Jump to content
Dogomania

Kamienica i wspólne podwórze


Paulina87

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wniosek nasuwa sie sam poczekac do przyszlego tygodnia i znow wizyta na policji u dzielnicowego. A tu mam jesze pytanie czy jak bylas dzisiaj u dzielnicowego przyjal zgloszenie na pismie, bo jesli nie zarzadaj nastepnym razem zeby przajal zgloszenie na pismie i popros o kopie.
Kilka takich wycieczek na policje za kazdym razem powtorka ze zgloszeniem na pismie a poznej do komendanta. Moze to poskotkuje, bo na gebe wiesz co mozna.

Link to comment
Share on other sites

Cho cho czekaj tatka latka idz jeszcze raz i zapytaj w okienku kiedy ma dyzur twoj dzielnicowy w budynku bo ty musisz z ni rozmawiac osobiscie i do tego masz prawo a dalej tak jak ci pisalam juz wczesniej. Nie dawaj sie zeby cie zbywali. Ja juz rez zalatwialam podobna sprawe o psa ale temat byl inny. Stad wiem ze to tak sie zalatwia.

Link to comment
Share on other sites

I jak sprawa się przedstawia??
Jam iałam taki przypadek, ze z sąsiedniej klatki zawsze wybiegała suka do mojej suki. wzrost m/w ten sam, za to moja duzo dłuższa. No i było obszczekiwanie ze strony suki sąsiadów i raz nawet chciała kłapnąć dziobem moją. Nie pomagały prośby żeby właściciel trzymał psa na smyczy albo w kagańcu. Moja suka to takie cielę, ze nie wie co to bronić się czy gryżć. w końcu się wkurzyłam, porzyczyłam psa mojego TZ /mix asta i bóg wie czego - duży - Nero/ który broni mojej suki i wybrałam się na spacer z obydwoma. Było tak jak myślałam - z sąsiedniej klatki wyleciało głupie suczysko i zaczęło szczekać, z tym że teraz szczekać zaczął też Nero. Reakcja sąsiada była natychmiastowa - zabrał psa i teraz jak mnie widzi z moim suczem, odwołuje swoją i pilnuje ją.
No ale to był przypadek, ze to mała suka była, do kolan nie sięgająca
U was problem jest z dużym psem
Ciekawa jestem jak to się potoczy dalej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...