Jump to content
Dogomania

Zair, owczarek wyciągnięty ze schronu w DS :)))))))))


agaton85

Recommended Posts

Został znaleziony w maju 2012 roku w Bydgoszczy. Zair jest psem idealnym, chociaż nie lubi innych psów i kotów. W domu zachowuje się wzorowo, chodzi wiecznie za ludźmi, przebywa zawsze tam gdzie oni. Zaczął reagować już na swoje imię, można go spokojnie spuszczać ze smyczy. Jest po kastracji i szczepieniach. Uwielbia się przytulać, bez problemu wsiada do samochodu.
Tak Zair zachowywał się w DT, potem wrócił do schronu, a w niedzielę 10.02 został z niego wyciągnięty i umieszczony w hoteliku.

Zair przebywa obecnie w hoteliku w Kozielcu i tam na razie zostanie.
Wydarzenie na fb : [URL]https://www.facebook.com/events/130154990485701/[/URL]

[B]Wpływy luty :[/B]
[B]14.02 Aronkowa z owczarka 20 zł
18.02 egradska 50 zł
18.02 mdk8 20 zł
18.02 Kasia P. 40 zł
18.02 Niunia1234 30 zł
20.02 Karolek615 30 zł
20.02 mój pies z owczarka 50 zł
21.02 Arkadiusz G. 50 zł
26.02 askoshan z owczarka 30 zł[/B]
[B]28.02 ja (agaton85) 30 zł[/B]
[SIZE=3][B]razem = [COLOR=#0000ff]350 zł[/COLOR][/B][/SIZE]

[B]+ skarpeta owczarkowa 200 zł ( 100 zł karma Josera Economy 20 kg + 100 zł do hoteliku w Kozielcu)[/B]

[B]Wydatki luty :
24.02 przelew na konto hoteliku [COLOR=#0000ff][SIZE=3]225 zł[/SIZE][/COLOR]
28.02 przelew na konto hoteliku [COLOR=#0000ff][SIZE=3]125 zł[/SIZE][/COLOR][/B]

[SIZE=3][COLOR=#800080][B]28.02 konto Zaira = 0 zł[/B][/COLOR][/SIZE]

[B]Wpływy marzec[/B] :
[B]5.03 Arkadiusz G. 50 zł
7.03 Aaagulka 50 zł[/B]
[B]7.03 aronkowa 20 zł[/B]
[B]12.03 askoshan z owczarka 30 zł[/B]
[B]20.03 Justyna z fb 40 zł[/B]
[B]21.03 Karolek615 30 zł
25.03 sprzedany drapak 70 zł[/B]
[B]28.03 z bazarku dla Zaira 362 zł[/B]
[COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]razem = 652 zł[/B][/SIZE][/COLOR]

[B]Wydatki marzec :
10.03 zakup furminatora 35 zł[/B]
[B]23.03 karma Josera Economy 2x20 kg 157 zł[/B]
[B]28.03 opłata za hotelik 300 zł[/B]

[COLOR=#800080][SIZE=3][B]31.03 konto Zaira = 160 zł[/B][/SIZE][/COLOR]

[B]Wpływy kwiecień :
10.04 Aaagulka 40 zł[/B]
[B]12.04 bazarek fotograficzny 450 zł
15.04 Aronkowa 20 zł
15.04 bazarek fotograficzny 450 zł[/B]
[B]30.04 karolek615 30 zł[/B]
[COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]razem = 11[SIZE=3]5[/SIZE]0 zł [/B][/SIZE][/COLOR]
[B]
Wydatki :
15.04 hotelik 150 zł (zaległe za 10.03-10.04)
15.04 hotelik 450 zł (10.04 - 10.05)[/B]
[B]29.04 hotelik 450 zł (11.05 - 10.06)[/B]

[COLOR=#00ffff][SIZE=3][B]Aktualny stan konta na dzień [SIZE=3]1.05[/SIZE] : [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=4]10[/SIZE]0[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B] zł[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu:

