Jump to content
Dogomania

NIUNIA jak Skye Terier do adopcji


MEGNUM

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bodzia78'][LEFT]No to ja mam dobre wieści. :D Na razie jestem padnięta - po wystawie w Lublinie ... Domek dla NIUNI znaleziony :D Wiecej info później...
[/LEFT]
[/quote]

[B]Bodzia78[/B], jesteś wielka!!! :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: Cieszę się, że znalazłyście Niuni domek. :multi: Niewiele udzielałam się na tym wątku, ale intensywnie molestowałam wszystkich znajomych i znajomych znajomych o przygarnięcie suni. Większość z nich ma mnie w tej chwili za wariatkę. :mad:
Ale co oni tam wiedzą?!!! Ważne, że sunia ma dom!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Jedzie do domku chyba jutro. I to wspaniałego domku, do Warszawy. Trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze.
Bogusiu mam nadzieję, ze jakieś zdjęcia i informacje już z nowego domku uda się wykombinować??;)[/quote]

Pewnie pewnie ;) . Mam stały kontakt z Pania Moniką - zdjęcia wyciagne lub sama zrobie jak bedzie potrzeba :d ... Buziaki dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Niunia przemiła. Spała grzecznie całą noc - merdajac ogonem jak Pańcia zerkała na nią i liząc po dłoni. Poniewaz ma ranę po pogryzieniu która ukryła sie pod futrem - dostaje antybiotyk. Póki co zabezpieczona p/pchłom i kleszczom relaksuje się i wypoczywa. Zdjęcia wkrótce.
Przesyłam pozdrowienia od p. Moniki dla wszystkich sledzacych losy Niuni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...