Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Wakacyjnie - we wtorek powinna dojść paczka :) ja znowu bardziej wypłacana w okresie letnim niż okoloswiatecznym.. 

12 puszek dla kotów 415G

Ok.20 kg żwirku 

1 kg Michałków 

I na tym się limit kilogramów skończył. Nie wiem jak ta waga się liczy, ale wchodzi to "z automatu", bo z samych produktów 30 z hakiem nie było 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bębenek napisał:

Wakacyjnie - we wtorek powinna dojść paczka :) ja znowu bardziej wypłacana w okresie letnim niż okoloswiatecznym.. 

12 puszek dla kotów 415G

Ok.20 kg żwirku 

1 kg Michałków 

I na tym się limit kilogramów skończył. Nie wiem jak ta waga się liczy, ale wchodzi to "z automatu", bo z samych produktów 30 z hakiem nie było 

super, ja o Państwu pamiętam, bo chce im coś wysłać w sierpniu. Niestety byłam chora na święta i nie wysłałam a obiecałam;/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jakby co, to dojdzie jeszcze 

22kg Boscha dla psów 

12kg smilli dla kotów 

30x400g puszek też dla kociastych felixa 

1x legowisko 

Powinno piątek / poniedziałek być :) 

chciałabym jeszcze coś Państwu zamówić, ale to będę wiedzieć jak już swojego weta rozlicze, bo na ten moment się leczymy na otwartym rachunku i czekam na termin szkolenia - znaczy będę wiedziała kiedy mnie opłata za nie czeka.. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bębenek napisał:

Jakby co, to dojdzie jeszcze 

22kg Boscha dla psów 

12kg smilli dla kotów 

30x400g puszek też dla kociastych felixa 

1x legowisko 

Powinno piątek / poniedziałek być :) 

chciałabym jeszcze coś Państwu zamówić, ale to będę wiedzieć jak już swojego weta rozlicze, bo na ten moment się leczymy na otwartym rachunku i czekam na termin szkolenia - znaczy będę wiedziała kiedy mnie opłata za nie czeka.. 

Ale pomoc, cudownie!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przeraża mnie że mają tyle wydatków na codzień. U mnie widać nadwyżka jakaś właśnie latem występuje - bo i pracy latem więcej.. 

Olena - nie wiem jak planujesz paczkę słać - ja pamiętam pocztą kiedyś wysylalam i nie dość że drogo to ciężko.. ostatnio korzystam ze sklepu internetowego - wysyłają kurierem, odkryłam jak szukałam czegoś dla mamy-żebym mogła zapłacić z góry i żeby wnieśli do domu, więc teraz też do granic paczkę napelnilam. Same ciężkie i podstawowe spożywcze zakupy - na wtorek mają być. / zgrzewka mleka uht  -12 litrów, zgrzewka mąki - 10 kg., 3makarony zwykłe, 1 makaron z czekoladą, ryż -2 kg, kasza - 2 kg, serek do serników - 0,5kg, kakao - nic ze smakołyków nie poszło, tylko raczej w kierunku ciężarów - zapasów z długą gwarancją. O dziwo nie mieli cukru na stanie, ale i tak 30kg z lekkim haczykiem wyszło z opakowaniem./

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bębenek napisał:

Przeraża mnie że mają tyle wydatków na codzień. U mnie widać nadwyżka jakaś właśnie latem występuje - bo i pracy latem więcej.. 

Olena - nie wiem jak planujesz paczkę słać - ja pamiętam pocztą kiedyś wysylalam i nie dość że drogo to ciężko.. ostatnio korzystam ze sklepu internetowego - wysyłają kurierem, odkryłam jak szukałam czegoś dla mamy-żebym mogła zapłacić z góry i żeby wnieśli do domu, więc teraz też do granic paczkę napelnilam. Same ciężkie i podstawowe spożywcze zakupy - na wtorek mają być. / zgrzewka mleka uht  -12 litrów, zgrzewka mąki - 10 kg., 3makarony zwykłe, 1 makaron z czekoladą, ryż -2 kg, kasza - 2 kg, serek do serników - 0,5kg, kakao - nic ze smakołyków nie poszło, tylko raczej w kierunku ciężarów - zapasów z długą gwarancją. O dziwo nie mieli cukru na stanie, ale i tak 30kg z lekkim haczykiem wyszło z opakowaniem./

a co to za firma?

