Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

 Przepraszam, juz usunęłam, jesli to mozna nazwać "już".   Kochani, nie wiem co sie dzieje? Nie moge wejść na żadne wątki. Za każdym razem wyświetla się ,że nie znaleziono treści, brak informacji ,albo jeszcze inne bzdety.  Dopiero znalazłam nick jkp, poprzez jej tematy weszłam na ten wątek. Doradźcie ,jak mam znajdować wątki.   Chciałabym zrobić bazarek ,ale jak takie problemy będą, to nie wiem, jak to zrobię.  Nie mogę rozgryźć tego dogo.  

 

Mestudio,   bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

A wchodzisz na swój nick czyli Javena i lubiana zawartość?

Tak , mnie się wyświetla moja zawartość. Nic nie mam. Tematy> nic ,posty.> nic Teraz jak weszłam to tylko watek Państwa mi się pokazuje. A przecież ostatnio pisałam na wątku Barika. To jakies chore.

Link to comment
Share on other sites

hmm dziś  były jakieś konserwacje moze coś Ci popsuli;/, niestety jest coraz gorzej z dogo, nie dosc ze ludzie stąd uciekają to robią coraz to nowe utrudnienia.

Teraz weszłam, to wyskakuje mi tylko ten wątek. Jak chciałabym więcej tematów zobaczyć, to znowu" nie znaleziono treści." A przecież jestem skarbnikiem na wątku Barika. Jak tam trafić?  Może napisać do moderatorów,albo coś? Ja już nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, ale dobrze nie będzie z dogomanią jak tak działa portal. Za chwilę DT zostaną same, a ja mam 8 psów u siebie i dwa w innych miejscach na utrzymaniu. Od Fb trzymam się z daleka w sensie organizowania finansów bo tam pełno chorych i złośliwych ludzi. 

Ludzie po prostu po miesiacu, dwóch zapominają i to jest problem z fb

Link to comment
Share on other sites

Problem z FB jest raczej taki, że tam pełno jest ludzi, którzy polują na DT, fundacje i organizacje, a szczególnie na bezpłatne DT i próbują z takich ludzi zrobić oszustów i złodziei. 

Tak naprawdę to gdyby nie te prywatne DT to psów w schroniskach byłoby jeszcze więcej, tragedii psich jeszcze więcej i cierpienia psiego dużo więcej, ale zwalcza się te miejsca robiąc na nie nagonki publiczne. 

Są osoby, które się w tym specjalizują. 

Dlatego na FB mam tylko stronę informacyjną i niczego od nikogo nie chcę bo zwyczajnie strach cokolwiek chcieć. A że dogomania coraz gorzej działa to powoli się wycofuję bo niestety nie stać mnie na utrzymanie takiej ilości zwierząt, w dodatku zasugerowano mi między słowami, że stare psy, które u mnie są mogłabym adoptować. No ale moi drodzy, ja nie zabrałam tych psów ze schronisk po to aby były moje tylko aby znalazły domy, a że od dwóch lat nikt o nie nie pyta to co ja mam zrobić? Zabrałam zwierzęta w dobrej wierze i nie mogłam przewidzieć, że te nikomu się nie spodobają, w nagrodę mam je wszystkie sobie wziąć?

Ludziom się nudzą psy, które u kogoś są dłużej, wolą nowinki, sensacje i tam idą, tam pomagają.

W każdym razie nie widzę sensu w prowadzeniu DT skoro inni liczą na to, że będę adoptowała sobie psy, które mi 'zalegają'.

Link to comment
Share on other sites

Mestudio, masz racje. Na Fb, jest coraz więcej przekrętów. Zaglądam tam  tylko dlatego, że Barik,  podopieczny dogomaniaków, znalazł hotelik z behawiorystą. Niestety,  oni Tu nie zaglądają. Mamy kontakt tylko przez Fb.

 

Tym razem weszłam ,ale wyświetlił mi się tylko ten wątek bez problemu. Innych nie mogę znaleźć.  Musze znowu kombinować.

 

Może by zamówić kocią karmę za resztę pieniędzy. Tylko mokrą, bo to staruszki są. Młodsze są tylko dwa.

Link to comment
Share on other sites

Javena, u mnie łaskawie ten wątek pojawił się po poprzednim wpisie, czy na stałe - zobaczymy. Wcześniej przez google szukałam.

 

Karmę zakupię, akurat wczoraj TZ kupował naszym kocurkom miękkie jedzonko. Też mamy 4 swoje (ostatnio jeden kot odszedł), dodatkowo jest 1 dziki dochodzący na jedzenie - chcemy go wykastrować, nawet kupiliśmy pułapkę łapkę i tydzień temu w ogrodzie znalazłam małe kocię zabiedzone, zapchlone, zarobaczone. Jest u nas, ale spróbuję kici poszukać domu.

 

ps. wysłałam Ci zaproszenie na FB - chyba to TY :-).

