Jump to content
Dogomania

...Śladem psich łap.... (zawody)


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie, nie o to chodzi :) To ty zostawiles u nas wozek pod domkiem na noc? :D Pozyczylismy sobie go na moment - moja Aqua (razem z Jacky'm miala okazje zadebiutowac w zaprzegu 8) a potem biedna kitka zostala zaatakowana przez Nuke i troche obgryziona.. :roll: Mam nadzieje, ze sie nie obraziles :P

ps. jak jechalam na wozku mialam wrazenie, ze jest zle wywazony.. ?

Link to comment
Share on other sites

Wózek faktycznie zostawiłem na noc pod domkiem nr 6 (chyba tak), kitka faktycznie została obgryziona, ale ani ona ani wózek nie mój więc z mojej strony o obrazie nie ma mowy.

A jeżeli chodzi o złe wyważenie wózka to nie mam pojęcia, tylko na nim jeździłem więc nie mam porównania, a w sumie mnie się on podoba i dobrze prowadzi więc jestem bardzo zadowolony że mogę go czasem poużywać. Słowem - trochę się z nim zżyłem.

Link to comment
Share on other sites

Cześć husky-regan.

A mnie się Twoja strona nie otwiera. :hmmmm:

Gratuluję debiutu.

Niestety muszę przyznać, że kibicowałem Marcie (Wanka-Tanka) po pierwszym dniu, by Cię wyprzedziła i udało jej się to. :wink:

Swoją drogą mój debiut w Kucobach na wózku również był bardzo udany. :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :D

Własnie dostałam płytke od Cobry ze zdjeciami z Kucob(ów). :angel: Oprócz zdjeć niedzielnych powtórnie nagrał tez te wcześniejsze.

Ja się nie będę bawić w zmniejszanie i udostepnianie tych zdjęć, m.in. z tego powodu, że zwyczajnie nie mam kiedy, wkrótce wyjeżdżam i będe tylko do kawiarenki mogła zajrzeć czasami...

Dlatego pytam, komu dalej wysłać płytkę ? Kto chce je udostępniać ? Nie da się tego poczta mailową wysyłac, jest za duże.. Nie wiem, czy ktoś jeszcze prosił Cobrę o płytę, ja prosiłam. Jesli już macie, to nie problem, ale jesli ktoś chce, to niech tu szybko napisze i wyśle mi adres, to podeslę. :)

Link to comment
Share on other sites

Cosik mi się przypomniało.

W ostatnim wydaniu tygodnika mieszkańca mojego miasta "Chorzowianin" był artykuł odnośnie imprezy w Kucobach. Jak tylko dorwę jakiś skaner to dam Wam cynk jak to obejrzeć.

Jeśli ktoś zbiera jakieś wycinki i tego typu rzeczy to niech da znać, pobiegam trochę po kioskach i jak jeszcze gazetkę złapię to podeślę.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :D

Własnie dostałam płytke od Cobry ze zdjeciami z Kucob(ów). :angel: Oprócz zdjeć niedzielnych powtórnie nagrał tez te wcześniejsze.

Ja się nie będę bawić w zmniejszanie i udostepnianie tych zdjęć, m.in. z tego powodu, że zwyczajnie nie mam kiedy, wkrótce wyjeżdżam i będe tylko do kawiarenki mogła zajrzeć czasami...

Dlatego pytam, komu dalej wysłać płytkę ? Kto chce je udostępniać ? Nie da się tego poczta mailową wysyłac, jest za duże.. Nie wiem, czy ktoś jeszcze prosił Cobrę o płytę, ja prosiłam. Jesli już macie, to nie problem, ale jesli ktoś chce, to niech tu szybko napisze i wyśle mi adres, to podeslę. :)

Mam tą płytkę !

MANU : WIELKIE DZIĘKI !

Postaram się aby do piątku wieczora fotki były online na mojej stronce.

Mam prośbę do autorów fotek, aby odezwali się jak podpisać ich autorstwo ?

Link to comment
Share on other sites

Może się dowiem kto jest kto ?

To ja opisze kto jest na niektórych zdjeciach :

10 - Grześ z Natanem

11 - Mike z Kiarą

22 - Ja z Kazanem

23 - moja mama z Paco

26 - Grześ z Lukasem i Tajgą

27 - Waldek z Manu i Chinookiem

29 - Jacek (Za_Horyzontem) z Maxem i Chanem

31 - moja mama z Paco

32 - Grześ

33 - Waldek

38,39,40 - sh_maniak

49,50,51,52 - Cobra

56 - druga od prawej Ewaka

57,58 - Mike z Magdą i Ewaka

69 - Mike z Kazanem

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... :hmmmm:

Z Lukasem (jak ten bank :wink: ) i Tajgą. :D

to moje domysły, bo strona Husky-Regan cośmi się nie otwiera.

No bo strona Husky-Regan jest na interii a tam maja godzinowy limit transferowy, i jak w jwdnej godzinie jest za duzo odwiedzajacych to potem trzeba czekac :lol:

Link to comment
Share on other sites

zawody w kucobach były super, fajne miejse,dobra organizacja... czego chciec wiecej... a jednak

na trasie dogoniłam zawodnika który po "droga stop" powiedzial że nie widzi takiej potrzeby, niemogąc ominąć bo psy na sie warczały wlokłam sie przez pół trasy za dogonioną osobą, udało ni sie bezkolizyjnie ja wyprzdzic na ostrym zakrecie na którym zaprzeg poprzednika nie wiedział w która strone ma iść. byłam wściekła.

nie zgłosilam protestu choć należało

na przyszłość prosze wszystkich uczestników o rozsądek i przestrzeganie zasad! a jeśli ktoś ich nie zna to niech sie z nimi zapozna zanim zostanie maszerem!

ALE I TAK ZAWODY BYŁY SUPER. WIELKIE DZIEKI DLA ORGANIZATORÓW

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po pierwsze - bardzo milo czytac po takim czasie mile opinie nt zawodow.

Moze wyjasnie, ze kiedys wystepowalam tu jako Czemi.

Niestety juz nie jestem ani Czemi, ani w Cze-Mi. Teraz jestem po prostu Ola. Wraz ze zmiana oblicza niewiele sie zmienilo, dalej mam malo czasu, zeby tu sie odzywac i dalej zamierzam Was meczyc informacjami o roznych imprezach, ktore zamierzam organizowac.

Bedzie mi milo znow moc zobaczyc Was na moich zawodach.

Pozdrawiam

Ola i Malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...