Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

[quote name='3 x']jak będziesz zamawiac w jakimś sklepie internetowym to zazwyczaj potem na swoim koncie masz historię zamówienia
i możesz zrobic print screena (zdjecie ekranu ;))
przy składaniu zamówienia możesz tez poprosić aby wygenerowali Ci fakturę drogą elektroniczną czyli przysłali mailem (tylko musisz im to wyraźnie zaznaczyć bo zazwyczaj faktura idzie wraz z karmą)

zawsze też możesz umówic się z państwem że raz na miesiąc będa Ci tradycyjna poczta wysyłali paragony/faktury które przyjdą z karmą
ew raz w miesiącu może może ktoś z okolic podjechać do Państwa i zabrać wszystkie faktury/paragony

myślę ze jak przez miesiąc nie bedzie skanów nic się nie stanie
gorzej jakbys przez pół roku "zapominała" wstawić czy coś ;)

będzie dobrze :)[/QUOTE]
To swietnie. Dzieki ,myslę ze powinno byc dobrze. Nieco mnie oświeciłas.:) zaraz zadzwonie do Państwa i przekażę co i jak.

Link to comment
Share on other sites

W niektórych sklepach (np. krakvet) od razu jest dostępny paragon w wersji elektronicznej. Mam pytanie czy wiadomo coś w sprawie zdrowia kotów? Skoro są starsze to zapewne jakieś choroby już się pojawiły. Chodzi o to czy nie potrzebna jest karma np. weterynaryjna. My możemy też wysłać odrobaczenie, ale mamy niestety jedynie dla psów. Oraz czy potrzebny jest Encorton, jeśli tak to jakiej wielkości. Wiem, że jeszcze trochę mam od mojego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']W niektórych sklepach (np. krakvet) od razu jest dostępny paragon w wersji elektronicznej. Mam pytanie czy wiadomo coś w sprawie zdrowia kotów? Skoro są starsze to zapewne jakieś choroby już się pojawiły. Chodzi o to czy nie potrzebna jest karma np. weterynaryjna. My możemy też wysłać odrobaczenie, ale mamy niestety jedynie dla psów. Oraz czy potrzebny jest Encorton, jeśli tak to jakiej wielkości. Wiem, że jeszcze trochę mam od mojego psa.[/QUOTE]

Rozmawiałam właśnie z p. Danusią . Sa chore dwa kotki z jednym jeżdza do P.weterynarz w Chrzanowie. Na dodatek wet ,u którego do tej pory leczyli swoje zwierzaki ,jest chory .Skończyły sie jakies upusty .Teraz trzeba płacic .Drugi kot ,(kotka 18 lat) już nawet nie bardzo chce sie lekarz podjąć leczenia ,bo nie widzi sensu. To by ich bardzo duzo kosztowało ,a kotka jak narazie je i pije ,tylko trzeba pilnować i wysadzać na kuwetę ,jak dziecko ,w przeciwnym razie robi gdzie popadnie.

Kajtuś ,ma przepisywany lek o nazwie Azathioprine Vif 50 mg. Brał wczesniej Encorton ,ale zaczęło mu to niszczyc kosci.

Pani prosiła dowiedzieć się ,co mozna podawać jako osłone na żołądek i czy mozna kupić bez recepty.Ma jakieś tabletki ,ale sa bardzo duze i Kajtek nie chce ich przyjmować ,nawet pokruszone w pasztecie. Nie chyci sie.

Bardzo dziekuję za pomoc.Sa ogromnie szczesliwi ,ze ktos w ten sposób im chce pomóc ,bo to jeżdżenie do miasta po towar (raz maluszek pojechał ,raz sie rozkraczył ) było dla nich meczące .

Zdjecia kotków postaram sie zrobic w najblizszym czasie .Spróbuję podjechać do Mętkowa.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Kochani,podałam na pw Javenie drugą opcję do wpłat gdyż ona się stresuje tym zamawianiem internetowym itd.
Javena napisze nam jak wybierze najlepszą dla niej opcję.[/QUOTE]
To fakt ,jestem zestresowana ,nigdy nie kupowałam przez internet i jesli zgodzi sie mestudio na zbieranie pieniażków i zamawianie ,byłabym bardzo wdzieczna. Mają juz doswiadczenie . Ja bedę miała kontakt z państwem ,bedę infomowała co i kiedy doszło ,i ewentualnie na potwierdzenie mogą wysyłac mi faktury ,bądz rachunki ,a ja je umieszcze na dogo .

Mestudio ,zgadzasz sie?:)

Link to comment
Share on other sites

Owszem zgadzam się, bo naprawdę widzę że jesteś zestresowana tymi zamawianiami przez internet.

Pieniążki będą trzymane na moim koncie i będę zamawiała karmę i wstawiała potwierdzenia wpłat. Potem Javena będzie wstawiała skany faktur.

