Jump to content
Dogomania

Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka


joteska

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
W ubiegłym tygodniu miała do Chaty Zwierzaka trafić karma (w postaci batonów) - 2 palety po chyba 750 kg. Ponieważ firma, w której pracuję (a właściwie jej zwierzolubny trzon ;)) pośredniczyła w pozyskaniu tej karmy od darczyńcy oraz częściowo w jej transporcie, chcielibyśmy teraz wysłać list z podziękowaniem dla osób zaangażowanych w sprawę i oczywiście dla samego darczyńcy (akcja była zakrojona na szerszą skalę - te 2 palety to była "końcówka"), byłabym wdzięczna za potwierdzenie, że karma dotarła i że mogę wpisać Fundację Obrony Zwierząt "Chata zwierzaka" na listę podmiotów, do których przekazano karmę. Chciałam zadzwonić, ale na stronie internetowej nie ma nr telefonu ;)
Pozdrawiam,
Magda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Przelałam wsparcie na czynsz w wysokości 100 zł. Udało się uzbierać potrzebną kwotę?[/QUOTE]

Pieniążki dotarły :)
Iwona bardzo dziękuje :loveu:
Dzięki prawdziwym przyjaciołom, takim jak np. Ty, akcja się udała :happy1:

[quote name='Nutusia']Witam,
W ubiegłym tygodniu miała do Chaty Zwierzaka trafić karma (w postaci batonów) - 2 palety po chyba 750 kg. Ponieważ firma, w której pracuję (a właściwie jej zwierzolubny trzon ;)) pośredniczyła w pozyskaniu tej karmy od darczyńcy oraz częściowo w jej transporcie, chcielibyśmy teraz wysłać list z podziękowaniem dla osób zaangażowanych w sprawę i oczywiście dla samego darczyńcy (akcja była zakrojona na szerszą skalę - te 2 palety to była "końcówka"), byłabym wdzięczna za potwierdzenie, że karma dotarła i że mogę wpisać Fundację Obrony Zwierząt "Chata zwierzaka" na listę podmiotów, do których przekazano karmę. Chciałam zadzwonić, ale na stronie internetowej nie ma nr telefonu ;)
Pozdrawiam,
Magda[/QUOTE]

Iwona potwierdziła, że batony dojechały :multi:
Bardzo serdecznie Wam dziękuje :loveu:
A Jej numer telefonu to: 510 467 810

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Przyda się???

[quote name='sleepingbyday'][B][COLOR=#000000]Hej uwaga! znów mam możliwość załatwienia darmowych usg narządów wewnętrznych dla psów i kotów w ramach warsztatów specjalistycznych dla weterynarzy. odbędą się w tę niedzielę - 9 marca w w Hotelu Groman, Al. Krakowska 76 w Starym Sękocinie (Warszawa). Chętnych proszę o PW.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='DONnka']Po małej zdrowotnej "zapaści" znowu jest dobrze :multi:
Iwona jest uparta a Jagusia też się łatwo nie poddaje :)
Znowu chodzi samodzielnie :happy1:

[URL="https://www.facebook.com/ChataZwierzaka"]Fundacja Chata Zwierzaka[/URL]

Jagna znowu " stanela na nogi" trwalo to chwile, wymagalo sporej dawki pracy zarowno mojej jak i Jagny - wazne ze sie udalo a Jagna chce i dlatego walczy - bo sama chce i poki mi starcza sil bede ja w tym wspierac

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=456047617849875[/URL][/QUOTE]

[quote name='DONnka'][URL="https://www.facebook.com/ChataZwierzaka"]Fundacja Chata Zwierzaka[/URL]

Wczoraj Jagna miala wizytę kontrolną - pobrano krew zbadano ogolny stan Jagny - werdykt- jest dobrze :happy1: Pobralam Jagnie wymaz z ucha po odstawieniu antybiotykow w uchu widze jakies nieodbitki ropne - zatem zdecydowałam wraz z lekarzem ze robimy ponowny wymaz zeby wiedziec co w uchu siedzi i jak z tym mozna powalczyc. Wyniki badan super - brak stanu zapalnego w biochemi wszystko oki - Jagna nie ma zadnych atakow padaczkowych. Lekarz kazal utrzymac dawki dotychczasowych lekow - tzn Kepra 750 plus luminal 50 mg plus eltroxin 400 mg dwa razy dziennie plus Nolpaza 40 mg raz dziennie oarz gasprod 10 mg 3 razy dziennie. Jagna miala zrobiony takze laser na ranke na łapce - po roznego rodzaju zastrzykach po odpadnieciu strupa zrobil sie stan zapalny - laser szybko pomoże mu isc precz:)
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=460038720784098[/URL][/QUOTE]

[quote name='Malgoska']co u Jagny?[/QUOTE]

[quote name='DONnka']Bardzo dziękujemy w imieniu Ligii :loveu:
Postaram się potwierdzić, bo Iwona ostatnio nie ma czasu na zaglądanie na wątki i wydarzenia :roll:



Kilka dni temu Jagusia miała zły dzień, nie chciała jeść... Iwona zawiozła ją do lecznicy gdzie zrobiono badania krwi. Wyniki wskazywały na anemię Jagna dostała kroplówki z witaminami. Wygląda na to, że jej stan się ustabilizował, wrócił apetyt i normalna przemiana materii. Na początku stycznia Jagna ma umówioną wizytę kontrolną pod kątem neurologicznym. Trzymajcie kciuki, żeby okazało się, że oponiak nie odrasta :thumbs:



Witamy i zapraszamy :)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']a co slychac w chacie?[/QUOTE]

co słychac u Jagny?

Link to comment
Share on other sites

trzyma sie jakos - ma swoej wzloty i upadki - jest na lekach - luminalu oraz keprze - ataki pojawiaja sie zadko ale sa - dosc niewielkie krotkie - tak juz bedzie. Jagna zcasem ma zaburzenia rownowagi - sa dni kiedy kiepsko chodzi - ale sa i takie kiedy chetnei idzie kawal drogi na lake - w tak apogode jak dzisiaj jesj samopoczucie jest do bani - narazie nie m aobjawow wznowy guza - w badaniach ostatnich krwi wszystko oki - tarczyca w normie dosaje fortyron w dawce 800 mg dwa razy dziennie i jest nie zle ":)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']trzyma sie jakos - ma swoej wzloty i upadki - jest na lekach - luminalu oraz keprze - ataki pojawiaja sie zadko ale sa - dosc niewielkie krotkie - tak juz bedzie. Jagna zcasem ma zaburzenia rownowagi - sa dni kiedy kiepsko chodzi - ale sa i takie kiedy chetnei idzie kawal drogi na lake - w tak apogode jak dzisiaj jesj samopoczucie jest do bani - narazie nie m aobjawow wznowy guza - w badaniach ostatnich krwi wszystko oki - tarczyca w normie dosaje fortyron w dawce 800 mg dwa razy dziennie i jest nie zle ":)[/QUOTE]

czyli operacja odniosła skutek
to dobrze
jakieś aktualne fotki?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...