Jump to content
Dogomania

Nielegalne schronisko w Wólce Kozłowskiej. Zdjęcia strona nr.1


Recommended Posts

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesli mozna, zapytam po raz kolejny:
Jaka jest procedura adopcji z przytuliska?
Gdzie mozna obejrzec zdjecia psiakow do adopcji?

Zajmujemy sie znajdowaniem domow glownie dla psow "bezrasowych", wiec chetnie w tym pomozemy, ale bez informacji na temat psow, to sie na pewno nie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']jayo- podaj mi swojego maila, chętnie prześlę zdjęcia jutro wieczorem.
Kilka piesków jest też na allegro (wchodząc w psy-wpisz słowo jagódka i potem inne przedmioty sprzedającego) i stronie fundacji CANIS...[/quote]

[email][email protected][/email]
Nie szukacie im domow takze przez dogomanie?
Mozna im watki pozakladac..

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

[quote name='ReiMar']Pani Zofio, czy Pani cos sugeruje? Prosze napisac wprost... Odwagi![/quote]

???????
Proszę nie doszukiwać drugiego ani dziesiątego dna w tym co pisze. Za stara jestem, aby bawic sie w kamuflowanie czegokolwiek slowami.
Wystepuje tu pod wlasnym imieniem i nazwiskiem i nie interesuja mnie zadne przepychanki slowne.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Wszystko, co było do powiedzenia z mojej strony, zostało powiedziane.
Nie zmieniam niczego w moich poglądach, a nie wypowiadam się, bowiem ten topik ma na szczęście tendencje do umierania śmiercią naturalną - i chwała Bogu. :roll:

Zamiast go podtrzymywać nie wiadomo po co, wolę zająć się realną pomocą tej pani i psom ktorym udzieliła schronienia.

Od pewnego czasu na priv usilnie usiłujesz ode mnie, Szybszy..., uzyskać informacje o ktore teraz znów gromko wypytujesz tutaj, dostałeś je - czyżby rozdwojenie jaźni? Nie wie lewica co czyni prawica?
I dlatego tak tutaj kwękasz?

Jak dla mnie EOT, powtorzę tylko to o czym już wiesz - w sumie dzięki temu pieniactwu tutaj trochę ludzi ruszyło z pomocą - a to niewątpliwy plus tej całej afery.
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Jeśli będzie to dom, który uznamy z mamą za najlepszy, to z czystym sumieniem i wdzięcznoscią oddamy suczki, bo zależy nam by były szczęśliwe... Nie chcę tylko by przy kolejnej osobie którą odrzucimy ewentualnie z jakiegoś powodu, od nowa były dyskusje...
Warunek jest jeden-musimy być w pełni przekonane że to taki dom, który będzie dla nich idealny, bez cienia wątpliwosci...

Jeśli uda sie je tak wyadoptować to będzie nasz wspólny sukces.... :p[/quote]

Dla nich nie ma takiego domu one najszczęsliwesze sa w klatce:placz:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/122/b90e67bb067d4e73.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2'] .... wciąż napływają nowe budy, a warunki w których są psy ulegają stopniowo poprawie. [/quote]

[quote name='Tosia2'] Wszystkie psy mają imiona, dach nad głową, są zdrowe i w doskonałej kondycji!!!!!!!! [/quote]

Najważniejsze, że imiona mają ... po co im dach nad głową.

Link to comment
Share on other sites

Z racji chęci przygarnięcia psa , w pierwszym dniu świąt byłem z żoną w schronisku(przytulisku) p.Liliany.Nikt nie zabraniał nam robienia zdjęć.Psy nie mają jak widać na innych zdjęciach na forum luksusów,ale nie są zabiedzone ani brudne, za to otoczone miłością.Z podziwem patrzyliśmy jak ta słaba kobieta w trudnych warunkach troszczy sie o gromadę psów.Psów róznych,ładnych i brzydkich a w większosci bezrasowych.
Czemu tu takie zainteresowanie dwoma (prawda ze pięknymi) psami a ani słowa o całej reszcie?Czemu z takim zapałem walka o te właśnie wybrane? Czy reszta nie zasługuje na lepszy los?Moze skoro jest tam tak źle to nalezy pomóc? Czy jeśli sie wyrwie te dwa to całej reszcie będzie lepiej? Dziwne.A poza tym czemu p.Liliana nie ma prawa miec rasowych psów? Czemu ktoś tak się uparł zeby jej zabrac?Proszę się upomniec o te mniej ładne.Ile bezinteresownej złości odnajduje sie w tych postach.Czy nikt nie widzi ze ta kobieta robi coś dobrego?Nawet jeśli niedoskonale ,to przecież pomaga.Czemu zawsze znajdzie sie ktoś kto to musi zniszczyc?Dokopac?
Chyba to pytanie retoryczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...