Jump to content
Dogomania

Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Balsam Szostakowskiego działa cuda ;) - nie wchłania sie do organizmu i bardzo przyspiesza proces ziarninowania . Może byc stosowany nawet wewnętrznie przy ubytkach śluzówki żołądka i dwunastnicy . Jest stosowany w chirurgii plastycznej jako preparat przyspieszający gojenie i zapobiegający powstaniu zrostów .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota w-l']Balsam Szostakowskiego działa cuda ;) - nie wchłania sie do organizmu i bardzo przyspiesza proces ziarninowania . Może byc stosowany nawet wewnętrznie przy ubytkach śluzówki żołądka i dwunastnicy . Jest stosowany w chirurgii plastycznej jako preparat przyspieszający gojenie i zapobiegający powstaniu zrostów .[/QUOTE]

tak, to prawda, że balsam działa cuda, ale czy na aż tak otwartą ranę można go stosować? Ulv ma duże doświadczenie w leczeniu ran, warto też napisać do Teresy Borcz - naprawdę wie bardzo dużo, czasem więcej, niż lekarze o działających cuda medykamentach !
___________________
edytuję, próbowałam napisać do Teresy Borcz, ale nie była na dogo od 16.10.2012, skrzynka pełna, a każda próba wpisu w profilu kończy się takim komunikatem:
[h=3]Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji[/h]
[LIST=1]
[*]BB code [B]url[/B] nie jest dozwolone.
[/LIST]

Edited by mari23
Link to comment
Share on other sites

Wchodze tu i nie wierze wlasnym oczom... czy to ta pozna godzina? Dziekuje Wszystkim za pojawienie sie u Glorii!

[B]sharka i rodzice[/B] - ogromne :buzi: za bazarek :loveu: :oops:


Kilka slow o malej o jej tymczasowej opiekunki
[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]jest boska cudowna przecudowna.jest bardzo zywym ale grzecznym psem.wydaje mi sie ze kiedys ktos nad nia pracowal [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]reaguje na komende siad)) co pozwala ja czasem nieco ujarzmic))zastanawiam sie jaki to bylby wariat gdyby nie ta lapka)))dzis to juz wulkan poztywnej energii [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]leczenie znosi bardzo dobrze oddaje sie w rece lekarzy bez problemu choc wtula sie wtedy we mnie niesamowicie [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]wczoraj widzialam rane pierwszy raz....to bedzie duze wyzwanie dla mnie ja opatrywac samodzielnie ale mysle ze jakos damy rade.z pewnoscia to dla niej mniejszy stres.rana potrzebuje po prostu czasu.pozostanie blizna.ale co tam blizna -lapa pozostanie))) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]jutro prawdopodobnie ostatnia wizyta w tym tygodniu.bede sie uczyc ja opatrywac.trzymajcie za nas kciuki.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]



[quote name='anka :)']Witam i ja jestem z piesiek z wami. Boze okropne jak on ciermi jejku masakra. :-( Jak on sie czuje? Co weterynarz dokładnie mowi na łapke jest do wyleczenia? :-([/QUOTE]Z poczatku rozwazana byla amputacja lapki... po zbadaniu jednak odetchnelismy z ulga, lapke mozna uratowac! Ale zeby to nastapilo musi zejsc psince goraczka, bo inaczej dojdzie do zakazenia. Rtg wykazalo tez jakis problem z koscmi, jednak nie jestem w stanie powiedziec co konkretnie jest nie tak. Jutro bedziemy miec zdjecie, mam nadzieje, z opisem.

[COLOR=#000000][B]a.piurek, [/B]Kochana, Emis byl bidul rownie biedny!!! :( Dobrze ze ma to za soba. Jakie konkretnie opatrunki stosowaliscie, te, o ktorych pisala[B] Jamnicza.rodzina?[/B][/COLOR]

[COLOR=#000000][B]mari23[/B][/COLOR] - niestety zablokowano mozliwosc wysylania linkow na profilach, poniewaz byly skargi na reklamy bazarkow :(


Wzmianka o [COLOR=#000000]Balsamie Szostakowskiego mnie zaciekawila, poniewaz wiele osob potwierdza jego dzialanie. Moze warto byloby sprobowac. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam nowe osobki :calus: :multi:

Wiadomosci sa niepocieszajace :( Dostalismy skany faktur, podliczylismy wydatki, jestesmy na minusie :(
W poprzednich tygodniach fundacja wyciagnela 4 psy ze schronisk, Glorcia jest psiakiem nr 5 i totalna niespodzianka. Wiedzielismy ze leczenine malej bedzie wiazalo sie z wydatkami, ale nie moglismy pozwolic jej uspic...


[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]wydatki [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
150 transport [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]225 zł weterynarz(fv w pn) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]105 zł weterynarz + kołnierz [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]158 zł apteka [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]16 obroża [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]----------------------------------- [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]- 654 zł [/B]
[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]+ 316 zł (przelew z fundacji do tymczasowej opiekunki) [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]-------------------------------- [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]- 338 zl [/FONT][/COLOR][/B]


[IMG]http://i45.tinypic.com/vi3ckk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/20upqis.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/106agea.jpg[/IMG]

[IMG]http://i47.tinypic.com/34gsw3t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i50.tinypic.com/2rz9b9h.jpg[/IMG]

Edited by :: FiGa ::
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...