Nigdy nie byłam skarpetowym kontem, ale często zamawiam karmę i bez stresu:-).
Jeszcze trzeba uzgodnić co z wydatkami weterynaryjnymi, jak je opłacać, wysyłać Państwu pieniążki na konto wcześniej?
To wszystko jest do dogrania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A moze płacić bezpośrednio wetowi i wtedy jest wyciąg z banku, który można tu umieścić bez szczegółowych danych wpłacającego.[/QUOTE]

tylko wet sie musi na to zgodzic i poczekac na wpłatę

a ja chcialam jesczez napisac, ze sie bardzo ciesze, że się przeorganizowaliscie i pomoc ruszyła :)
i dobrze ze karma będzie kupowana z dogo bo będą potwierdzenia zakupów i nei będzie podejrzeń ze pieniązki zostały zjedzone ;) czy coś

Wątek państwa jest jednym z pierwszych watków który czytałam na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A moze płacić bezpośrednio wetowi i wtedy jest wyciąg z banku, który można tu umieścić bez szczegółowych danych wpłacającego.[/QUOTE]
Wydaje mi sie ,że tez bedzie dobrze w ten sposób. Tak wpłacamy na watku Budryska.

To świetnie ,że cos zaczyna sie klarowac . Mysle ,ze pieniązki np. z bazarków ,moga pomóc w leczeniu zwierzaków. Chocby częsciowo dofinansować ,to juz to bedzie pomoc.Dziekuje serdecznie. Nawet nie wiecie jak Ci ludzie sie cieszyli ,jak bardzo sa wdzieczni .Żałują tylko ,że nie mogą tego zrobić osobiście na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Wydaje mi sie ,że tez bedzie dobrze w ten sposób. Tak wpłacamy na watku Budryska.

To świetnie ,że cos zaczyna sie klarowac . Mysle ,ze pieniązki np. z bazarków ,moga pomóc w leczeniu zwierzaków. Chocby częsciowo dofinansować ,to juz to bedzie pomoc.Dziekuje serdecznie. Nawet nie wiecie jak Ci ludzie sie cieszyli ,jak bardzo sa wdzieczni .Żałują tylko ,że nie mogą tego zrobić osobiście na forum.[/QUOTE]

trzeba tylko pamiętac że pomoc dla ludzi musi być poza bazarkami
a bazarki na zwierzaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']trzeba tylko pamiętac że pomoc dla ludzi musi być poza bazarkami
a bazarki na zwierzaki :)[/QUOTE]

Tak, pamiętamy. Jeśli Państwo będą potrzebowali jakiejś pomocy to jeśli ktoś będzie mógł to może coś wysłać samodzielnie. Myślę, że Javena będzie nam zdawała relacje. Uważam, że jeśli pomożemy nakarmić zwierzaki to już będzie ogromna pomoc i odciążenie finansowe dla Państwa.
Bardzo się cieszę,że po kilku latach czytania wątku w końcu też mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']trzeba tylko pamiętac że pomoc dla ludzi musi być poza bazarkami
a bazarki na zwierzaki :)[/QUOTE]

Ale to nie jest pomoc dla ludzi ,tylko leczenie ,czy nakarmienie zwierzat,a trzeba wziąść pod uwage to, ze te zwierzeta nie sa ich własnościa. Zostały im wciśniete podstepnie. Wszystkie były do adopcji ,ale ze wzgledu na swój wiek ,żadne nie zostało adoptowane. Wiec teraz jak juz powoli sie wykruszaja ,mamy ich zostawić samym sobie? Ich własnoscią jest piesek Kajtus i Misio . Reszta miała być tymczasowo.


[B]Dowiedziałam sie ,że dotarły paczki od P.Elzbiety G. i Agnieszki Z. z Mielca. Pani jest w szoku ,jeszcze takiej karmy nie miała. Da mi znać, co na to kotki powiedza..
edit:
Doszła jeszcze paczka z karmą suchą ,ale nie mogą odczytać .Pisze tylko Robert G.Komorniki - czy to może o tz mestudio?[/B]

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Na pomoc ludziom możemy wpłacać z własnej kieszeni tak jak wpłacamy na psy w DSach.
Na zwierzaki u nich na pewno można robić bazarki, przecież to nie są zwierzaki z ich woli tylko wciśnięte.
Na pewno zakup karmy to pomoc a,le nie mogę sobie wyobrazić jak oni dają radę za 900 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Na pomoc ludziom możemy wpłacać z własnej kieszeni tak jak wpłacamy na psy w DSach.
Na zwierzaki u nich na pewno można robić bazarki, przecież to nie są zwierzaki z ich woli tylko wciśnięte.
Na pewno zakup karmy to pomoc a,le nie mogę sobie wyobrazić jak oni dają radę za[B] 900 zł miesięcznie[/B].[/QUOTE]

Na dzień dzisiejszy jest to kwota [B]1100 zł[/B]. Widac,że przez te 5 lat nie zmieniło sie za dużo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Na dzień dzisiejszy jest to kwota [B]1100 zł[/B]. Widac,że przez te 5 lat nie zmieniło sie za dużo[/QUOTE]

Czy nie należy się pomoc z opieli społecznej? Po ile lat mają?może już przysługuje im zasiłek opiekuńczy z tytułu wieku.
Za 1100 zł na 2 osoby to nie da się umrzeć ,a życie wiadomo jak wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...