Jump to content
Dogomania

Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

Dostałam link do wątku Glorii od Grażynki (baster i lusi).

Wieczorem poczytam i wpłacę grosik dla psinki.

Ktoś pytał wyżej o rozgarniętą osobę z Poznania, niestety niewiele wiem na temat lęku separacyjnego i raczej nie pomogę, ale napiszcie do supergogi, ona jest z Poznania i prowadzi jakąs fundację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']
Ktoś pytał wyżej o rozgarniętą osobę z Poznania, niestety niewiele wiem na temat lęku separacyjnego i raczej nie pomogę, ale napiszcie do supergogi, ona jest z Poznania i prowadzi jakąs fundację.[/QUOTE]

ja niestety nie umiem pomóc w sprawie Glorii :/
supergoga szefuje Animalii :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Czy może ktoś mi odpowiedzieć na post nr 108 ?[/QUOTE]
Wybacz..........., w weekendy mam bardzo ograniczony dostep do dogo. Pieniazki przesylamy na konto fundacji, pod ktorej Gloria jest opieka, namiary podalam w pierwszym poscie :) Powtorze:

Fundacja Dalmatyńczyki w Potrzebie
11 1020 1127 0000 1102 0213 2884
ul. Szaserów 82/16
04-323 Warszawa
Bank PKO BP

[B]z dopiskiem "Gloria, nick dogo"

[/B]
Czy którąś z Pan wyżej wymienionych fundacji możecie mi polecić jako behawiorystkę/szkoleniowca? A może znacie kogoś, kto z zawodu jest behawiorysta... kogos, u kogo sami szukalibyscie pomocy? Glorcia ma wielkie problemy z zostawaniem w domu, chcemy jej pomoc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Wybacz..........., w weekendy mam bardzo ograniczony dostep do dogo. Pieniazki przesylamy na konto fundacji, pod ktorej Gloria jest opieka, namiary podalam w pierwszym poscie :) Powtorze:

Fundacja Dalmatyńczyki w Potrzebie
11 1020 1127 0000 1102 0213 2884
ul. Szaserów 82/16
04-323 Warszawa
Bank PKO BP

[B]z dopiskiem "Gloria, nick dogo"

[/B]
Czy którąś z Pan wyżej wymienionych fundacji możecie mi polecić jako behawiorystkę/szkoleniowca? A może znacie kogoś, kto z zawodu jest behawiorysta... kogos, u kogo sami szukalibyscie pomocy? Glorcia ma wielkie problemy z zostawaniem w domu, chcemy jej pomoc :([/QUOTE]

Wpłaciłam dla Glorii 50 zł.

Gdzieś na wątku ktoś pisał, ze do Pani Pauliny dotarły juz pieniążki. I dlatego pomyślałam, ze pewnie są dwie możliwości, albo wpłata na rzecz Fundacji albo bezpośrednio do opiekunki Glorii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wpłaciłam dla Glorii 50 zł.

Gdzieś na wątku ktoś pisał, ze do Pani Pauliny dotarły juz pieniążki. I dlatego pomyślałam, ze pewnie są dwie możliwości, albo wpłata na rzecz Fundacji albo bezpośrednio do opiekunki Glorii.[/QUOTE]
Bardzo, bardzo dziekujemy [B]Malwa[/B] :Rose:
Mozliwosci owszem, sa dwie. Jednak przy wplacie na konto DT ciezko wyciagnac info o tym czy pianiazki dotarly :oops: Wplacajac na konto fundacji mozesz miec pewnosc ze pieniazki beda przekazane na potrzeby Glorci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...