Jump to content
Dogomania

Lea szczęśliwa w swoim domu! Przeszłość zostawiamy za sobą!!! :)


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

  • Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mattilu']Ja też poproszę o numer konta, ale wesprę dopiero w marcu - teraz nie mam ani grosza :-([/QUOTE]

Lili jak tylko zaglądnie to na pewno poda Ci numer konta, dziękujemy za pomoc kolejnemu naszemu podopiecznemu cioteczko!!!


[quote name='zozola77']przyszłam z bazarku cegiekowego w ktry wziełam udział

tylko tyle teraz moge

śliczna psina..będe zagladać[/QUOTE]

Dziękujemy za obecność, to też bardzo dużo znaczy :)


[B]Jutro zabieram awaryjnie małą do siebie na weekend. Dodam, iż nie mogę przetrzymać jej dłużej. A po weekendzie nie wiem, co będzie... :([/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dodatkowo po konsultacjach z wetem okazało się, że Lea potrzebuje behawiorysty. Ma dużo charakteru ze spaniela i jest dominującym psem.

Osobie, u której jest teraz i nam pozwalała zrobic ze sobą wszystko, natomiast potwornie szczeka i skacze na ludzi pojawiających się "na jej terenie", trzeba ją trzymać. Z psami jest w ogóle tragedia, szczeka, szczerzy się, nie można jej uspokoić.

Potrzebuje stanowczego opiekuna oraz pilnej socjalizacji pod okiem behawiorysty z otoczeniem :(


[/B]Poza tym zdrówko dobrze, ciągle kontynuujemy antybiotyk, dostała maści na otwarte rany oraz środki na odrobaczenie.


Kończą mi się pomysły.... ;(

Edited by pinczerka_i_Gizmo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]Dodatkowo po konsultacjach z wetem okazało się, że Lea potrzebuje behawiorysty. Ma dużo charakteru ze spaniela i jest dominującym psem.

Osobie, u której jest teraz i nam pozwalała zrobic ze sobą wszystko, natomiast potwornie szczeka i skacze na ludzi pojawiających się "na jej terenie", trzeba ją trzymać. Z psami jest w ogóle tragedia, szczeka, szczerzy się, nie można jej uspokoić.

Potrzebuje stanowczego opiekuna oraz pilnej socjalizacji pod okiem behawiorysty z otoczeniem :(


[/B]Poza tym zdrówko dobrze, ciągle kontynuujemy antybiotyk, dostała maści na otwarte rany oraz środki na odrobaczenie.


Kończą mi się pomysły.... ;([/QUOTE]

PomóŻcie Cioteczkki... nawet jej nie mamy gdzie dać...a jeszcze takie problemy :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...