Jump to content
Dogomania

SZÓSTY ETAP**skarbonka**KALISZ


rozi

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

A ja nie byłam składkowa i jest mi bardzo przykro,że Ty Poker osoba,którą szanuję i wyjątkowo lubię tak piszesz do Kaliszanek..Ja się domyślam,że nastąpi niewybredny słowotok do mnie,bo jak osoba,która nie wpłacała i śmie się wogóle wypowiadać na wątku dot.skarbonki?Z jednym się zgadzam POLSKIE PIEKŁO i tu się znalazało-szkoda,bardzo szkoda,że ogarnęło to piekło dziewczyny z Kalisza...Pozdrawiam Kaliszanki!
No jak która chce się pokłócić czekam na krzyk i wyniosłe wypowiedzi.Ja tyle przeszłam,że te słowa mnie nie skrzywdzą-piszcie do mnie,Wy sobie ulżycie napisaniem,ja bez czytania skasuję!W zamian zostawcie Kalisz w spokoju.
Elżbieta

Edited by waldi481
korekta literówek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

waldi481, dziękuję za słowa sympatii.
Ja nie atakuję kaliszanek, po prostu przykro mi ,że wartościowe osoby nie mogą się dogadać. I że tyle jadu wyłazi.A szkoda, bo wystarczy spokojnie sobie powyjaśniać co i jak. Nie znoszę wojen szczególnie ,że wszyscy jesteśmy po to ,żeby pomagać psom.Cel mamy jeden, niestety drogi się różnią.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem w szoku :crazyeye:, kiedy były zbierane pieniądze na ten etap była dokładna lista, miesiąc po miesiącu, do osiągnięcia kwoty potrzebnej do jego realizacji. Konto zostało zamknięte i nawet kiedy zagapiłam się, że już koniec wpłat pieniądze wróciły do mnie.....nic z tego nie rozumiem, ale na pewno żal mi staruszków którym już nie pomożemy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja też uważam, że to cenna inicjatywa i mi żal, że koniec.[/QUOTE]

Wszystkim nam bardzo żal, ale ja mocno ufam, że rozi nie odpuści staruszków i wróci. Musi to wszystko spokojnie przetrawić .
Rozi czekam na informację od Ciebie na maila (w.wandaszostek&gmail.com), że zaczynamy, bo na Dogo znacznie ograniczyłam wchodzenie a nie chciałabym tego przegapić. Przesyłam Ci pozytywną energię i czekam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Jesli chodzi o inicjatywy rozi na rzecz staruszkow to ja zawsze dolacze.Szkoda, ze kicha taka wyszla na koniec.
A wlasnie, czy sa gdzies jakies akzualne zdjecia tego NASZEGO kojca? I czy wiadomo juz jakie psy tam przebywaja?[/QUOTE]

znalazlam takie zdjecia
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240081-SZÓSTY-ETAP**skarbonka**KALISZ/page30"]SZÓSTY ETAP**skarbonka**KALIS[/URL][/B]

i takie
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240081-SZÓSTY-ETAP**skarbonka**KALISZ/page34"]SZÓSTY ETAP**skarbonka**KALISZ[/URL][/B]


fajnie byloby zobaczyc nowe fotki jak sie psiaczki maja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tu też wkleję link, może ktoś spróbuje wygrać wsparcie dla wybranego przez siebie staruszka w BDT
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-lutego[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Długo rozmawiałam z nowym kierownikiem schroniska.

Koszt boksu, wybudowanego za 10000 kierownik określił na jakieś 1500. Nie ma żadnych udogodnień, częściowo zadaszony, klepisko, jedno drzewko, czyli ta brzózka pewnie. Mieszkały tam 4 (cztery) psy, w tej chwili są 2 (dwa) w wieku 8-10 lat. Być może dostanę jakieś zdjęcia, będziemy mogli sobie popatrzeć, jak się marnuje pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

O ‎2013‎-‎10‎-‎23 o 12:49, Bonsai napisał:

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wielomiesięczne wpłaty. Bez Was staruszki ze schroniska w Kaliszu wciąż tkwiłyby w ciasnych, ciemnych boksach. Nurek, Netan, Gerda, Bolek, Mała i Sara (dołączyła niedawno w zamian za Blankę) - to obecni mieszkańcy boksu.

