostala.
mozecie mnie krytykowac ile chcecie.
ja wiem, ze to bylo lepsze dla nas wszystkich.

a jezeli ktos lubi smrod moczu w domu, ciagle pranie wszystkich wykladzic i mebli lacznie z zaslonami to prosze bardzo..nie mam nic przeciwko.
hodowca mi nie powiedzial...w opisach rasy raczej tez nie wspominaja, ze bede miala zlane cale mieszkanie.
gdybym wiedziala to prawdopodobnie bym sie na ta rase niezdecydowala.

moze i nieodpowiedzialne to bylo...ale musialam naprawic swoj blad.no i nie kazdy jest idealny.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest przypadłość rasy ;) mój grzywek ma prawie 2 lata i ani razu niczego w domu nie zaznaczył...

Podjęliście taką decyzję, jaka Waszym zdaniem była najlepsza dla wszystkich ;) u każdego granice są gdzie indziej i nie sądzę, abyście wyrządzili psu krzywdę- nie postąpiłabym tak, ale w pełni rozumiem i nie potępiam.
Daj czasem znać jak Monty'emu żyje się w nowym domu ;)

Link to comment
Share on other sites

Monty jest bardzo szczesliwym pieskiem. zdjecia mowia same za siebie. wkleje jakies z pewnoscia...poki co ciezko mi sie je oglada....bo troche serce boli :(

a tu Bailey
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/7286.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7585/7286.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/i8b1.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5879/i8b1.jpg[/IMG][/URL]

Edited by agnwis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...