Jump to content
Dogomania

NDM wiosenna 23-24.3.2013.


Riven

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś w razie całkowitej katastrofy może mi wystawić jamnika SM w młodzieży? Niedziela 10,45, 4 dni przed wystawą a ja leżę ze strasznym kaszlem i gorączką.
Pies idzie ładnie, stoi jak posąg, ale nigdy nie był na wystawie ani w hali, więc nie jestem w stanie stwierdzić jak się zachowa.

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś z legionowskiego przeczyta - czy najszczęśliwszym pomysłem było umieścić część molosów (i to tych sporych) na ringu 5, czyli po środku... Nie można zamienić go z 4 albo 3?Przecież w tej hali i tak jest mało miejsca, a jak zaczną się tam schodzić wszyscy to dojdzie prędzej czy później do jatki.

Link to comment
Share on other sites

Czy jesli nasz pies ma wyjście na ring o 14 to możemy być na miejscu chwile przed 14?
Czy musimy sie zarejestrować do 10?

Bo ostatnio na międzynarodowej zgłoszenia przyjmowali do 10 i pół dnia trzeba było potem czekać... Ale tu nie widze nic na temat do KTÓREJ przyjmowane sa zgłoszenia, a numerek juz przyszedł pocztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Może ktoś z legionowskiego przeczyta - czy najszczęśliwszym pomysłem było umieścić część molosów (i to tych sporych) na ringu 5, czyli po środku... Nie można zamienić go z 4 albo 3?Przecież w tej hali i tak jest mało miejsca, a jak zaczną się tam schodzić wszyscy to dojdzie prędzej czy później do jatki.[/QUOTE]

Ten sam problem jest z dużymi puchatymi szpicami (husky, akita itp.) - ciekawie to będzie wyglądać w tym tłoku jaki zawsze panuje na hali w NDM.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Będę jechac samochodem - na stronie nie ma podanego kodu pocztowego, a mój gps pokazuje mi dwie mozliwości: ul Sportowa, Nowy Dwór Mazowiecki i ul.Sportowa, Brody-Parcele, Pomiechówek niedaleko Nowy Dwór Mazowiecki...które ok? najpierw podalam miasto Nowy DM a przy ulicach pyta który wariant.
Mam jeszcze pytanie- czy droga nr 631 jest ok czy lepiej pchac sie przez Warszawę? jade od Chełm,Lublin 12 potem 17.
I jeszcze jedno pytanie- na potwierdzeniu zgłoszenia napisano UWAGA wjazd na wystawe od ul.Padarewskiego i ul. Nowołecznej- czyli jesli wpisze w ten mój nierozgarniety gps ul.Sportową to moze mnie poprowadzic przez jakies roboty drogowe czy cos ?
Z góry dzieki za info :)

Jadę sama, z jednym psem, moge kogoś zabrac po trasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Będę jechac samochodem - na stronie nie ma podanego kodu pocztowego, a mój gps pokazuje mi dwie mozliwości: ul Sportowa, Nowy Dwór Mazowiecki i ul.Sportowa, Brody-Parcele, Pomiechówek niedaleko Nowy Dwór Mazowiecki...które ok? najpierw podalam miasto Nowy DM a przy ulicach pyta który wariant.
Mam jeszcze pytanie- czy droga nr 631 jest ok czy lepiej pchac sie przez Warszawę? jade od Chełm,Lublin 12 potem 17.
I jeszcze jedno pytanie- na potwierdzeniu zgłoszenia napisano UWAGA wjazd na wystawe od ul.Padarewskiego i ul. Nowołecznej- czyli jesli wpisze w ten mój nierozgarniety gps ul.Sportową to moze mnie poprowadzic przez jakies roboty drogowe czy cos ?
Z góry dzieki za info :)

Jadę sama, z jednym psem, moge kogoś zabrac po trasie.[/QUOTE]

Obok dworca i stadionu jest teraz duży wiadukt, dlatego piszą w zawiadomieniu o Paderewskiego.
Możesz spróbować wpisać w GPS dworzec kolejowy? A jeśli nie pokaże, to wszytko jest tam bardzo blisko siebie i w 8-10 minut się "obleci".

