Jump to content
Dogomania

Nielegalne schronisko w Wólce Kozłowskiej. Zdjęcia strona nr.1


Recommended Posts

O ile wiem-a rozmawiałam z mamą 10min temu to nic nie jest ustalone...

A tak na marginesie to właśnie dostałam zgłoszenie małej am stafki-3mies której chcą się pozbyć... bo mają 3 małe córeczki i boją się , że jak urośnie to ZJE dzieci... Ludzie są niesamowici.... Boże...
Tym psom to zawsze będzie pod górkę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie znam osobiście tych ludzi... Z tego co wiem byli skłonni ją zawieść... Proszę mi wierzyć, że ona bardzo często im ucieka i wałęsa się sama, bo nie mają dla niej czasu... Chyba ma Pan tel do nich-proszę zadzwonić i zapytać...

Decyzja co do hotelu oczywiście jest-jak tylko zostanie opłacony-jeszcze tego samego dnia je przewieziemy... To dla nich duża szansa... Jak można odmówić...

Link to comment
Share on other sites

O rany, po przebrnięciu przez wątek nasuwa się(smutna) refleksja - otoz coraz częściej tak zwani milośnicy zwierząt wylewają dziecko z kąpiela, uważając, że do nich należy prawda objawiona kto, jak i w jakim zakresie ma pomagać zwierzakom.
:shake:
W tym kraju pięknym naszym są przytuliska-mordownie i schroniska-rzeźnie; ale jakoś mało się wokół nich dzieje.
Bowiem najlatwiejszym obiektem ataków są pojedyncze osoby, ktore mają niestety pecha być na ogół nadwrażliwymi, starymi i malo przedsiębiorczymi ludźmi.
Takich trzeba pogonić, zabrać im zwierzaki, choć w sumie nie dzieje się im tak źle, jak w rozmaitych podejrzanych miejscach nawet prawem usankcjonowanych - i być skrajnie zadowolonym ze swojej (świętoszkowatej) osoby ktora zawsze ma rację. :evil_lol:

Ciekawe w ilu gminnych schroniskach dochodzi do rozmnożenia psów - ciekawe, w ilu jest co nieco brudno... :cool3: W ilu wszystkie psy mają pomoc lekarską zawsze na czas, w ilu tak naprawdę ktokolwiek podchodzi humanitarnie do zwierząt...

No, ale taki nieszczęśnik przygarniający psie biedy musi być świętszy niż sam papież - ma się rozumieć.
:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosia2']I to jest myślenie godne rozumnego człowieka XXIw a nie aferzysty-marzyciela.....[/quote]Rozumny człowiek nie przetyrzymuje psów na paletach pomiędzy którymi waqlają się psie odchody. Rozumny człowiek wie , że zwierzę potrzebuje wody do życia. Rozumny człowiek stara szukać się domów dla psów. Czy rozumnym można nazwać osobę która mówi , że syf , smrud i kojce o wym 150x160cm z dwoma psami i jedną budą to Polski standard i nie należy tego zmieniać? Na szczęście wszystkie rozmowy telefoniczne nagrywaliśmy dla cełow programu TV który nie doszedł do skutku.
[quote]Na tym proponuję zakończyć ten wątek....................................................[/quote]
A ja proponuję zakończyć wątek gdy w Wólce zapanują warunki godneXXIw. dla zwierząt i ludzi. Nie zapominajcie , że po sąsiedzku żyją ludzie dla których takie sąsiedztwo jest bardzo uciążliwe. O łamaniu przepisów już nie wspomnę. Może ich łamanie też jest standardem dla rozumnego człowieka?

Link to comment
Share on other sites

Masz prawo do swojego zdania... Ja też wolałabym aby wszystkie zwierzęta miały doskonałe życie... Ale tak nigdy nie będzie, bo ludzie się nie zmienią, rozumiesz?! Te zwierzęta znalazły azyl-te straszne warunki jak twierdzisz uratowały im życie.... Pani Liliana kocha te zwierzęta, dba o nie jak może, oddaje im wszystko... Jak wiesz zapewne jest wykształconą osobą, włada obcymi językami, nadal udziela korepetycji, pracuje w muzeum... Nie zdała sie jedynie na łaske losu... Jest osobą która potrafiła wyrzec sie wielu rzeczy po to, by na swoje barki wziąć odpowiedzialnoćś za ludzkie poczynania względem zwierząt... Ciebie zupełnie nie interesowałaby sytuacja zwierząt, gduby nie te wspomniane Husky, na które wyjątkowo się uparłeś...
U Pani Liliany te zwierzęta są przejsciowo, mają skromne warunki-takie jak Ona... Ale nie są głodne, nikt ich nie bije, są bezpieczne....Czekają na adopcję...
Wiesz w ilu miejscach w Polsce nie mają nawet tego? Ale to już Cię nie interesuje, bo tam nie ma Husky... To juz nie jest u Ciebie miłosć do rasy, a upór maniaka którego ego ucierpiało z rak starszej Pani....
Gadać można dużo, ale nic z tego nie wynika.... Zajmij się swoimi zwierzętami, nie dobieraj już wiecej żeby juz sie więcej nie zagryzały....

Link to comment
Share on other sites

My pomagamy jej od pewnego czasu. Darzy nas ogromnym zaufaniem... To my zajmujemy się adopcją jej psów... Ja osobiście zajmuję się tym w internecie... Każdy pies po którego zgłosi się dobry człowiek będący w stanie zapewnic mu dobre warunki psa dostanie...
Jeśli chodzi o Husky-są tam jedna 8, druga 7mies... Na początku były ogłaszane w gazecie jako znalezione-szukaliśmy właściciela... Potem naprzemiennie z innymi psami, co nie znaczy, że tylko je promowalismy, bo dla nas w niczym nie są lepsze od pozostałych... W miarę możliwosci staramy się ogłaszać wszystkie partiami... Było o nie dużo telefonów, ale jak już wspomniałam nieodpowiednich dla tak wymagających psów... Ogłoszenia cały czas są i mam nadzieję, że znajde kogoś, kto dochowa je w miłości do końca ich życia,,, Zasłużyły na to... Jednocześnie oddając je byle gdzie-niweczymy ich czas spędzony w boksie....

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia szły w internecie(głównie na allegro od pewnego czasu, gdyż to miejsce odwiedzane przez wielu ludzi...) i w prasie (wyborcza)... Poza tym my śledziliśmy ogłoszenia czy ktoś takich psów nie szukał i oddzwanialiśmy na ogłoszenia które były prawdopodobne...

Właśnie my jesteśmy osobami z fundacji Ffora, a osoba którą ma Pan na myśli-Lami2 do tej fundacji nie należy... Od pewnego czasu jako osoba prywatna, pomaga w adopcji psów z innego przytuliska... Pani Liliana faktycznie zaufania do niej nie ma podobnie jak do Pana...To zrozumiałe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...