Link to comment
Share on other sites

Firma dodomku.pl - z plusów - są daty gwarancji na wszystkim, dobry kontakt tel, mają powazone produkty - czyli suma końcowa jaka wyjdzie jest ostateczna i można przelewem zapłacić, odpukac- ale nigdy żaden słoik ani nic płynnego nie wyladowalo poza opakowaniem u mamy i mają wkłady chłodzące :)  dla mnie czekanie na kuriera cały dzień, ani wybór (szczególnie w nizszej/średniej półce) jest niezbyt albo go nie ma (jak w mięsie np). Komuś żeby zrobić zapas na czarną godzinę, czy żeby dzwigania oszczędzić to w moim wypadku się sprawdza. Znaczy plusy i minusy ma jak wszystko :) Ale albo źle szukałam albo podobnych nie ma (z opłatą z góry i datami waznosci). 

Tak poza tym - robiłam ostatnio zakupy w innych sklepach niż zooplus. Na dniach pakuje koszyk w zooplusie i mam na 190-200 zł do tego dopłata za drugą paczkę 7 zł.. wysyłka darmowa od 89 - czyli za 178 już powinny mi się należeć dwie darmowe paczki. To jakaś nowa praktyka, czy jakiś błąd u nich że się nie przeliczylo automatycznie? 

Link to comment
Share on other sites

Nieraz mam w zooplusie nawet 3 paczki i jeszcze nigdy mi nie policzyli żadnej dopłaty. Aż jestem zaskoczona, ze tak mogą... To może zrób dwa zamówienia? Ja nieraz tak robię jak coś fajnego dodają a kwotowo łapię się np. na dwie sztuki. Jak wyślę jedno zamówienie to dadzą jedno a tak mam dwa...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, ostatnio zamawialam tylko jednemu kociastemu w zooplusie, więc lekkie było, a resztę zakupów robiłam w hipciu... ostatnie zamówienie które zrobiłam dla państwa do Metkowa poszło w dwóch bez dopłat. Potem spakowalam koszyk i wyskoczylo mi że dopłata za kolejną paczkę. Coś wywalilam z koszyka, coś dolozylam - i tak kilka razy - dalej było na dwie paczki ale bez dodatkowej opłaty. Potem znowu coś zamieszalam i dodatkowa opłata się znowu pojawiła i już nie znikła mimo dalszego mieszania :) 

takie coś teraz mam :

 Koszt dostawy
Standardowa wysyłka doPolskaDostawa gratis
Opłata za dodatkowe paczki14,00 zł
Czym jest opłata manipulacyjna? Szczegóły 
 
W szczegółach
 

Czym jest opłata manipulacyjna?

 
Maksymalna waga paczki jaką możemy nadać to 31 kg. Całkowita waga Twojego zamówienia wynosi 65,126 kg więc zostanie ono wysłane w 3 paczkach. Doliczona zostanie opłata manipulacyjna w wysokości 7,00 zł za każdą dodatkową paczkę na pokrycie wyższych kosztów wysyłki. Zobacz zakładkę Koszty i czas dostawy aby dowiedzieć się więcej.
 
/ Ale że to nie pilne, poczekam czy nie zniknie - na ten moment koszyk na próbę 291 zł, 3x89 daje 267 zł... najwyżej tak przepakuje na kilka tańszych i lżejszych, bo szkoda tak kasę wywalac, skoro się należy za darmo/ 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochane cioteczki. Bardzo dziękuję Wam za pamięć i wszystkie paczki, które zostały wysłane. Pani Danusia dzwoniła do mnie i prosiła, aby podziękować tym osobom bardzo gorąco.Przykro mi, że tak mi się w życiu ułożyło. Nie zaglądam tutaj, albo bardzo rzadko. Jestem chwilowo w PL.(tydzień) Wprawdzie w Holandii mam dostęp do internetu, ale tylko w telefonie, a nie bardzo umiem się nim posługiwać. Jedynie na Fb wkleić jakieś zdjęcia, albo udostępniać :) No cóż, człowiek się starzeje i nie nadąża za techniką.Dowiedziałam się, że p. Danusia była znowu w szpitalu, p. Maciej również. Te upały dały im się we znaki.  Bardzo dziękuję jeszcze raz w imieniu Państwa i swoim  za pamięć. Być może, jak mi się uda odwiedzę Państwa i kupię jakąś karmę dla kotkow. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Javena napisał:

