Jump to content
Dogomania

TTA i co dalej ?


natcia2810

Recommended Posts

Witam!!!
Moja suczka 2 miesiące temu przeszła ów zabieg. Zabieg odbył się bez komplikacji (czego nie można powiedzieć o podróży z Bytomia do Warszawy- rozbity samochód- sarenka w nas wpadła [IMG]http://www.forum.amstaff.tox.pl/images/smiles/icon_eek.gif[/IMG] ) w Warszawie u dr Bissenika. Bardzo chciałabym porozmawiać z osoba mająca pieska po takim zabiegu lub kimś kto posiada wiedzę teoretyczno- praktyczna na ten temat. Suczka jest już po wizycie kontrolnej (na szczęście doktor był we Wrocku i nie było więcej sarenek), na której doktor zobaczył zdjęcie rtg wykonane po miesiącu od zabiegu i oglądnął suczkę w ruchu, stwierdzając, że wszystko jest w porządku. Jednak w związku, iż szaleje za moją zgaga bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej funkcjonowania po TTA, na co mam zwracać szczególna uwagę itp. Doktor z racji, że jest strasznie zajęty udzielił mi bardzo ubogich (albo ja jestem za bardzo dociekliwa) wg. mnie informacji. Bardzo proszę o zainteresowanie moim tematem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/3156-Zerwane-więzadło-kolanowe-a-ruch-u-AST/page19"]tym[/URL] temacie sporo sie dowiesz

Mowisz, ze minal miesiac.
Moj pies byl operowany inna metoda (TPLO) ale wskazania dostalismy takie:
-mozna wydluzac [U]stopniowo[/U] spacery na smyczy.
Na pewno szalenstwa, z naglymi szusami w bok, w tyl nie sa dozwolone, szczegolnie dlatego, ze zdrowe kolano jest bardziej obciazone i narazone na kontuzje az do momentu kiedy pies nie zacznie na nowo obciazac naprawionego kolana.
Lepiej wiecej krotszych spacerow, kontrolowanych, niz nieposluszny pies w domu.
Jesli chcesz moge ci troche wiecej napisac na priva.

Edited by cuciola
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...