Jump to content
Dogomania

Nielegalne schronisko w Wólce Kozłowskiej. Zdjęcia strona nr.1


Recommended Posts

[quote name='Tosia2']Wydaje mi się że widać różnice zdjec pred i teraz....nawet na jednym zdjeciu... Mam jeszcze jedno ale tu nie mogę wkleić...Dodam na allegro...[/quote]Prześlij mi na maila te nowe zdjęcia to powklejam na forum.

Czy doczekamy się informacji ile psów w Wólce zosatło wysterylizowanych i wykastrowanych dzięki Fundacji Sfora?
Chyba nie są to tajne wiadomości?

Berek zapewniam ciebie , że psy trenowane do Iditarot lub innych wyścigów lub dla rekreacji nie są zamykane w klatkach.
Skoro uważasz , że psy u Pani D. mają doskonałe warunki to ciekawe co uważasz za złe warunki...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ReiMar']:crazyeye: to ja poprosze konkretne przyklady
na takim szlaku jak Iditarod, zycie maszera zalezy od psow, a to jak pracuja zelezy w duzej mierze od tego, jak sa utrzymywane na codzien
widze, ze mamy tu kolejnego speca od husky i sportu zaprzegowego... szkoda, ze nawet nie teoretyka

JA NIE MAM POJęCIA O ZASADACH TEGO SPORTU, ALE GRATULACJE JEśLI NIKT NIE łAMIE TAM ZASAD... TO PEWNIE JEDYNY SPORTW KTóRYM IDEALNIE PRZESTRZEGA SIę REGUł... SZYBSZY O ILE WIEM MA OBSERWACJE, żE NA WYśCIGACH NIE ZAWSZE WSZYSTKO JEST ZGODNE Z REGULAMINEM-SAM STARAł SIę Z TYM WALCZYć O ILE MI WIADOMO-CHODZIłO O KWESTIE ZłEGO PRZEWOżENIA PSóW NP...

a u Was to bija murzynow... to maja byc argumenty milosnika zwierzat?

NA PEWNO TO ODPOWIEDź REALISTY A NIE MARZYCIELA....
KAżDY CHCIAłBY RAJU NA ZIEMI, ALE NIE KAZDą PROśBE DA SIE SPEłNIć...

czyli skoro moglyby miec gorzej, to nie maja prawa miec lepiej? juz sie chyba gubie...

OCZYWIśCIE, żE MAJą PRAWO MIEć LEPIEJ. WIęCEJ-Z PEWNOSCIą BęDą MIAłY, ALE BęDą CZEKAć NA DO TAK DłUGO, Aż ZNAJDZIE SIę TAKI9 KTóREMU BęDZIE MOżNA ZAUFAć... NIE CHODZI TU O SPEłNIENIE 5 PUNKTóW... WIęC NIE PYTAJCIE O KRYTERIA...

nie, to jest desperacka proba zapewnienia dwom suczkom husky takiego zycia, na jakie zasluguja, przez pasjonatow rasy i sportu zaprzegowego

CIESZę SIE, żE PRóBUJECIE POMóC, BO IM WIęCEJ BEDZIE NAS DOMKU SZUKAłO TYM LEPIEJ...POD WARUNKIEM, ZE Tą POMOCą NIE ZASZKODZICIE, NIE BęDZIECIE WCHODZIC Z BUTAMI NA CZYJEś PODWóRKO I NADAWAć SOBIE PRAW NIESKOńCZONYCH BO UWAżACIE SIE ZA NIE WIEM-ULEPIONYCH Z LEPSZEJ GLINY................

masz jakies dowody co do tego, ze tak to wyglada? osobiste obserwacje? bo ja mam wrazenie, ze teoretyzujesz[/quote]

ReiMar -CZY MI SIE WYDAJE CZY TY TAM NIGDY NIE BYłAś I PISZESZ TYLKO TEORETYCZNIE?

