Jump to content
Dogomania

DASZEŃKA pojechała do nowego domku


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wrażenia super a nawet więcej:) Obejrzałam zdjęcia poprzednich psiaków i z telefonu i albumu. Pogadaliśmy o wszystkim i o niczym, psach ,kotach samochodach. Jestem zaskoczona świadomością posiadania psa , jak uczyć i jaki to obowiązek. Nie często mam okazje posłuchać jak ludzie mądrze uczą psa właściwego zachowania :) Jak dla mnie okej , po za tym państwo znają rasę i wiedza co to za małe diabły. No i już sie nie moga doczekac spacerow , wyjazdow z psem, samej obecnosci psa w domu :)

Link to comment
Share on other sites

Pan się przyznał że przy pierwszym psie zrobił dużo błędów wychowawczych. Pies był karcony ale nigdy nie były to kary cielesne.Miałam wrażenie ze o poprzednim piesku , Smyku , mógł opowiadać godzinami , na przemian z Panią ,albo jedno przez drugie :D Ogólnie strasznie mili ludzie i kochający wszystkie zwierzęta nie tylko takie diabełki .

Link to comment
Share on other sites

To szybko przyjadą :) Wydaje mi się ze będzie dobrze :) Dowiedziałam się nawet , ze jeśli zaszła by okoliczność ze Pan będzie w pracy a Pani musiała by iść do lekarza np. to pieskiem w tym czasie będzie miał się kto zając na czas nieobecności Pani :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ja mam pytanie poza konkursem. Czy jest jakaś fundacja albo stowarzyszenie pomagające foksiom ?
U nas w niedawno otwartym schronie jest foksio podobny piesek . W zeszły piątek dziewczyny od Chow Chow po moim donosie zabrały dziewczynę ze schronu , wiec myślałam ,ze może i foksiowi by się poszczęściło .

Link to comment
Share on other sites

Ciężko by było tak pośredniczyć , bo do schronu nie wpuszczają wolontariuszy. Myślałam ze stowarzyszenie/ fundacja mogło by wyrwać psa w typie. Tym bardziej ze Chow Chowa dziewczyny wyrwały. Uważają , że jak ktoś chce psa to przyjdzie po niego , a opisów do ogłoszeń nie trzeba strasznych jakichś bo mogą ludzie zadzwonić, zapytać o psa osobiście i się dowiedzieć jaki jest. Jak chce ich zjeść to agresor, a jak nie zjada ludzi to znaczy ze jest mega przytulak miziasty . Jeszcze dziś się dowiedziałam ze pierwsze przypadki nosówki zaczęły się tam właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...