Jump to content
Dogomania

Lea szczęśliwa w swoim domu! Przeszłość zostawiamy za sobą!!! :)


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

  • Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem Lea reaguje agresją hm... mocno wybiórczo. Nie do końca jestem w stanie powiedzieć, czym się kieruje? Wyglądem? Zapachem?

Ktoś kojarzy jej się dobrze, ktoś kojarzy jej się źle. Obok jednego człowieka/psa przejdzie merdając ogonem, a tu nagle przechodzi starsza pani, a ona zaczyna warczeć.

Trudno powiedziec, co siedzi w jej główce. Na pewno zbyt wiele, patrząc na jej młody wiek... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Moim zdaniem Lea reaguje agresją hm... mocno wybiórczo. Nie do końca jestem w stanie powiedzieć, czym się kieruje? Wyglądem? Zapachem?

Ktoś kojarzy jej się dobrze, ktoś kojarzy jej się źle. Obok jednego człowieka/psa przejdzie merdając ogonem, a tu nagle przechodzi starsza pani, a ona zaczyna warczeć.

Trudno powiedziec, co siedzi w jej główce. Na pewno zbyt wiele, patrząc na jej młody wiek... :([/QUOTE]

Myślę, że to wszystko bierze się ze złych skojarzeń i tego co musiała przejść. :shake:
Biedna Lea. Oby szybko mogła zapomnieć o tych przykrych i złych wydarzeniach.

Link to comment
Share on other sites

Super, ze takie dobre wieści, bo już struchlałam jak zaczęłam czytac zalegosci weekendowe

Myśle, ze Lea potrzebuje czasu, obserwacji i konsekwentnej pracy z człowiekiem

Być może niektóre obecne zachwania jej zostana (miałam kiedys psa który nie cierpiał staruszków a pozostaą czesć społeczeństwa kochał i nie był psem po przejsciach) moze przez zapach sposób poruszania sie...
Ale oby udało sie wyeliminowac co sie da i oby DT sobie poradził, zeby znowu nie stanąć po pewnym czasie w punkcie wyjścia.... ale tfu tfu trzeba wierzyc ze bedzie dobrze

głaski dla suni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ciocie ja już nie wiem gdzie coś pisać a gdzie czytać...
Bazarek dla suni szykuję, wystawimy jak wrócę. Dzwoniłam do Lili w tej sprawie.
Będzie bazarek dla Lei i Rinusia:)[/QUOTE]

Dziękujemy cioteczko! :)


[quote name='maja602']Wpłaciłam parę zł. na Leęo potwierdzenie jak wpłyną na konto.[/QUOTE]

Dziękujemy! Lili na pewno tu potwierdzi wpłatę :)

Zaraz pokażę cioteczkom kilka pięknych foteczek... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...