Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

10 godzin temu, Javena napisał:

Ostatnio rozmawiałam z P.Danusią miesiąc temu. Była w szpitalu z tym nadciśnieniem. Już jest w domu. Niestety, nie bardzo mogłam z nią porozmawiać, bo słaby jest zasięg, a nasz stacjonarny już zlikwidowany. :( Ciągle się psuł, nie był używany, a płacić trzeba było. W grudniu wyjeżdżam na jakiś czas do córki, nie wiem czy uda mi się z nimi z kontaktować. Kilka osób ma do nich numer. Może ktoś zadzwoni?  Dziękuję za wszystko , za pamięć i w ogóle. 

Ja zadzwonię przed świętami 

Link to comment
Share on other sites

O 13.11.2016 o 21:44, Javena napisał:

Po 20 listopada wyśle 100 zł na jakąś karmę dla kotków, ale mokrą i bardzo bym prosiła o przesłanie Mestudio. :)  Jeszcze spróbuję się dowiedzieć , co by im było potrzebne.

Kochana, to ja już kupię, tylko przypomnij mi co kociaki najbardziej lubią? z galaretką czy z sosem?

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję. Dziś powinnam dostać emeryturę. Wyśle jak najszybciej. Karma może być w sosie i w galaretce. Lubią wszystkie. :) U Państwa wydarzyła się nie przyjemna sytuacja. Przybłąkały się dwa kotki tuż pod dom. Pani Danusia obiecywała sobie, że już żadnych zwierząt nie weźmie. Wydzwaniała po wszystkich Fundacjach, nikt nie chciał kociaków przyjąć. Były chude, przemoczone, nie miała serca wystawić je na zewnątrz. Nie wiedziała, że były chore na koci katar. Wszystkie koty się zaraziły. Wszystkie do leczenia. Zastrzyki, tabletki. Byli załamani. Na szczęście jest już dobrze.......  Ciągle ktoś tam wyrzuca zwierzaki, bo blisko las, a nikt się nie interesuje. Fundacja " Inni" z Chrzanowa,  nie ma gdzie ich umieścić. Inne schroniska nie mają podpisanych umów. Nie wiem, jak to jest. Dzięki serdeczne za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, mdk8 napisał:

ciotki podeślijcie nr. konta. Dorzucę na kilka puszek .

Konto wysłane. :)

Mestudio, pieniążki przelałam. Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Nie wiem, kiedy tu zawitam. Wyjeżdżam do Holandii na kilka miesięcy do córki. 

Link to comment
Share on other sites

Jedzonko kupione, potem wstawię rozliczenie.

Do nas też przychodzą dwa kocury obce aby się najeść. Mieszkamy na uboczu z daleka od innych domów, a jednak nas znalazły. Karmimy je, ładnie już wyglądają, odpchliłam, odrobaczyłam i teraz do kastracji będziemy je łapali bo już są ładnie oswojone. Mieszkają w domku gospodarczym bo tam jest specjalne wejście dla kociaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani , paczka doszła, chyba od Arim.  P. Danusia ponownie wylądowała w szpitalu, na kilka dni. (Nie dobrze, skaczące ciśnienie.)  Chcieli bardzo podziękować , wysłać jakąś karteczkę na Święta, ale nie wiedzą komu? Powiedziałam, że ja podziękuję i żeby się nie fatygowali specjalnie na pocztę. ( chyba dobrze zrobiłam?)  Mój wyjazd się odwlekł, zepsuty pojazd u mechanika, jeśli będzie wszystko ok. jutro z samiusieńkiego rana jadę. Trzymajcie kciuki, żebym dojechała szczęśliwie, a mój pies nie wymiotował :)  Dziękuję bardzo w imieniu Państwa i swoim. Postaram się wpadać do Was. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pieniążki wyslane.  ( 100 zł)  Dzwonilam do Panstwa.  Ze zdrowiem jest, ani lepiej, ani gorzej. Problem mają z pchłmi. Wpuszczali do piwnicy kota z zewnątrz, bo byly duże mrozy i jakoś dostaly sie do mieszkania.  Nie pomagają żadne środki przeciw pchlom.  Koty się  drapią. Córka przyjechała  do nich na  jakiś czas.  Zawiozla tego kocura do kastracji. Jak to mówia  " Biednemu zawsze wiatr w  oczy "   Mestudio, bardzo proszę zamówić dla kotków to, co zwykle.  W sobotę wracam z powrotem. POZDRAWIAM. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przepraszam, że tak mało tu jestem.  Nie mam zbyt wiele czasu. Wnusia za mała. Trzeba ciągle mieć ją na oku. Wyslalam pieniądze, jak obiecałam, nie wiem tylko, czy dotarly. Udało mi się dziś  zadzwonić  do Państwa. Otrzymali paczkę od jakiejs pani ze Szczecina.  Bardzo dziekuje.  Mestudio, proszę dac mi znać,  czy doszly pieniądze, bo może znowu coś namieszalam . Może  byc na fb, tam łatwiejsze mam dojście. Nie moge ogarnąć  tego laptopa còrki. Za każdym razem musi mi pomagać.Ciagle się boję, że jej coś usunę niechcący. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Życzę Wesołych Świąt. 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Javena napisał:

Przepraszam, że tak mało tu jestem.  Nie mam zbyt wiele czasu. Wnusia za mała. Trzeba ciągle mieć ją na oku. Wyslalam pieniądze, jak obiecałam, nie wiem tylko, czy dotarly. Udało mi się dziś  zadzwonić  do Państwa. Otrzymali paczkę od jakiejs pani ze Szczecina.  Bardzo dziekuje.  Mestudio, proszę dac mi znać,  czy doszly pieniądze, bo może znowu coś namieszalam . Może  byc na fb, tam łatwiejsze mam dojście. Nie moge ogarnąć  tego laptopa còrki. Za każdym razem musi mi pomagać.Ciagle się boję, że jej coś usunę niechcący. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Życzę Wesołych Świąt. 

Wesołych świąt, kurcze może uda mi sie coś wysłac Państwu, żeby doszło na sobotę

Link to comment
Share on other sites

No ale ja już dawno zakupiłam za te pieniądze karmę dla kotów i dostałam potwierdzenie, że dostarczone - zapłaciłam 115 zł. Ta Pani ze Szczecina to pewnie ta paczka z karmą kocią bo firma jest w Szczecinie EMI Emilia Kolenda :-), także wszystko już ok. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...