Jump to content
Dogomania

Krajowa IX grupy Rzeszów 25 maja 2013


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wie ktoś co się dzieje z rzeszowską stroną oddziału? Jeszcze kilka dni temu były na niej wszystkie informacje o wystawie + formularz zgłoszeniowy, a teraz znów jest inna grafika i zero info o wystawie, jedynie sam plakat...:roll:
[FONT=Verdana]
[/FONT]

Edited by maharaja
Link to comment
Share on other sites

dziękuję, właśnie u mnie na laptopie coś nie "hulało" i jak włączałam stronę to wyświetlała się stara odsłona bez informacji dopiero dzięki linkowi się otworzyło, dziękuję :) moja psinka już zgłoszona :multi: Będzie ktoś z dobrym aparatem/lustrzanką? Mój tata kompletnie nie potrafi robić ładnych i wyraźnych zdjęć. Jeśli ktoś by był chętny to łaciaty pekińczyk bardzo prosiłby o ładne fotki z ringu :evil_lol:


Jest podział na rasy:

[B]Aleksandra Świsulska [/B]

-Gryfonik belgijski
-Gryfonik brukselski
-Brabantczyk
-Buldog francuski
-Chin japoński
-Chiński grzywacz
-Lhasa Apso
-Mops
-Shih Tzu
-Spaniel tybetański
-Boston Terrier


[B]Zygmunt Jakubowski[/B]

-BICHON FRISE
-BOLOŃCZYK
-COTON DE TULEAR
-HAWAŃCZYK
-LWI PIESEK
-CAVALIER KING CHARLES SPANIEl
-KING CHARLES SPANIEL
-MALTAŃCZYK
-CHIHUAHUA krótkowłosa
-CHIHUAHUA długowłosa
-PEKIŃCZYK
-PUDEL
-KROMFOHRLÄNDER
-ROSYJSKI TOY
-PAPILON
-PHALAENE

Edited by maharaja
Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu zgłosiłam swojego psa. Nadal nie dostałam potwierdzenia zgłoszenia i numeru zgłoszeniowego. Niepokoję się bo po wysłaniu zgłoszenia było napisane że maila z potwierdzeniem dostanę, do tego numer zgłoszeniowy który trzeba wpisać w treści przelewu. Wchodząc bezpośrednio z wykazu wystaw na stronę oddziału nadal pokazuje mi się stara odsłona bez informacji.. Czy zgłaszał już ktoś swojego psa lub wie coś na temat organizacji tej wystawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']zastanawiam się, czy nie zrobić już przelewu a w treści wpisać dane psa + moje.:roll:[/QUOTE]
Ja tak zrobiłam.
W treści wpisałam nazwę wystawy, rasę, nazwę psa, klasę i swoje imię i nazwisko.
Tak robię przy każdym zgłoszeniu i zawsze jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Ja tak zrobiłam.
W treści wpisałam nazwę wystawy, rasę, nazwę psa, klasę i swoje imię i nazwisko.
Tak robię przy każdym zgłoszeniu i zawsze jest ok.[/QUOTE]

Więc ja też tak zrobię :) Ale poczekam do wtorku - mam zadzwonić do oddziału żeby zapytać się o rodowód(czekam już 3 miesiące) to przy okazji zapytam o wystawę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']I powtórka z lutego - TEREN ZAGROŻONY SCIEKLIZNĄ - czyli zaświadczenia od powiatowych -- dokładny komunikat na stronie oddziału[/QUOTE]
Słyszałam że na CACIB-ie w lutym nie sprawdzali :roll: Nie zbyt uśmiecha mi się jechać po świstek papieru kilkadziesiąt km, tym bardziej że nie mam własnego transportu i muszę kombinować... No ale jak trzeba to trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja'][B]Słyszałam że na CACIB-ie w lutym nie sprawdzali[/B] :roll: Nie zbyt uśmiecha mi się jechać po świstek papieru kilkadziesiąt km, tym bardziej że nie mam własnego transportu i muszę kombinować... No ale jak trzeba to trzeba ;)[/QUOTE]

oj sprawdzali i to bardzo dokładnie :)

Link to comment
Share on other sites

A ja teraz sprawdziłam i powiatowego weta mam pod nosem :evil_lol: Nie byłam zorientowana, bo mój wet jest z Rzeszowa, a ja mieszkam 32km od.;) Czyli da się zrobić bez problemu. A jak z weryfikacją zgłoszenia? Mi ciągle wyskakuje, że jest "w weryfikacji", a w tabelce "opłata" i "zapłacono" mam "-", wpłaciłam już dawno tyle, że bez nr zgłoszeniowego, bo jeszcze go nie miałam, ale wpisałam wszystkie dane w tytule bardzo dokładnie. Najbardziej obawiam się, jaka będzie pogoda :roll: W razie upału jestem zabezpieczona, gorzej z deszczem...