Kochane cioteczki. Bardzo dziękuję Wam za pamięć i wszystkie paczki, które zostały wysłane. Pani Danusia dzwoniła do mnie i prosiła, aby podziękować tym osobom bardzo gorąco.Przykro mi, że tak mi się w życiu ułożyło. Nie zaglądam tutaj, albo bardzo rzadko. Jestem chwilowo w PL.(tydzień) Wprawdzie w Holandii mam dostęp do internetu, ale tylko w telefonie, a nie bardzo umiem się nim posługiwać. Jedynie na Fb wkleić jakieś zdjęcia, albo udostępniać :) No cóż, człowiek się starzeje i nie nadąża za techniką.Dowiedziałam się, że p. Danusia była znowu w szpitalu, p. Maciej również. Te upały dały im się we znaki.  Bardzo dziękuję jeszcze raz w imieniu Państwa i swoim  za pamięć. Być może, jak mi się uda odwiedzę Państwa i kupię jakąś karmę dla kotkow. 

dobrze, że jesteś. Pozdrów Państwa. Martwie się , jak oni tam w upały sobie właśnie radzą:(

Link to comment
Share on other sites

Javena - czy dysponujesz autem na ten wyjazd do Państwa? Jeśli tak, to czy koty mogą jeść te tanie puszki z biedronki (znaczy czy nie ma po nich sensacji zoladkowych)? Przy takim stadku to podejrzewam że 120 miesięcznie to absolutne minimum jakie idzie, o ile sucha karma jest.. takie 20-30 puszek to tak naprawdę tonie w tym morzu potrzeb. Jeśli te biedronkowe im nie szkodzą, a może i takie jedzą na codzień, to bardziej Państwa odciazy właśnie takie zakup 150-200 puszek? 

Czy Państwo dysponują nadal autem? 

Jeśli będziesz jechać to startujesz z miejscowości którą masz wpisaną w profilu?

Na początku tygodnia powinna jeszcze jedna "ludzka" paka dojść - 10 kg cukru, olej litrowy, 10 konserw 300gr (6 krakosow i 4 jakieś różne), 3 kasze po 400 gr (różne - nie znam się na kaszach więc losowo) i płatki kukurydziane 500 gr, no i kocie zwyklaki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takie coś zamówiłam https://www.zoo-dragon.pl/p/461/19137/pet-z-ryba-pakiet-puszek-dla-kota-24x410g-pet-mokra-karma-kot.html 

Jakby ktoś bardziej obeznany zerknal.. felixy,catessy, whiskasy mają 4% mięsa, ten wynalazek 15% cena niższa..czy coś innego z tą karma bardzo nie tak? Tak czy inaczej jak zamawiam to coś taniego, staram się albo promocję trafić, a teraz na to wpadłam. 

Nie wiem czy dojdzie w tym tygodniu, bo darmową dostawę mają w opcji 48h - ale jak dojdzie, to będzie

Link to comment
Share on other sites

Nigdzie nie było skarg na PETa kociego, to będzie jeszcze w większym zamówieniu 

Dla kocikow 

24x410 g - pet z dziczyzną

24x410 g - pet z drobiem 

24x410 g - pet z wołowiną (tego sama w ręce miałam i jak byk na puszce jest 18%)

20x4 litry - żwirek dla kota + smakołyk 10 szt (zestaw) 

Dla piesków: 

24x1250 g - puszki mix smaków 

20 kg Mastery Dog PRO Adult Maintenance Kompleksowa karma dla psów dorosłych - opakowanie uszkodzone (karma zabezpieczona - już takie opakowania zamawiałam u siebie)

 

 

Pewnie na trochę będą mogli odetchnąć, kociego z poprzednimi puszkami może na miesiąc wystarczy, psiego nie wiem na ile. Żwirku też nie wiem.. 

Podejrzewam, że dojdzie między środą, a piątkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...