[SIZE=3][COLOR=#0000ff][B]Bazarek na Zaira :[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240671-Bazarek-różności-na-utrzymanie-Zaira-w-hoteliku-ZAPRASZAMY-)-do-20-03[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240059-Bazarek-foto-na-utrzymanie-naszych-biedakow-do-11-03-2013-roku-do-22ej[/URL]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424466_542706839087693_1347341220_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/317081_542706859087691_2140454894_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/64962_542706865754357_1272851209_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/554390_542706832421027_877070576_n.jpg[/IMG]

Edited by agaton85
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy niestety do kluczborka prawie 300 km więc jak ostatnim razem wiozłam psa pod Warszawę, kilometry były podobne to miałam tankowanie za 250 zł więc jesli chodzi o moje małe a bardzo nieekonomiczne auto to pewnie tyle właśnie wyjdzie, na gaz będzie taniej agata załatwiłaś coś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kłapoucha']melduje sie :)
jak cos Zaira na Kluczborka moge zawiezc za zwrot kosztow (2 bilety studenckie plus dla psa),z tego co pamietam,to okolo 100 zlotych wyjdzie.
w sobote ruszamy z bazarkiem :)[/QUOTE]
Pociągiem by rzeczywiście wyszło najtaniej a on jest na tyle karny że nie będzie szalał w tym pociągu? Bo psy mogą zareagować różnie, kiedyś mi jeden tak zaczął histeryzować, że nie chciał wejść w ogóle do pociągu tylko całe szczęście miał z 15 kg i go wzięłam na ręce, z Zairem to by już nie przeszło no chyba, że jakiś strongman byłby obok :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']Tak, jak Ci pisałam. Ktoś chce sobie zarobić na psiakach.:mad: Dzisiaj jeszcze uderzę do jednego kolegi. Dam znać..[/QUOTE]
zdecydowanie niestety :shake: nie wiem po ile gaz stoi ale cena przecież powinna być niższa jak za benzyną a nie podaje taka samą jak ja...zaraz założę mu wątek transportowy może akurat w te rejony na dniach ktoś jedzie...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam pytanie do Lilki, czy jest możliwość, żeby ktoś odebrał Zaira w Kluczborku.

edit.
Jak najbardziej mogą odebrać psa z Kluczborka.
Za hotel trzeba zapłacić za miesiąc z góry, więc ciągle potrzebujemy pieniędzy.
Na koncie póki co mam tylko 20 zł od Aronkowej z owczarka..

Edited by agaton85
Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Pociągiem by rzeczywiście wyszło najtaniej a on jest na tyle karny że nie będzie szalał w tym pociągu? Bo psy mogą zareagować różnie, kiedyś mi jeden tak zaczął histeryzować, że nie chciał wejść w ogóle do pociągu tylko całe szczęście miał z 15 kg i go wzięłam na ręce, z Zairem to by już nie przeszło no chyba, że jakiś strongman byłby obok :D[/QUOTE]

Witam. Z tym pociągiem to nie takie głupie, o ile mogę się wtrącić. Ostatnio jechałam ze swoim onkiem, który spanikował przy wysiadaniu i miły obcy pan, który nie wyglądał na kulturystę po prostu wziął go na ręce i wyniósł z pociągu jak dziecko. Ponad 40 kilo psa. W ogóle było kilka osób chętnych do pomocy.

Owczarki na ogół potrafią się zachować a Zair, z tego co piszecie, jest zrównoważony i raczej nie zrobi w podróży kłopotu. Najlepszy byłby pociąg, który jest przystosowany dla niepełnosprawnych, tam są nie ażurowe, tylko normalne schodki i bardziej płaskie, niż w tradycyjnym wagonie. Mój starszy onek po takich sam śmiga jak sarenka.