Link to comment
Share on other sites

Oj,poczytałam i muszę powiedzieć ,że odnośnie FB mam takie same zdanie.Kilka jazd tam było,że szok.Dogomania w porównaniu z niektórymi wydarzeniami na Fejsie,to jest Wersal.Tu przebywając jakiś czas dało się już poznać niektóre osoby i wyrobić sobie o nich zdanie i już wiem,że komuś tam pomogę,choćbym miała ostatni grosz wysłać,ale i są osoby,że nie pomogę im nigdy.Znamy się często po nickach,ale widać co kto i jak robi.

szkoda,że tak dużo osób odeszło,częśc musiala odejść i została garstka "starych dogomaniaków" i do tego jeszcze problemy z działaniem forum i co chwila jakieś zmiany,które mnie-laika komputerowego bardzo denerwują i niekiedy mam już dość,ale siła przyzwyczajenia i chęć zajrzenia do starych wątków jest silniejsza.Cieszę się,że jeszcze jesteście .Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających.

Link to comment
Share on other sites

 

Ludziom się nudzą psy, które u kogoś są dłużej, wolą nowinki, sensacje i tam idą, tam pomagają.

 

 

I to jest najgorsze, ja place na psiaki które już są od 4-5 lat w hotelu, a na wątku wiatr hula, no a przecież nie oleje się nagle psa i na dogomanii na ogół rzadko sie takie coś zdarza - taka olewka. Miałam natomiast jeden przypadek, ze znajoma (!) która płaciła mi na psa na fb, po prostu wyrzuciła mnie ze znajomych i założyła profil od nowa! i tym sposobem przecież nie musiała - według niej - już na psa płacić.

Link to comment
Share on other sites

Javena, u mnie łaskawie ten wątek pojawił się po poprzednim wpisie, czy na stałe - zobaczymy. Wcześniej przez google szukałam.

 

Karmę zakupię, akurat wczoraj TZ kupował naszym kocurkom miękkie jedzonko. Też mamy 4 swoje (ostatnio jeden kot odszedł), dodatkowo jest 1 dziki dochodzący na jedzenie - chcemy go wykastrować, nawet kupiliśmy pułapkę łapkę i tydzień temu w ogrodzie znalazłam małe kocię zabiedzone, zapchlone, zarobaczone. Jest u nas, ale spróbuję kici poszukać domu.

 

ps. wysłałam Ci zaproszenie na FB - chyba to TY :smile:.

 

 

Teraz weszłam bez problemu. Pokazały mi się wątki wszystkie, które potrzebuję. Spróbuję wymodzić bazarek, może mi się uda. Mam trochę rzeczy,  zbierane od kilku miesięcy właśnie na ten cel.

 

Nie zazdroszczę,  małe zoo.  Za karmę dziękuję w imieniu Państwa.

 

Ps. Na  Fb. dobrze trafiłaś. Podobno mam dwa profile ,ale jak to się stało, to nie wiem. Miałam jakiś czas temu zepsuty komputer. Po naprawie nie mogłam się zalogować. W końcu jakimś cudem mi się udało, ale nie miałam tam nic co wcześniej wstawiałam. Znajomi gdzieś mi się zagubili, to zapraszałam na nowo. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kochani, dzwoniła p.Danusia. Odszedł Kajtek ten z co chorował na pęcherzycę. Kilka tygodni jeździli z nim na zastrzyki, kroplówki, wydali krocie na leczenie. Już zaczynał coś jeść, zdawało się, że jest lepiej.  Niestety,  dziś był koniec.  

 

Pani Danusi nadal nie może wyleczyć tych rąk. Żadne maści nie pomagają, żadne tabletki. Zmieniła lakarza, poszła prywatnie i też nic. Nie wie już co robić. Skóra na rękach pęka, robią się rany.  Wszystko robi w rękawiczkach.  Bardzo tym wszystkim są załamani.

 

mestudio, czy ta karma dla kotków była zamówiona? 

 

Obiecałam bazarek i w żaden sposób nie mogę wkleić zdjęć. 

Link to comment
Share on other sites

Doszła karma dla kotków. Dziękuję bardzo w imieniu Państwa. 

 

Nie wiadomo dokładnie.  Lekarze mówią, że to uczulenie. Pani Danusia sądzi, że  różyca. Być może atopowe zapalenie?  Może uda mi się jechać do nich jutro. Muszę tylko syna uprosić.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety, mnie nie udało się jechać, ale Państwo K. byli na chwilkę u mnie.

 

Podczas wstrząsów kopalnianych zawalił im się komin. Jechali załatwiać odszkodowanie i starają się o wyremontowanie komina, ale jak to długo potrwa, to nie wiadomo.Na razie nie moga palić.

Po drodze wstąpili do mnie po martwą i żywą wodę.  Mam taki aparat z lat osiemdziesiątych, do jonizacji wody. P. Danusia twierdzi,że stan rąk się poprawił. Mają jeszcze wstapić, jak będą jechać do Libiąża w sprawie tego komina.

 

Dziś znowu nam się trzęsło. Jak tak dalej będzie, to wpadniemy do kopalni.

 

Ile mam odliczyć za ta karmę? 

 

 

http://przelom.pl/17699-silny-wstrzas-znow-obudzil-mieszkancow-winna-kopalnia-janina.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...