Jump to content
Dogomania

Ellig

Recommended Posts

[quote name='Ewa Marta']Małe Słonko rozkręca się w tempie błyskawicznym. Dostałam wczoraj jec=szcze jednego smsa od Ani:
[I][B]
Malutka ma dzisiaj zajęcie, pilnuje żółwia, który chodzi po działce. Jak się zmęczy, to kładzie się na nim i dopiero jak odpocznie, to wstaje i pozwala mu iść dalej. Cwaniara...

[/B][/I]Myślę, że Bianka powinna pójść do domu z jakimś zwierzakiem i najlepiej z ogródkiem, w którym mogłaby bez stresu biegać. W niej nie ma cienia agresji, tylko ciekawość świata i chęć do zabawy. Wspaniała jest...[/QUOTE]

Malutka Bianka nadrabia czas bezstresowego dziecinstwa, bawi sie nawet żółwiem, z żółwiem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']zapiszę watek bo biedulka suńka przeurocza[/QUOTE]

Witamy Gościa, zostań z nami i Bianką:-)


Kochane, zdjęcia z żółwiem będą, jak dotrę do Bianki. Wiecie, że ostatnie 2 tygodnie były dla nas cięzkie z powodu śmierci Atosa
[*] Trudno było zmobilizować się, żeby pojechać dokądkolwiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Witamy Gościa, zostań z nami i Bianką:-)


Kochane, zdjęcia z żółwiem będą, jak dotrę do Bianki. Wiecie, że ostatnie 2 tygodnie były dla nas cięzkie z powodu śmierci Atosa
[*] Trudno było zmobilizować się, żeby pojechać dokądkolwiek.[/QUOTE]

To jest oczywiste i będziemy cierpliwie czekać. Tym bardziej, że szykuje się Wam kolejny stworek więc nie ma za bardzo czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O rany, Macia... nie poznałam Cię (będziesz bogata, co daj boże amen! ;)). Co to za radosna "twarz" w avatarku? :)[/QUOTE]

Co chwilę mi ktoś uwagę zwracał, że ten szczerzący się wilk z avatara wygląda dość "bojowo" więc czas na zmiany :razz:. A tak serio to mam dzisiaj koło i się musiałam uczyć więc nawet zmiana avatara wydawała się być bardziej atrakcyjną rozrywką. W avatarku jest moja Nanna. Takie cuś ze schroniska co to chyba miało być jamnikiem, ale nie wyszło. Małe, wredne, wszystkie psy się jej podporządkowują :evil_lol:. Zresztą nie ma się co dziwić:

[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/870774db9c72a28a.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']To jest oczywiste i będziemy cierpliwie czekać. Tym bardziej, że szykuje się Wam kolejny stworek więc nie ma za bardzo czasu.[/QUOTE]
Dzisiaj Lacia odlawia Gabi, jutro Ewa jedzie po nią do Konina gdzie spotyka sie z Macia i Lacia / zabiera jeszcze szczeniaka jamnika, czekamy na kontakt p. Kasi/. Wraca do Warszawy i zawozi sunie do DT u Ani.

[IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRfQfUmS4XJFfuwNjTNFzRxKqZy35zBpYqkEqF1eNhUMjVsDY2ZAw[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']A Gabi bedzie miala watek?[/QUOTE]
Gabi bedzie miala watek:)
Dzisiaj rano udalo sie ją odłowic, transport zostal przelozony na jutro.

[IMG]http://images10.fotosik.pl/3955/2a173fc980bd8fd7gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']To juz biegne ogladac, a tu bede wracac po nowe opowiesci o Biance i zolwiu:)[/QUOTE]

Wpadaj tu koniecznie Mattilu:-) Jutro pstryknę Biance nowe zdjęcia:-) Czy będą z żówiem, nie wiem, bo Bianka może być zestresowana albo zaciekawiona nową sunią, którą jutro pozna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Eluś wszystkie rozliczenia porobię jutro. Przeleję Ci też pieniądze za te puszki, ale dzisiaj muszę już znikać i zająć się domem...[/QUOTE]
Spokojnie, spokojnie:)
Dobrego dnia dla Wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...