Jump to content
Dogomania

NDM wiosenna 23-24.3.2013.


Riven

Recommended Posts

A ja chciałabym pozdrowić osobę która, zabrała mi pokrowiec na psi namiot... Jeśli wzięła niechcący wdzięczna byłabym za oddanie, a jeśli zrobiła to specjalnie niech dobrze korzysta :/ ..ja nie mam teraz jak złożyć namiotu a do domu wracałam z nim w ręku :/ :sad:

o taki....
[URL]http://media.mediazs.com/bilder/namiot/dla/psa/0/300/_dsc4560_0.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Nowym Targu tuż przed wyjściem na ring pies z mojej hodowli został zaatakowany przez jamnika standardowego, który wcześniej 2 razy próbował się do niego dobrać ale pańci się udawało go opanować, a potem jej się smycz "wyśliznęła". 9-miesięczny szczeniak skończył z paskudną raną wymagającą szycia.

W niedzielę w NDM nie było bezpiecznie, ja mojego psa nosiłam na rękach bo na dole były wilczaki i akity, wilczaki się zresztą gryzły. Moim zdaniem taki pies-agresor powinien być natychmiast dyskwalifikowany i wywalany z wystawy, może następnym razem właściciele by się ogarnęli.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies jest grzeczny i dobrze wychowany, kulturalnie idzie przy nodze nie wydając z siebie głosu.
Jednak w momencie, kiedy na środku przejścia gryzą się 2 wilczaki a całe przejście ma 1,5 metra istnieje poważne ryzyko, że mały pies oberwie rykoszetem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Mój pies jest grzeczny i dobrze wychowany, kulturalnie idzie przy nodze nie wydając z siebie głosu.
Jednak w momencie, kiedy na środku przejścia gryzą się 2 wilczaki a całe przejście ma 1,5 metra istnieje poważne ryzyko, że mały pies oberwie rykoszetem.[/QUOTE]
O, przepraszam, jamniki nie bywają lepsze! Również potrafią być krwiożercze i jazgotliwe - nawet bardziej niż wilczaki! Można ewentualnie zgłaszać reklamacje do organizatora, ze nie zapewnił odpowiednich warunkow na wystawie - powinien brac pod uwage przede wszystkim specyfike wszystkich ras psów, a nie tylko i wyłącznie swoj zysk...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anoolka_666']O, przepraszam, jamniki nie bywają lepsze! Również potrafią być krwiożercze i jazgotliwe - nawet bardziej niż wilczaki! Można ewentualnie zgłaszać reklamacje do organizatora, ze nie zapewnił odpowiednich warunkow na wystawie - powinien brac pod uwage przede wszystkim specyfike wszystkich ras psów, a nie tylko i wyłącznie swoj zysk...[/QUOTE]

Mnie nie interesuje kto jest lepszy czy gorszy, opisuję jedną sytuację i nie widzę najmniejszej potrzeby oceniania która rasa jaka jest. Ja mam nieagresywne, dobrze wychowane psy nad którymi panuję i dokładnie tego samego oczekuję od innych wystawców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...