Trochę nie wyszło mi cytowanie całosci....ale kto chce to doczyta sie... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Czy doczekamy się informacji ile psów w Wólce zosatło wysterylizowanych i wykastrowanych dzięki Fundacji Sfora?
Chyba nie są to tajne wiadomości?[/quote]

OCZYWIśCIE, żE TO NIE TAJEMNICA A NAWET POWóD DO DUMY, GDYż ZOSTAłY JUZ WYSTERYLIZOWANE WSZYSTKIE SUCZKI POZA:
-2 Husky (nie mają możliwosci zajsc w ciąże, a były pilniejsze sterylizacje, niedawno skończyły cieczki, w lecznicy jest trudniej przetrzymać duze psy, wiecej kosztuje szpital po zabiegu, optymalnie byłoby gdyby poszły na zabieg z nowego domu, gdzie miałyby już opiekę nowego właściciela)
-Śnieżynka, która dopiero dojrzała do zabiegu.
-nowa suczka o której pisałam że przywiązano ją do płotu P.D ostatnio w ciąży... Ona jest najpilniejsza....

POZOSTAłE SUKI Są WYSTERYLIZOWANE !!!

Link to comment
Share on other sites

Czyli dobrze mi sie wydaje... Najgłośnie ze wszystkich krzyczysz, a nigdy nawet nie byłaś u P.D... Zabawne.... :p
Poza tym jeszcze dogadujesz Berek że ona teoretyzuje...jeszcze bardziej zabawne....

Do swojego postu poprzedniego dodaje, że sterylizacje opłacały dwie fundacje-zarówno SFORA jak i CANIS...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Czyli dobrze mi sie wydaje... Najgłośnie ze wszystkich krzyczysz, a nigdy nawet nie byłaś u P.D... Zabawne.... :p
Poza tym jeszcze dogadujesz Berek że ona teoretyzuje...jeszcze bardziej zabawne....[/QUOTE]
mowie o tym, co widze na zdjeciach - nie wiem dlaczego twierdzisz, ze jest to teoretyzowaniem...

ale skoro jest tak dobrze, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, zebysmy mogli sie o tym przekonac, prawda? moze wstawisz te aktualne zdjecia? a moze - jak zaproponowal szybszy - pojedziesz tam ze mna i sprawdzimy jak naprawde wyglada sytuacja?

Link to comment
Share on other sites

Nie dam Ci tej satysfakcji... Jeśli tam ktoś pojedzie z nami to w celu pomocy a nie inspekcji...
To nie ja zaczęłam z tym teoretyzowanie tylko Ty do Berek...a w niczy Twoja sytuacja sie nie różni podtym względem.... No może tylko pod takim, ze ona jedzie tam z nami bo załatwiła wielką pomoc i nie szuka afer...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']Nie dam Ci tej satysfakcji... Jeśli tam ktoś pojedzie z nami to w celu pomocy a nie inspekcji...[/quote]
jakiej pomocy oczekujesz?
[quote name='Tosia2']To nie ja zaczęłam z tym teoretyzowanie tylko Ty do Berek...a w niczy Twoja sytuacja sie nie różni podtym względem.... No może tylko pod takim, ze ona jedzie tam z nami bo załatwiła wielką pomoc i nie szuka afer...[/QUOTE]
a moze pod takim, ze ja mowie o tym, co widze na zdjeciach, a ona o tym, czego nie widziala nawet w tej formie? no chyba, ze widziala te tajemne, ktorych wstawienia na forum unikasz

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie napisałam że tam są cudowne warunki, bo luksusów niestety brak.... Nie jest jednak gorzej niż w innych normalnych schroniskach, a akurat podane zdjecia straciły na aktualnosci... W klatkach jest tylko kilka psów, reszta w normalnych boksach, chyba 1 albo 2 na uwięzi... Są też wypuszczane na zmiane by pobiegały...Częsć mieszka w domu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Czy naprawdę nie można popatrzeć na to także od strony starej kobiety, która ogromnym wysilkiem tylu zwierżętom uratowała życie? Haszczakom też.
Czy nie można okazać jej nieco szacunku, życzliwości?
Musimy sobie skakać do oczu, stojąc po tej samej stronie barykady?

