Jump to content
Dogomania

Tola- sunia w typie moskiewskiego psa stróżującego zostaje w domu :)


pralinka94

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia.uje93']Jak dla mnie ok;)
chociaż ludzie czasami do słów typu "powinna trafić do znawców rasy" nie przywiązują wagi i nie zdają sobie sprawy, że później sobie z nimi moga nie poradzić:shake:[/QUOTE]

na pewno przepytam dokładnie, jak już będą telefony :) obyyyy

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie.. już też nie wiem co lepsze, ale cała rodzina jest tak związana z Tolą, że chcieliby wypróbować jeszcze pomysł z kojcem.. starsze dzieci podobno rozbiły już swoje skarbonki, mąz pani widząc rozpacz w rodzinie zaproponował budowę kojca, w którym przebywałaby wtedy, gdy najmłodsze dzieci byłyby w ogrodzie... :) wiem, że im dłużej tam jest, tym bardziej będzie przywiązana no i im też będzie coraz trudniej, ale z drugiej strony wiem, że jest to naprawdę troskliwy dom, Tola miałaby zapewnione spacery, tylko przez jakiś okres dnia byłaby zamykana do kojca.. :) może taka opcja byłaby najlepsza? właściwie Pani podjęła już decyzję, bo jutro mają przyjść panowie z wyceną i coś czuje, że jednak powstrzymam się z ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

za mało ruchu nie powinna mieć, ma zapewnione długie spacery, w stosunku do starszych dzieci nie ma problemu, tylko z tymi mniejszymi od niej jest... z tego co ostatnio zrozumiałam, to Tola próbowała capnąć małego, wyskoczyła na niego z legowiska bez żadnego ostrzeżenia i gdyby nie interwencja mogłaby go ugryźć.
Na pewno Tola będzie uczestniczyła w życiu rodziny, wszyscy mają nadzieję, że jednak przyzwyczai się do najmłodszych :roll:

No i Pani nie chce jej nikomu oddać, bo boi się, że jak kogoś ugryzie to nowa rodzina ją odda albo uśpi... dzisiaj znów nie spodobał się jej sąsiad i chciała go zjeść i to jeszcze bardziej utwierdziło Panią, że Tola musi u nich zostać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...