Edited by maharaja
Link to comment
Share on other sites

A ja się zastanawiam czy jechać...
Uważam, że to kpiny z wystawców: oddział wiedząc o sytuacji z wścieklizną organizuje wystawę a wystawców informuje o wymaganiach po zamknięciu zgłoszeń.
Inspektorat weterynaryjny pracuje do 15: muszę umówić się z inspekt. weter. by był w biurze, zwolnić się z pracy, pojechać do inspektoratu (2x20km), zapłacić.
Gdybym wiedziała o tym wcześniej psa bym nie zgłosiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']A ja się zastanawiam czy jechać...
Uważam, że to kpiny z wystawców: oddział wiedząc o sytuacji z wścieklizną organizuje wystawę a wystawców informuje o wymaganiach po zamknięciu zgłoszeń.
Inspektorat weterynaryjny pracuje do 15: muszę umówić się z inspekt. weter. by był w biurze, zwolnić się z pracy, pojechać do inspektoratu (2x20km), zapłacić.
Gdybym wiedziała o tym wcześniej psa bym nie zgłosiła.[/QUOTE]

Całkowicie się z tym zgadzam :shake: "Trochę" niefajnie postąpili, ja również byłam zaskoczona, mogli powiadomić o takiej konieczności od razu, a teraz wszyscy muszą to załatwiać w tydzień przed wystawą. W dodatku ich bardzo dłuuuuuga weryfikacja zgłoszeń to jakiś żart - zgłosiłam mojego psa zaraz po uruchomieniu formularza zgłoszeniowego, a zapłaciłam po tygodniu czekania na nr zgłoszeniowy który dostałam dopiero kilka dni temu, do tej pory nie zweryfikowano zapłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']Całkowicie się z tym zgadzam :shake:
..... teraz wszyscy muszą to załatwiać w tydzień przed wystawą. [/QUOTE]

W lutym w Powiatowym Inspektoracie Weterynaryjnym usłyszałam, że takie zaświadczenie, by było ważne, musi być wydane najwcześniej 2 dni przed terminem wystawy.
Koszt 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']W lutym w Powiatowym Inspektoracie Weterynaryjnym usłyszałam, że takie zaświadczenie, by było ważne, musi być wydane najwcześniej 2 dni przed terminem wystawy.
Koszt 20 zł.[/QUOTE]
ahaaa... dziękuję za informację ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']A ja się zastanawiam czy jechać...
Uważam, że to kpiny z wystawców: oddział wiedząc o sytuacji z wścieklizną organizuje wystawę a wystawców informuje o wymaganiach po zamknięciu zgłoszeń.
Inspektorat weterynaryjny pracuje do 15: muszę umówić się z inspekt. weter. by był w biurze, zwolnić się z pracy, pojechać do inspektoratu (2x20km), zapłacić.
Gdybym wiedziała o tym wcześniej psa bym nie zgłosiła.[/QUOTE]

Aziza Ty masz ozdóbkę???? bo chyba psotny misio do nich nie należy :)

Poczekajmy do wtorku, wtedy oddział pracuje :) Na pewno wszystko się wyjaśni i wszelkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B][FONT=arial]Ośrodek wypoczynkowy "Ursynów" Łowisko 280
[/FONT][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]http://maps.google.pl/maps?saddr=50.301587,22.177389&hl=pl&ll=50.301525,22.178913&spn=0.002005,0.003449&sll=50.301525,22.177888&sspn=0.002005,0.005493&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=18&z=18

Polecam dojazd od miejscowości Górno - wyjeżdżając z lasów, wjeżdżamy do Łowiska, pierwsze domy (po lewej stronie zielone budynki) i nalezy skręcić w pierwszą dróżkę w lewo - dróżka kończy się w ośrodku.

Edited by Aziza
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...