Husky żyją, nic ich życiu nie grozi. Mogłyby miec lepiej. Chcecie to zapewnic - powtarzam, chwala Wam za to. Okażcie troche zrozumienia i szacunku komus, kto je uratował. Zawrzyjcie pokoj. Dla dobra wszystkich zainteresowanych stron.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Przesłałam zdjęcia suczek Szybszemu... Myślę, że niedługo je wstawi...
Pragnę zwrócić uwagę nie tylko na to jak wyglądały wcześniej a jak dziś, ale również na to że do zdjec trzyma je właśnie P.D... To chyba najlepszy dowód na to, ze zdjecia nie są robione za jej plecami jak również, że chce szukać dla nich domu....:p

Mrzewińska- łatwiej jest ja krytykować za to czego nie zrobiła, że nie dała psom wiecej niż sama ma, bo z docenienia tego ile zrobiła, ile poświecenia i pracy wkłada każdego dnia w te zwierzęta nie byłoby "gorącego wątku"....

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/122/32b4b77c6db6cdbb.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/122/b90e67bb067d4e73.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/122/89a332d09766918d.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/121/30df1a614b605e5a.jpg[/IMG][/URL]

[U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/123/5b006bf3b4c7b184.jpg[/IMG][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie to dom, który uznamy z mamą za najlepszy, to z czystym sumieniem i wdzięcznoscią oddamy suczki, bo zależy nam by były szczęśliwe... Nie chcę tylko by przy kolejnej osobie którą odrzucimy ewentualnie z jakiegoś powodu, od nowa były dyskusje...
Warunek jest jeden-musimy być w pełni przekonane że to taki dom, który będzie dla nich idealny, bez cienia wątpliwosci...

Jeśli uda sie je tak wyadoptować to będzie nasz wspólny sukces.... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

A ja tak myslę, ze byloby wspaniale, gdyby oprocz tych suczek, ktorym milosnicy haszczakow pewnie znajda dom - udalo sie własnie im znależć domy na jakiekolwiek dwie inny bidy z tego przytuliska. Brzydkie, nierasowe, nie do sportu - do niczego oprocz opieki. Tak myślę, ze to moze pozwoliloby jakos upewnic obecna opiekunke, ze chodzi o dobro zwierzat - nie tylko tych, ktore na pewno i jej podobaja sie najbardziej. Zeby od tej kobiety nie odchodzily tylko te, przesliczne i ulubione. Zeby jeszcze jakies oprocz nich tez znalazly dom. Gdybyscie w tym pomogli, to pewnie informowalaby najpierw Was o jakichkolwiek huskich, ktore tam jeszcze mogą trafic.
Nie wiem, czy to realne - znalezienie dwoch dodatkowych domow na kundelki. Ale - zdarzaja sie cuda.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

A mi sie wydaje, ze jednak lepiej bedzie, jesli kazdy zajmie sie tym, na czym sie zna i czym realnie jest w stanie sie zajac. Na BS nie zglaszaja sie chetni po kundelki, dlatego nie dysponujemy taka baza.

Natomiast jesli Pani zna sie na szukaniu domow dla kundelkow, to sadze, ze wspaniale bedzie, jesli uda sie Pani jakies domy znalezc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Ja takze nie dysponuje zadna baza chetnych na psy.
Do mnie tez nikt sie nie zglasza ani po kundelki, ani po psy w typie rasy, czy rasowe, choc czynnie uczestnicze w szukaniu im domow. I w pomocy tym, ktorzy je wezma. Nie dzieląc, ze pomagam tylko malinois na przyklad.
I tez nie zawsze udalo mi sie prawidlowo ocenic chetnego na psa.

Ale - jesli uslysze o jakims husky w potrzebie, na pewno skorzystam z mozliwosci zawiadomienia Panstwa przez Dogomanię. Nie licząc oczywiscie, na to, ze wszystkie husky czy malamuty zdola sie wyciagnąc ze schronow.

Zycze powodzenia w szukaniu domu dla tych dwoch.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...