Jadąc od Jabłonny trzeba przejechać przez tę estakadę nad torami, zaraz - dosłownie 100m za nią - jest rondo. Na rondzie trzeba zawrócić, jechać sobie powoli jak droga prowadzi omijając z prawej strony estakadę, to jest jakieś 200-300 metrów. Droga skręci w lewo wzdłuż torów i stadion jest już tam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Obok dworca i stadionu jest teraz duży wiadukt, dlatego piszą w zawiadomieniu o Paderewskiego.
Możesz spróbować wpisać w GPS dworzec kolejowy? A jeśli nie pokaże, to wszytko jest tam bardzo blisko siebie i w 8-10 minut się "obleci".

Jadąc od Jabłonny trzeba przejechać przez tę estakadę nad torami, zaraz - dosłownie 100m za nią - jest rondo. Na rondzie trzeba zawrócić, jechać sobie powoli jak droga prowadzi omijając z prawej strony estakadę, to jest jakieś 200-300 metrów. Droga skręci w lewo wzdłuż torów i stadion jest już tam.[/QUOTE]
Wpisałam bedac u siebie w domu i znalazł mi dworce kolejowe w promieniu chyba 50km- mysle,ze jak juz bede w NDM i wpisze to mnie dobrze doprowadzi :) jesli ten wiadukt jest dosyc nowy to raczej nie "zobaczy' go...choc ten cud techniki zakupiłam miesiac temu
przez Jablonna -hmm...pomecze sie z ustawieniami jutro jeszcze-na razie gps uparl sie prowadzic mnie dziwacznymi trasami, kluczac /choc ma wpisana trase szybka/-widac trafil mi sie egzemplarz wyjatkowo dowcipny...:evil_lol: koniecznie pcha mnie przez Wwe ale nie prosto tylko zmieniajac drogi i krecac tu i tam.Zreszta wczesniej, zamiast prosto na Lublin i Kurow, koniecznie pokazuje aby jechac przez...Lubartów a potem sie cofnąc...:crazyeye:
Mysle,ze w razie gps owego dowcipu, pojade sobie najprosciej 17 stka do Zakretu, potem na E 30 i zaraz na zółta 631 mam nadzieje ,ze tam beda drogowskazy na Nowy Dwór...wjechałabym wtedy od strony miejscowości Wieliszew czy cos takiego
Łatwo stamtad trafic ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Wpisałam bedac u siebie w domu i znalazł mi dworce kolejowe w promieniu chyba 50km- mysle,ze jak juz bede w NDM i wpisze to mnie dobrze doprowadzi :) jesli ten wiadukt jest dosyc nowy to raczej nie "zobaczy' go...choc ten cud techniki zakupiłam miesiac temu
przez Jablonna -hmm...pomecze sie z ustawieniami jutro jeszcze-na razie gps uparl sie prowadzic mnie dziwacznymi trasami, kluczac /choc ma wpisana trase szybka/-widac trafil mi sie egzemplarz wyjatkowo dowcipny...:evil_lol: koniecznie pcha mnie przez Wwe ale nie prosto tylko zmieniajac drogi i krecac tu i tam.Zreszta wczesniej, zamiast prosto na Lublin i Kurow, koniecznie pokazuje aby jechac przez...Lubartów a potem sie cofnąc...:crazyeye:
Mysle,ze w razie gps owego dowcipu, pojade sobie najprosciej 17 stka do Zakretu, potem na E 30 i zaraz na zółta 631 mam nadzieje ,ze tam beda drogowskazy na Nowy Dwór...wjechałabym wtedy od strony miejscowości Wieliszew czy cos takiego
Łatwo stamtad trafic ?[/QUOTE]


Kod pocztowy 05-100, ale ja bym leciała jakąś dużą trasą, albo Gdańską albo przez Jabłonnę, Wieliszew od d... strony i możesz się tam zakałapućkać. Już w NDM trafić na stadion jest SUPER łatwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Kod pocztowy 05-100, ale ja bym leciała jakąś dużą trasą, albo Gdańską albo przez Jabłonnę, Wieliszew od d... strony i możesz się tam zakałapućkać. Już w NDM trafić na stadion jest SUPER łatwo.[/QUOTE]
Dzieki -mój wspaniały nowoczesny gps co chwila pokazuje mi inna trase-od czego to zalezy jakos na razie nie oświecilo mnie. Jak juz go powstrzymam aby nie prowadził mnie naookolo przez Lubartów to zalezy jaki punkt orientacyjny mu wpisze po trasie, inna droge przez Warszawe mi wskazuje :diabloti:Mam nadzieje ze tak czy inaczej dotre do celu na czas- wychodzimy jako pierwsza rasa i pierwszy pies:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałem pozdrowić bardzo odpowiedzialną Panią z Aktą, która/y pogryzł mojego niespełna 6 miesięcznego Labradora jakieś 30 sekund po pierwszym w życiu wejściu na wystawę. Szczeniak do końca dnia bał się własnego cienia nie mówiąc już o innych psach i występowaniu z nimi na ringu. Mam nadzieję, że uraz do wystaw nie zostanie psu do końca życia. Pani trzymała psa na smyczy, ale rozmawiała przez telefon w ogóle nie zwracając uwagi na to co pies robi. Po tym jak jej pies zaatakował mojego szczeniaka nawet nie skończyła rozmowy nie mówiąc już o słowie przepraszam. Potem jeszcze 2 razy widziałem jak pies tej Pani rzucił się na innego psa.

