Jump to content
Dogomania

którą wybrać


paulina1804

Recommended Posts

Mam dwuletniego maltańczyka do tej pory karmiłam go royal canin od kąt jest wykastrowany dostaję light. Myślę nad zmianą karmy na acana zastanawiam się którą wybrać acana aduly light & fit czy adult small breed mój pies ma tendencję i nie ukrywam że przydałoby mu się schudnąć z 1kg po zimie :) Weterynarz poleciła mi karmę light w związku z tym że został wykastrowany ale na różnych forach czytam że wystarczy zmniejszyć dawkę karmy żeby nie utył.

Link to comment
Share on other sites

Czesc.

Moj yorkosilk przygarniety ze schroniska jadl karme royal small junior dla yorkow i swietnie ja przyswajal, potem zaczelam mu mieszac troszke z royalem dental i czasami z jakimis resztkami royala urinary (nasz drugi pies, york ma problem z piaskiem w pecherzu). Wszystko od royala przyswaja swietnie, ale że to royal, to postanowilam kupic mu lepsza karme i kupilam Acanę Red (ma niewielkie płaskie granulki). Acana ma świetny skład, ale chyba aż za dobry bo Bisou ma po niej biegunkę. Po tygodniu podawania (wymieszane z royalem lub z domowym jedzonkiem) nic się nie zmienia...podobno niektore psy po prostu maja po Acanie biegunki (chyba z uwagi na ilosc ziół zwartych w karmie).

Niestety zostaly mi 2kg Acany... :/
Jeżeli chcesz, to mogę Ci odsprzedać ile chcesz (na spróbowanie, bo szkoda żebyś tak jak ja kupowała 2,2 kg karmy, jeśli twój psiak też nie będzie jej tolerować) wyjdzie taniej niż w sklepie i przynajmniej się nie zmarnuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam, prosze o podanie skladu - od najwiekszej zawartosci procentowej do najmniejszej, glownie pierwsze kilka skladnikow mnie interesuje - czego jest w karmie najwiecej? ryzu? maczki? tluszczu zkurczaka? czy faktycznego miesa? to powinno byc podane na opakowaniu. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...