Jump to content
Dogomania

Krajowa IX grupy Rzeszów 25 maja 2013


Guest Lotty

Recommended Posts

Ogólne informacje:
[URL]http://www.zkwp.rzeszow.pl/zkwp/index.php?option=com_content&task=view&id=310&Itemid=97[/URL]
Ktoś się wybiera?
Czekamy na podział na rasy, ale mamy ją w planach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tamtym roku była ostatecznie wystawa dla Gr I :)
My pewnie się pojawimy, grzech nie zgłosić, skoro w końcu doczekaliśmy się takiej wystawy w naszym mieście, czekamy na więcej informacji.
Na pewno będę dostępna jako handler i mogę pomóc przy wystawianiu psów.

Link to comment
Share on other sites

Nie, w ogóle teraz mało wystawiam.
Edycja: Tak myślałam, że jest z hodowli p. G. Jabłońskiej. W Polsce tylko ona ma czarno-białe pekińczyki.
McDzik. Gratulacje dla Ciebie i Twojej Daisy za występ w Rzeszowie.

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja'] Poza tym na prawdę muszę pochwalić panią hodowczynię bo zna się na rzeczy i potrafi wszystko powiedzieć na temat pekinów, jednym słowem jest cudowna :) [/QUOTE]
Wiem coś o tym,bo spotkałam Panią Grażynę kiedyś na wystawie razem z Eliską.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']Aaaa no to już wiem kim Pani jest!:) Byłam tam wtedy, to był CACIB Rzeszów tak? Czarny jest cuuudowny <3 Właśnie wtedy zaczęła się moja przygoda z pekinami ale dopiero teraz mogłam sobie pozwolić na łaciatka od niej :)[/QUOTE]

No właśnie. A co do mojego Bingusia, to pochwalę się, że jest Interchampionem ( mam nadzieję, że mod mnie za to nie zje).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za gratulacje. Cieszę się ogromnie, bo to jeden z niewielu pekińczyków w Polsce z tym tytułem. Pozostałe wywodzą się z hodowli Astarte Gold.
Edycja: Maharaja, w takim razie do zobaczenia na wystawie, bo na 99% będziemy.:smile:

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']Szkoda... Dyzio zakończył karierę?[/QUOTE]
Dyzio nie przepada za wystawami, widać, że go stresują, a nie zamierzam go męczyć dla własnego widzimisię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']Oczywiście, pies jest tutaj najważniejszy :fadein:[/QUOTE]
Oczywiście. Wystawy to tylko ułamek wspólnego życia z psiakiem. Po co zmuszać, go do czegoś, czego nie lubi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu'][COLOR=#008000][B]Proszę trzymać się tematu.
[/B][/COLOR][/QUOTE]Oczywiście. Czy wiadomo już, kiedy będzie podział na rasy?
Edycja: Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o terenie, na którym odbywa się ta wystawa, bo widzę, że to spory kawałek za Rzeszowem?

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chętnię wystawię jakiegoś psa z Poznania ;-)

Lub pojadę jako fotograf.
Moje zdjęcia - link w temacie
Mój handling: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212233-Wystawie-psa-Pozna%C5%84-i-okolice-%28amatorsko%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

są już szczegółowe informacje o wystawie i rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń! [URL]http://www.zkwp.rzeszow.pl/pl/node/41[/URL] :) szkoda, że nie ma podziału na rasy :roll: ale nam to i tak wszystko jedno więc będziemy na 100% :) zastanawiam się tylko czy na terenie wystawy będzie się gdzie rozłożyć w miarę w cieniu i blisko ringów... na wszelki wypadek wezmę duży parasol przeciwsłoneczny. Oby tylko nie padało :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...