Jump to content
Dogomania

SZÓSTY ETAP**skarbonka**KALISZ


rozi

Recommended Posts

Myślałam nad tym, ale nie ma terenu, poza tym co w zimie i ogrzaniem tych pomieszczeń?

Drewno jest fajne, ale niestety bardzo dużo psów u nas ma zapalenie międzypalcowe - drożdżaki bytują na deskach, nie ma jak się ich pozbyć i pierwotniaki - lamblia i inne - tez nie do wytępienia i nie do zdezynfekowania

Ta izolatka bardzo mi się podoba, właśnie o czymś takim marzyłam dla staruszków

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Nie ma bud???????????

U nas też są kojce , że w środku i na zewnątrz wyjście, ale każdy pies ma budę, aby mógł sie schronić i spać na suchym. W szpitaliku tez tak jest lub legowisko:

Tutaj w budynku mamy kafelki na podłodze , każdy boks ma wyjście na zewnatrz , i niestety ,ale żeby w środku było sucho, to po umyciu pracownik by musiał lecieć z suchą szmatą od razu , a jak u was nie ma bud, to gdzie ten psiak ma leżeć?
[IMG]http://reksio.cdmedia.pl/slides/klatkisrodek.JPG[/IMG]

A to szpitalik i boksy dla psów po operacjach lub staruszków zimą.

[IMG]http://reksio.cdmedia.pl/slides/S6301450.jpg[/IMG][/QUOTE]

W Polsce tak może być? Trudno uwierzyć. :o

Link to comment
Share on other sites

Weszłam z ciekawości, zobaczyć projekty i nikogo to nie interesuje?

Grypa mnie rozłożyła a zdjęcie mam w kompie w pracy, więc wstawiętylko takie artykuliki ze strony, co zrobiliśmy ogólnie dla psów w zeszłym roku, w tym i dla staruszków.
Ponieważ zabezpieczenie na dzień otworów sprawiło,że w środku było tak ciepło,że psy wywalały koce z legowisk.....
Na noc sa zamykane podwójnie , z obu stron, tylko w dzień takie otwory 1m na 1m wyziębiały pomieszczenie w rekordowym tempie.

[URL]http://www.szczecinek-schronisko.home.pl/artykul.php?show=320[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kotom zrobiliśmy wolierę, w końcu....

[URL]http://www.szczecinek-schronisko.home.pl/artykul.php?show=317[/URL]

Jeśli chodzi o podłogi, to mamy i terakotę i posadzkę epoksydową w boksach. zdecydowanie lepiej sprawdza się epoksyd.
Jak wrócę to pracy, powstawiam zdjęcia,żeby było widać jak jest w środku.

Link to comment
Share on other sites

i co, latają ;-).

kurcze, nie przekonuja mnie te kafelki, fotka wyczyszczona bez psów to jedno,a drugie, ze gdzie jest obsługa na tyle liczna, zeby psy nie ślizgały sie po moczu juz pół godz. po sprzątaniu ?
drewno faktycznie tylko na pierwszy rzut oka wygląda ok, skoro tak psiakom grzyba zapodaje w palce. zastanawiam się. trociny jakieś czy cos, co wchłonie ew. wilgoć?

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, ze wątek skarbonki odnalazłam dopiero teraz, podczas 6tej o ostatniej już edycji.

Chciałam w tym miejscu [B]podziękować [/B]wszystkim zaangażowanym w zbiórkę datków i za wspaniałą realizację projektów. Oglądnęłam trzy wątki realizacyjne i popłakałam się jak bóbr widząc szczęśliwe staruszki w nowych kojcach i na nowych wybiegach.
Kłaniam się nisko wolontariuszom i pracownikom, którzy dołożyli wszelkich starań by zrealizować ten wspaniały projekt. Dzięki Wam, rośnie wiara w ludzi..


Będę z zainteresowaniem śledzić wątek tej edycji, i mam nadzieję, że kiedyś powstanie jeszcze taka skarbonka.

DZIĘKUJĘ :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']Szkoda, ze wątek skarbonki odnalazłam dopiero teraz, podczas 6tej o ostatniej już edycji.

Chciałam w tym miejscu [B]podziękować [/B]wszystkim zaangażowanym w zbiórkę datków i za wspaniałą realizację projektów. Oglądnęłam trzy wątki realizacyjne i popłakałam się jak bóbr widząc szczęśliwe staruszki w nowych kojcach i na nowych wybiegach.
Kłaniam się nisko wolontariuszom i pracownikom, którzy dołożyli wszelkich starań by zrealizować ten wspaniały projekt. Dzięki Wam, rośnie wiara w ludzi..


Będę z zainteresowaniem śledzić wątek tej edycji, i mam nadzieję, że kiedyś powstanie jeszcze taka skarbonka.

DZIĘKUJĘ :Rose:[/QUOTE]

to dokładnie jak my , dostaliśmy informacje wczoraj , czasu za mało aby sporządzic dobry projekt choć staruszków u nas nie brakuje . Rewelacyjna inicjatywa :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Dobrze.
Ze względu na to, że jest to ostatni Etap, przedłużam termin składania projektów do 15 czerwca.
To już termin ostateczny na ten rok. Jeśli pieniądze nie zostaną przyznane, zablokuję je do wiosny przyszłego roku.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Ja mam wprawdzie gotowy projekt ale jeśli startuje Ostatnia Szansa, to schronisko w Szczecinku zrezygnuje.

Pozdrawiam[/QUOTE]

[B]Halo Szczecinek ! Macie gotowy projekt to startujcie[/B] nie ma na co czekać, szkoda czasu. Zatem do dzieła i powodzenia :) My na razie wymieniamy ogrodzenia i robimy remont w 3 pomieszczeniach . Nie wyrobimy się z sensownym projektem. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...