Większość z nich mieszkała dotąd w tych najgorszych boksach:

js7h2291_by_frecklydog-d6oz7ir.jpg


Teraz mają dużą przestrzeń życiową, sucho, jasno i wygodnie

js7h2178_by_frecklydog-d6oz7tr.jpg

Oczywiście nie od razu Kraków zbudowano, my też jeszcze będziemy dopieszczać boks, i oczywiście staruszki w nim przebywające. Jeżeli jakieś rozwiązanie się nie sprawdzi - np. ta szpara między betonową podłogą a ścianą, która w zamierzeniu miała zapobiec gromadzeniu się wody w boksie - to oczywiście będziemy to modyfikować. Już posadziliśmy kolejne rośliny, te które można sadzić jesienią, a na wiosnę będzie jeszcze więcej, ładniej i milej dla psów. Oczywiście możecie liczyć na sprawozdania z Waszego boksu.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w akcji.

.Może powiesz coś na temat aktualnej (po trzech latach) sytuacji? Nadal uważasz, że warto było wywalić 10 tysięcy na ten boks? Zrobiłyście od siebie coś, co usprawiedliwia ten wydatek?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Na Dogo zaglądam bardzo rzadko już od długiego czasu. Wpłynęło na to wiele czynników. Nie mogę już przyjąć na DT żadnego więcej psa a bywało, że  zapominałam o tym i dochodził następny. Znając moją słabość w tym kierunku ograniczyłam wchodzenie na wątki. Drugim bardzo ważnym czynnikiem są moje kłopoty zdrowotne, które pogarszają się i cała opieka nad psami spadła na mojego męża, który też jest nie pierwszej młodości i wiele rzeczy mu dolega. W skarbonce uczestniczyłam od początku i wspominam ją z dużą sympatią i żalem, że się ta akcja zakończyła. Wczoraj zajrzałam na ten wątek i przeczytałam go w miarę dokładnie. Założenie Skarbonki było jasne. Jest to projekt  Rozi, dotyczący poprawy życia starych psów w schronisku. Ona więc decyduje o wszystkim a My wspomagamy go  deklarowaną sumą wpłacaną regularnie co miesiąc. Wszystko to po to, żeby ukrócić zbędna, często niepotrzebne dyskusje. Wszyscy wchodzący do Skarbonki wyrazili na to zgodę. Wiedziałam, że w szóstym programie są poważne zawirowania na wątku, ale po przeczytaniu go teraz jestem zszokowana jak bardzo Cię Rozi ochlapano błotem. Czy te osoby należały do skarbonki? Gdyby należały to pewnie by zauważyły, że jak zabrakło jakiejś kwoty to sama ją uzupełniałaś z własnej kieszeni, bo założyłaś, że aby projekt wyszedł to w każdym miesiącu musi wpłynąć deklarowana suma. Ten projekt to było Twoja marzenie i dar dla pamięci Twojego starego przyjaciela. Wybacz nie wiedziałam, że tyle przeszłaś z powody tych 800,00 zł dla moich zasiedziałych psów. Jest mi naprawdę bardzo przykro i mam duże poczucie winy z tego powody. Gdybym to doczytała dokładnie wtedy to na pewno bym tych pieniędzy nie przyjęła. Wybacz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
12 minut temu, kiyoshi napisał:

przez przypadek trafiłam na ten wątek....

Jesli dobrze się orientuje, ten kojec w Kaliskiem schronisku juz nie istnieje

 

edit: szkoda, że nie widać żadnych zdjęć na tym watku:( wszystko przepadło po zmianach:(

Pewnie nie przez przypadek, ale nieistotne. Baaardzo drogi kojec. Nie żałuj zdjęć, piękne zdjęcia to były z Etapu w Brodnicy. A najpiękniejsze, co się udało, to Biała Podlaska, Czwarty Etap, było niesamowite video na youtube, ale nie ma już, przynajmniej ja nie mogę znaleźć, nazywało się Merdający Azyl  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Pewnie nie przez przypadek, ale nieistotne. Baaardzo drogi kojec. Nie żałuj zdjęć, piękne zdjęcia to były z Etapu w Brodnicy. A najpiękniejsze, co się udało, to Biała Podlaska, Czwarty Etap, było niesamowite video na youtube, ale nie ma już, przynajmniej ja nie mogę znaleźć, nazywało się Merdający Azyl  :)

własnie tych poza kaliskich żałuje, bo jak znalazłam na wątku, były tu różne ciekawe i niedrogie rozwiązania dla staruszków w schronisku. Coś by można podpatrzyć.

No...nie wazne. Tak czy siak- była to piękna inicjatywa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

własnie tych poza kaliskich żałuje, bo jak znalazłam na wątku, były tu różne ciekawe i niedrogie rozwiązania dla staruszków w schronisku. Coś by można podpatrzyć.

Nie pokażą Ci się zdjęcia w wątku, ale poproś na PW  Ania+Milva i Ulver , może gdzieś ma. W Brodnicy bardzo dbano o niemarnowanie środków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...