Edited by awaldi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']Pociągiem by rzeczywiście wyszło najtaniej a on jest na tyle karny że nie będzie szalał w tym pociągu? Bo psy mogą zareagować różnie, kiedyś mi jeden tak zaczął histeryzować, że nie chciał wejść w ogóle do pociągu tylko całe szczęście miał z 15 kg i go wzięłam na ręce, z Zairem to by już nie przeszło no chyba, że jakiś strongman byłby obok :D[/QUOTE]

Marta,ryzykowalam pociagiem z dwoma rottami. jedna (oczywiscie ta bardziej spasiona) nie chciala wsiasc do pociagu,ale w koncu udalo sie Ją do tego sklonic,wiec mysle,ze z Zairem nie byloby tak zle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='awaldi']Witam. Z tym pociągiem to nie takie głupie, o ile mogę się wtrącić. Ostatnio jechałam ze swoim onkiem, który spanikował przy wysiadaniu i miły obcy pan, który nie wyglądał na kulturystę po prostu wziął go na ręce i wyniósł z pociągu jak dziecko. Ponad 40 kilo psa. W ogóle było kilka osób chętnych do pomocy.

Owczarki na ogół potrafią się zachować a Zair, z tego co piszecie, jest zrównoważony i raczej nie zrobi w podróży kłopotu. Najlepszy byłby pociąg, który jest przystosowany dla niepełnosprawnych, tam są nie ażurowe, tylko normalne schodki i bardziej płaskie, niż w tradycyjnym wagonie. Mój starszy onek po takich sam śmiga jak sarenka.[/QUOTE]

[quote name='Kłapoucha']Marta,ryzykowalam pociagiem z dwoma rottami. jedna (oczywiscie ta bardziej spasiona) nie chciala wsiasc do pociagu,ale w koncu udalo sie Ją do tego sklonic,wiec mysle,ze z Zairem nie byloby tak zle.[/QUOTE]

No to cudownie mam nadzieję, że Zairkowy transport rownież odbędzie się bez większych problemów ;)

Prosimy o jakiekolwiek wpłaty nawet najmniejsze, nie udźwigniemy same tego wszystkiego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martik b']zdecydowanie niestety :shake: nie wiem po ile gaz stoi ale cena przecież powinna być niższa jak za benzyną a nie podaje taka samą jak ja...zaraz założę mu wątek transportowy może akurat w te rejony na dniach ktoś jedzie...[/QUOTE]

Co sie wtrace, to transport psa to nie tylko koszty paliwa, bo auto wymaga co jakis czas dolewki plynow, oleju, drobniejszych lub powazniejszych napraw... Zrobilam juz z 16tys km z psiakami po PL od stycznia i szlag trafil cale zawieszenie juz do reszty - 1050zl naprawa samego przodu, a gdzie jeszcze tyl (drugie tyle) :) Auto odebrane tydzien temu doslownie, a 3 dni temu jadac po innego psa koles busem wypchnal moje auto z drogi do rowu przy wyprzedzaniu na oblodzonej drodze pokrytej sniegiem - znow trzeba naprawiac cos z przodu bo stuka. Wiec sie nie dziwcie, ze jak ludzie woza psiaki to tu to tam to uwzgledniaja i takie aspekty posiadania auta ;) Na dobra sprawe rownie dobrze mozna bulwersowac sie na ludzi, ktorzy prowadza hotele - no bo czemu biora za to az tyle, przeciez karma tyle nie kosztuje?

Jesli wyjdzie transport łączony i kazda ze stron sie zdecyduje, to w poniedzialek Zair moglby pojechac do drugiego hoteliku samochodem. Cene na PW dostala martik.

Link to comment
Share on other sites

Tylko jeśli ktoś mi mówi, że zawiezie psa tylko za koszt paliwa.. no nieważne, drugi kolega, który mógłby przetransportować Zaira, podał cenę podobną. Myślę, że mogłabym się z Nim dogadać co do tego, aby zapłacić na dwie raty. Bardzo prosimy o pomoc finansową.
Wczoraj dzwoniłam do hoteliku, w którym obecnie jest Zair i wiem już więcej na jego temat. Niestety na psy się rzuca, z suczkami póki co nie miał styczności. Cieszy mnie, że chłopak kocha ludzi i wobec nich nie przejawia żadnej agresji. Lubi kontakt z człowiekiem i zabawy. Kiedy ktoś za długo trzyma patyka w ręku, potrafi podgryzać, ale są to przyjacielskie zaczepki. Dzisiaj mam dostać na maila fotki Zaira z hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...