Jump to content
Dogomania

Witam pięknie:)


Bera

Recommended Posts

Jestem nowym użytkownikiem. Mam problem z moją jamniczką szorstkowłosą/trochę ładniejsza bo z domieszką/?/,
ale to nieistotne. Problem dotyczy ukladu trawienia. Otóż co pewien czas , odmawia jedzenia a potem tak świszczy jej w brzuchu jak gdyby połknęła co najmniej flet! Nie dostaje żadnych kości, więc odpada raczej cialo obce.Karmię ją gotowanymi zupkami;ryż+mięso+ marchewka.Nie toleruje wątróbki i tłuszczu, reaguje albo biegunką, albo torsjami.
W napadach tego burczenia w brzuszku pilnie szuka trawy. Teraz zimą posiałam w doniczkach pszenżyto,ale napady takie sa coraz częstsze i zwyczajnie nie nadążam. Byłam w lecznicy, badanie krwi nic nie wykazało,oględziny także. W sumie dalej nie wiem co mam robić.

Może ma ktoś,lub miał podobny problem, proszę o radę, o kontakt.

Aha, sunia ma 9 lat, waży ok.8 kg., na ogół jest pogodna, bawi się chętnie i jest w dobrej kondycji. No,tyle że bardzo wybredna i trudna w karmieniu.
Właśnie podejrzałam watek o ciasteczkach i pieką się, zobaczymy czy je będzie jeść. Dotąd dodatkowo podawałam Purinę,
a jako nagrodę czasem 1 paluszek snacków Orlando z Lidla.
Ufff....to na razie tyle.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...