Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Lofty

Zaginęła seterka angielska - Demi !!!

Recommended Posts

14 lutego w miejscowości Posądza, gm Koniusza, pow. Proszowice, woj. małopolskie (20 km od Krakowa na wschód) zaginęła nasza seterka angielska.
Demi to bardzo wesoła suczka, przyjazna i bardzo kontaktowa. Nie boi się ludzi jest otwarta na wszystkich.
Ma 4 lata, jej umaszczenie to orangebelton (bialopomaranczowe) Demcia jest dość jasna, większa ilość rudego pojawia się na pyszczku oraz na grzbiecie na lędźwiach.
Dwa tygodnie temu była na wystawie tak że jest świeżo obcięta - wygolone uszy i szyja to na pewno niespotykane wśród psów na wsiach więc jeśli ktoś ją "przygarnął" to nie będzie pasować do wiejskiego obejścia:)
Sunia oddaliła się z domu za sarnami więc może być w znacznej odległości od domu, w pogoni straciła najprawdopodobniej orientację :( a że pogoda była wczoraj śieżno-deszczowa a po południu mocno mglista to najprawdopodobniej sunia nie umiała odnaleźć własnych śladów do domu:((
Będę wdzięczna za wszelką pomoc w powrocie Demci do domu !!!!
W uchu ma tatuaż - A150 !!!
Ona kocha ludzi i każdy kto ją pogłaszcze jest przyjacielem !!!
Proszę o wszelką pomoc w powrocie Demci do nas - do domu !!! Edited by Lofty

Aż zajrzałam po tytule, bo mi się śnilo, ze znalazłam wychudzoną właśnie seterkę angielską i nie mogłam jej zabrac, bo mam 6 psów.... Aż płakałam w tym śnie...... Uff, koszmar. Ale super, ze sunia w domu :)

[quote name='malagos']Aż zajrzałam po tytule, bo mi się śnilo, ze znalazłam wychudzoną właśnie seterkę angielską i nie mogłam jej zabrac, bo mam 6 psów.... Aż płakałam w tym śnie...... Uff, koszmar. Ale super, ze sunia w domu :)[/QUOTE]

sama wróciła?!

czy ktoś ją znalazł?