Link to comment
Share on other sites

Mysmy trafili :) pomimo dziwnego gpsa mającego swoje własne, skomplikowane pomysły na dotarcie w wyznaczone miejsce :evil_lol:

W NDM bylismy pierwszy raz, jak dla mnie wrażenie pozytywne. Ringi wcale nie takie małe /Jarosław ma mikroskopijne:diabloti: /, hala ciepła, widna, mozna było cos zjeśc, napic sie herbaty. Szkoda,ze za BOBa nie było zadnych pucharków :shake:
jednak to miły akcent gdy pies oterzymuje pucharek lub chocby rozetke...
Ale z pucharkiem i tak wyjechalismy ;) :)
[SIZE=3][COLOR=#0000ff][FONT=arial][B]Old Legend's Juniper -basenji - JCAC, JBOB, BOB, BOG II[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] :multi: i tym wynikiem Juno zakończył[COLOR=#0000ff][FONT=arial][B] Młodziezowy Championat[/B][/FONT][/COLOR] :multi:
moze ma ktos fotki z grupy ? albo sie komus trafił w obiektyw ?? czarno biały basek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yfysk']Ja chciałem pozdrowić bardzo odpowiedzialną Panią z Aktą, która/y pogryzł mojego niespełna 6 miesięcznego Labradora jakieś 30 sekund po pierwszym w życiu wejściu na wystawę. Szczeniak do końca dnia bał się własnego cienia nie mówiąc już o innych psach i występowaniu z nimi na ringu. Mam nadzieję, że uraz do wystaw nie zostanie psu do końca życia. Pani trzymała psa na smyczy, ale rozmawiała przez telefon w ogóle nie zwracając uwagi na to co pies robi. Po tym jak jej pies zaatakował mojego szczeniaka nawet nie skończyła rozmowy nie mówiąc już o słowie przepraszam. Potem jeszcze 2 razy widziałem jak pies tej Pani rzucił się na innego psa.[/QUOTE]
Przykra sprawa! jak teraz czuje sie dzieciak?
Mam nadzieje, ze masz nr katalogowy owej "damy" z akita i stad jej dane? No i sprawie nadasz tok prawny? Dodam, ze na jesieni podobna sprawa miala miejsce w Czestochowie , na jesieni, w zeszlym roku. Skonczylo sie w sadzie. Z powodztwa cywilnego. nie mozna takowego zachowania tolerowac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yfysk']Ja chciałem pozdrowić bardzo odpowiedzialną Panią z Aktą, która/y pogryzł mojego niespełna 6 miesięcznego Labradora jakieś 30 sekund po pierwszym w życiu wejściu na wystawę. Szczeniak do końca dnia bał się własnego cienia nie mówiąc już o innych psach i występowaniu z nimi na ringu. Mam nadzieję, że uraz do wystaw nie zostanie psu do końca życia. Pani trzymała psa na smyczy, ale rozmawiała przez telefon w ogóle nie zwracając uwagi na to co pies robi. Po tym jak jej pies zaatakował mojego szczeniaka nawet nie skończyła rozmowy nie mówiąc już o słowie przepraszam. Potem jeszcze 2 razy widziałem jak pies tej Pani rzucił się na innego psa.[/QUOTE]

Bo te wystawy to jedna wielka porażka. Połowę psów i właścicieli powinno się z ringu wypier** za agresywne zachowanie, ale nie przymyka się oko, ocenia ... :angryy: a potem takie psy się rozmnaża.. :angryy:

:shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...