Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jkp,  paczka dotarła. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale byłam bardzo chora. Nie wstawałam z łózka (zapalenie oskrzeli). Na szczęście już lepiej. Przez ostatnich kilka dni próbowałam wejść na dogo, ale się nie dało. Dziś weszłam...... a tu  niespodzianka.... Nowa dogomania. Nawet na wątki weszłam bez problemu.   P. Danusia prosiła podziekować wszystkim za pamięć i wszystkie dary.  

Komin zrobiony przed sylwestrem.   :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam kochane cioteczki. Tak, na koncie zostało 7 zł. Chciałam jakiś bazarek zrobić, ale mi nie wyszło. Mestudio, wyśle w poniedziałek 50 zł na karmę. Mam problem teraz z kontem. Nie wiem, co zrobić? Skończyła mi się ważność tokena, za nowy musiałabym dać 90 zł, a na to mnie nie stać. Zaproponowano mi wejście na konto przez sms -y. Co z tego, jak już drugi raz zablokowałam sobie konto. To wszystko takie skomplikowane, jak dla mnie. Pierwszy raz podają mi hasło jednorazowe, potem mam wprowadzić swoje. Wszystko jest ok. Niestety, kiedy próbuję zalogować się powtórnie, już tym własnym hasłem, nie chce mi przyjąć. Już drugi raz biegam do banku, żeby mnie odblokowali. Wczoraj próbowałam raz, nie udało się dziś trzy razy, nic z tego. Koszmar jakiś.  Znowu muszę pędzić do banku.                                               Wyśle w poniedziałek przekazem. Choć trochę karmy zakupimy. Na pewno im brakuje.      Jeszcze jakby tego było mało, mojej siostrze ukradli Yorka. Siedzę na internecie, śledzę wszystkie schroniska, piszemy gdzie się da. Przeglądam znalezione, sprzedawane itd. Siedzę na fb, już mi oczy wysiadają.

 Wymknął się za drzwi, jak przyszedł sąsiad. Szukali go zaraz, ale bez skutku. Ktoś widział, że jakiegoś malucha zabrano do samochodu, ale czy to na pewno jego, czy gdzieś na miejscu ktoś go przetrzymuje? Już miesiąc będzie jak zniknął. :(  Dziękuję, że wpadacie tutaj. Olena84 dziekuję za wszystko!  Zadzwonie do Państwa, może zdradzą co im potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Javena, nie wiem co to za bank, ale najprościej mieć konto w takim, co to sms-em przysyła kod do danej transakcji i nie pobiera za to dziwnych opłat. Mam konta w kilku bankach i nigdy się z czymś takim jak opisujesz nie spotkałam. 

Jeżeli już koniecznie chcesz coś wysłać przekazem to przekaz na moje konto poproszę.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, od Javeny wpłynęło wczoraj 50 zł więc mieliśmy 57 zł do dyspozycji. Zakupiłam 30 puszek Whiskasa - kurczak w sosie po okazyjnej cenie i zapłaciłam 93,70 razem z przesyłką czyli dołożyłam 36,70 zł. Mam nadzieję, że puszki dojadą do piątku.

Link to comment
Share on other sites

O 20.03.2016o18:52, arim napisał:

 Paczka około środy powinna być u Państwa. Nic dla czworonogów,trochę łakoci dla Państwa na Święta

Arim,  paczka dotarła, bardzo dziękuje w imieniu Państwa. Mestudio, Olena84, serdecznie dziękuje  za pomoc i pamięć. U Państwa na razie nic nowego. Po staremu. Coś tam boli ,coś szczyka, ale nie ma źle. Oby tak dalej. 

Ja mam konto w BOŚ. Token ważny jest 5 lat, a 90 zł nie mogę wydać. Właśnie sms em ma przychodzić kod. Tylko musiałam zmienić hasło i za każdym razem kiedy chce się zalogować, musze wpisywać inne litery z danego hasła, Potem przysyłają kod  sms em.  Dziś jeszcze raz mi odblokowali. Znowu musiałam zmienić hasło. Mam nadzieję, że tym razem nic nie sknocę:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Javena napisał:

 

Ja mam konto w BOŚ. Token ważny jest 5 lat, a 90 zł nie mogę wydać. Właśnie sms em ma przychodzić kod. Tylko musiałam zmienić hasło i za każdym razem kiedy chce się zalogować, musze wpisywać inne litery z danego hasła, Potem przysyłają kod  sms em.  Dziś jeszcze raz mi odblokowali. Znowu musiałam zmienić hasło. Mam nadzieję, że tym razem nic nie sknocę:)

To tak fatalnie jak w PKO chcą np cyfrę 2,6,9 z hasła, człowiek musi liczyć by się nie pomylić, potem jakieś dziwne rzeczy - plik skompresowany trzeba ściągnąć, hasło smsem, hasło normalne, jakby nie wiem po co.

Link to comment
Share on other sites

Wkurzyłam się maksymalnie. Wczoraj tuż przed północą dostałam maila...............karmę dla kociaków kupiłam w poniedziałek i dostałam od firmy potwierdzenie, że szykują paczkę, a wczoraj, środa prawie północ, przysłali mi maila, że oni się pomylili i tej karmy nie mają za taką cenę i zwrócą mi pieniądze. Nie rozumiem sytuacji jak można po trzech dniach dopiero i to w nocy przysłać taką informację? Zakupiłam w innym miejscu karmę 40 puszek za 89 zł z wysyłką kurierem, ale czy dojdzie do jutra to wątpię. 

Dołożyłam 32 zł do karmy, liczę na cud, że dotrze.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Olena84 napisał:

a jaka wysylka bo ja zaplacilam za paczka 24 i licze ze tez do jutra dojdzie:(

No i znowu to samo :-), kurier DPD 15 zł - zawsze korzystam bo dużo wysyłam od siebie, a ja dziś zamawiałam puszki i mają wysyłkę kurierem KEX-em za 9 zł. Szkoda wysiłku na dźwiganie paczki na pocztę  i przepłacanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...