Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski szuka nowego domu


Rybcia1990

Recommended Posts

Witam serdecznie,

piszę to ogłoszenie z ogromnym bólem serca ale jestem niestety zmuszona oddać mojego 3,5 rocznego buldożka francuskiego. Jestem 5 miesięcy po ślubie. Od tego czasu mieszkam również z mężem i okazało się, że mój mąż ma alergię na psa. Objawia się to tym zaczyna kichać dosłownie co minutę, wychodzą mu dziwne plamy na ciele itp. Żadna terapia nie jest w stanie zniwelować objawów alergii czy też całkowicie jej się pozbyć :( Odczulanie jest skuteczne ale tylko na krótki okres czasu. Te 5 miesięcy mąż dał rade, ale jeśli będziemy dalej trzymać psa, alergia może przeistoczyć się w astmę itd. Dlatego też jestem zmuszona oddać psiaka. Piesek jest ułożony, ale bardzo do nas przywiązany. Reaguje na wszystkie komendy ale ma problem z chodzeniem na smyczy. Nie lubi na długo sam zostawać w domu. Jeśli ktoś uczciwy i wiarygodny jest zainteresowany adopcją, przygarnie pieska to proszę o kontakt na priv. :(

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy wczesniej alergia nie byla widoczna ,tylko 5 miesiecy po slubie?Moze ma alegie twoj maz na co inne?Wpierw nim oddasz swoje psa niech twoj maz zrobi testy alergiczne.
Czy piesek jest kastrowany?
Uwazaj ,zeby nie dostal sie w lapy pseudohodowcow.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Przed ślubem mieszkałam z rodziną w dużym domu.. Nie było aż takiego kontaktu z psem i nie wiedzieliśmy, że mąż ma alergie. Dopiero teraz zauważam niektóre objawy. Niestety dopiero jak zamieszkaliśmy razem na nowym mieszkaniu objawy się nasiliły. Mąż robił testy, chodził do lekarza. Diagnoza to alergia na sierść psa. Wychodzą swędzące place na skórze, non stop swędzą go oczy, kicha i bez przerwy pociąga nosem. Lekarka stwierdziła, że jeśli będzie przez dłuższy czas przebywał w otoczeniu psa narażony na alergeny to może się to skończyć astmą :/ Jestem załamana... ale niestety musimy pieska oddać. Nikt z rodziny niestety nie ma warunków aby psiaka przyjąć. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy... Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...