Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

4 minuty temu, mestudio napisał:

No i znowu to samo :-), kurier DPD 15 zł - zawsze korzystam bo dużo wysyłam od siebie, a ja dziś zamawiałam puszki i mają wysyłkę kurierem KEX-em za 9 zł. Szkoda wysiłku na dźwiganie paczki na pocztę  i przepłacanie.

Chyba z przyzwyczajenia tak robie;/

Link to comment
Share on other sites

O 23.03.2016o10:33, mestudio napisał:

Wkurzyłam się maksymalnie. Wczoraj tuż przed północą dostałam maila...............karmę dla kociaków kupiłam w poniedziałek i dostałam od firmy potwierdzenie, że szykują paczkę, a wczoraj, środa prawie północ, przysłali mi maila, że oni się pomylili i tej karmy nie mają za taką cenę i zwrócą mi pieniądze. Nie rozumiem sytuacji jak można po trzech dniach dopiero i to w nocy przysłać taką informację? Zakupiłam w innym miejscu karmę 40 puszek za 89 zł z wysyłką kurierem, ale czy dojdzie do jutra to wątpię. 

Dołożyłam 32 zł do karmy, liczę na cud, że dotrze.

Musicie mnie podszkolić z tym wysyłaniem kurierem. Ja tępa jestem. :)  Jak dojdzie powiadomię. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mestudio , wysłałam 50 zł na żwirek dla Państwa. Dzwoniłam do nich. Na razie wszystko w normie, ani gorzej , ani lepiej. Potrzebują żwirku dla kotów. Większość z nich nie wychodzi, starzeją się, ( koty) Nie wiem, jaki był zamawiany. Podobno na torbie jest namalowany człowiek , który pochyla się nad kotem. Taką informację otrzymałam. :) Nazwy nie pamiętają. Dziękuję, że pamiętacie o nich.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ostatnio rozmawiałam z P.Danusią miesiąc temu. Była w szpitalu z tym nadciśnieniem. Już jest w domu. Niestety, nie bardzo mogłam z nią porozmawiać, bo słaby jest zasięg, a nasz stacjonarny już zlikwidowany. :( Ciągle się psuł, nie był używany, a płacić trzeba było. W grudniu wyjeżdżam na jakiś czas do córki, nie wiem czy uda mi się z nimi z kontaktować. Kilka osób ma do nich numer. Może ktoś zadzwoni?  Dziękuję za wszystko , za pamięć i w ogóle. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...