Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='Poker']Czy nie należy się pomoc z opieli społecznej? Po ile lat mają?może już przysługuje im zasiłek opiekuńczy z tytułu wieku.
Za 1100 zł na 2 osoby to nie da się umrzeć ,a życie wiadomo jak wygląda.[/QUOTE]
Takich rzeczy nie wiem ,ale wydaje mi sie ,znajac realia w naszym kraju ,odesłali by ich z kwitkiem . Wieku nie znam dokładnie . Ok.67.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dowiedziałam sie ,że dotarły paczki od P.Elzbiety G. i Agnieszki Z. z Mielca. Pani jest w szoku ,jeszcze takiej karmy nie miała. Da mi znać, co na to kotki powiedza..

Doszła jeszcze paczka z karmą suchą ,ale nie mogą odczytać .Pisze tylko Robert G.Komorniki - czy to może o tz mestudio?[/B]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][B]Dowiedziałam sie ,że dotarły paczki od P.Elzbiety G. i Alicji (chyba,bo imie niewyraznie napisane) Z. z Tarnowa. Pani jest w szoku ,jeszcze takiej karmy nie miała. Da mi znać, co na to kotki powiedza..

Doszła jeszcze paczka z karmą suchą ,ale nie mogą odczytać .Pisze tylko Robert G.Komorniki - czy to może o tz mestudio?[/B][/QUOTE]

Tak, to paczka od nas, tylko wysłana bezpośrednio ze sklepu internetowego. Cieszę się, że zwierzaczki mają już co jeść:-)

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną myślę że karmę na jakiś czas już mają.
Czy Państwo mają jedną kuwetę, czy kilka ?? I czym ją wypełniają, jakim żwirkiem?
Kiedyś nasze koty przy gorszym żwirku się zbuntowały i nie chciały się załatwiać. Może te sikanie do zlewu i na blaty też jest tym spowodowane?

I nadal czekam na informację co LUDZIOM jest potrzebne. Nie uwierzę, że NIC. :-)

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Na chwilę obecną myślę że karmę na jakiś czas już mają.
Czy Państwo mają jedną kuwetę, czy kilka ?? I czym ją wypełniają, jakim żwirkiem?
Kiedyś nasze koty przy gorszym żwirku się zbuntowały i nie chciały się załatwiać. Może te sikanie do zlewu i na blaty też jest tym spowodowane?

I nadal czekam na informację co LUDZIOM jest potrzebne. Nie uwierzę, że NIC. :-)

TZmestudio[/QUOTE]
Myślę ,że żwirek ,bo jeżdza do stolarza po wióry . Jeśli chodzi o załatwianie ,to z innymi kotami nie ma problemu ,tylko ta jedna kotka.To zaczęło się ok miesiaca temu. Kilka kotów wychodzi na zewnatrz. Szczerze mówiąc ,to nawet jak pytam ,co by się jeszcze przydało ,to nie bardzo chca mówić . Sa szczęśliwi ,że maja jakąkolwiek pomoc . To ludzie bardzo skromni .

Przepraszam ,że dopiero teraz odpowiadam ,ale robię ogłoszenia na swoim bazarku i byłam trochę zajeta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Myślę ,że żwirek ,bo jeżdza do stolarza po wióry . Jeśli chodzi o załatwianie ,to z innymi kotami nie ma problemu ,tylko ta jedna kotka.To zaczęło się ok miesiaca temu. Kilka kotów wychodzi na zewnatrz. Szczerze mówiąc ,to nawet jak pytam ,co by się jeszcze przydało ,to nie bardzo chca mówić . Sa szczęśliwi ,że maja jakąkolwiek pomoc . To ludzie bardzo skromni .

Przepraszam ,że dopiero teraz odpowiadam ,ale robię ogłoszenia na swoim bazarku i byłam trochę zajeta.[/QUOTE]

Znam aż za dobrze tą "skromność". Az do bólu.

Jutro zobaczę co się da załatwić z tym żwirkiem.

TZmestuio

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim jeszcze raz dziękuję.Nawet nie macie pojęcia ,jak ja się ciesze. Znam tych ludzi osobiście .Oni wczesniej jak jeszcze mieli wiecej sił , potrafili jeżdzic do weterynarzy z róznymi wiejskim zwierzakami ,które miały włascicieli ,ale albo bardzo ubodzy ,albo nałogowcy.Psy chorowały ,cierpiały, a nie miał się kto nimi zająć. WILE BY JESZCZE MOŻNA OPOWIADAC.

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś by chciał:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239918"][IMG]http://tnij.org/umyn[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239918"][IMG]http://tnij.org/umyo[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239918"][IMG]http://tnij.org/umyp[/IMG][/URL]

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Trzeba również zrobić zdjęcia zwierzakom adopcyjnym. O tym pamiętajcie w pierwszej kolejności - 11 kotów i jeszcze kilka psów to jest zdecydowanie za dużo.

TZmestudio[/QUOTE]
Dokładnie duzo maja zwierzatek miej zwaierzat w dobrych domkach bedzie lzej:loveu:

DOBRANOC!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Trzeba również zrobić zdjęcia zwierzakom adopcyjnym. O tym pamiętajcie w pierwszej kolejności - 11 kotów i jeszcze kilka psów to jest zdecydowanie za dużo.

TZmestudio[/QUOTE]

Tak ,wiem .Postaram sie to zrobić jak najszybciej.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

hej!
moja ciotka pracuje w firmie, w której badają żywność. z każdej partii musza pobrać małą próbkę, więc sporo im zostaje. ale nigdy nie wiadomo, co to będzie, chipsy czy soki, czy makaron.
wiem, ze w najbliższym czasie będzie mogła przygotować sporą, ludzko - zwierzęcą paczkę. nie sa to cuda zazwyczaj, ale pozwoli Państwu zaoszczędzić kasę na przykład na leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']hej!
moja ciotka pracuje w firmie, w której badają żywność. z każdej partii musza pobrać małą próbkę, więc sporo im zostaje. ale nigdy nie wiadomo, co to będzie, chipsy czy soki, czy makaron.
wiem, ze w najbliższym czasie będzie mogła przygotować sporą, ludzko - zwierzęcą paczkę. nie sa to cuda zazwyczaj, ale pozwoli Państwu zaoszczędzić kasę na przykład na leki.[/QUOTE]
Jak jest taka możliwosć ,to myśle ,że będą uradowani. Oczywiście ,jak sie nie wydaje na karmę ,można wydać na leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']hej!
moja ciotka pracuje w firmie, w której badają żywność. z każdej partii musza pobrać małą próbkę, więc sporo im zostaje. ale nigdy nie wiadomo, co to będzie, chipsy czy soki, czy makaron.
wiem, ze w najbliższym czasie będzie mogła przygotować sporą, ludzko - zwierzęcą paczkę. nie sa to cuda zazwyczaj, ale pozwoli Państwu zaoszczędzić kasę na przykład na leki.[/QUOTE]


To trzeba pomyśleć nad wspólną paczką. Nie ma sensu wysyłać pojedynczo jak można zebrać i wysłać razem. Zwłaszcza że część ciotek jest z Warszawy.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...