Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

Z wyglądu jestem w nim zakochana <3

Mi się typowe workingi nie podobają ale takie showy jak pokazałaś również nie.

Najlepiej właśnie coś na pograniczu ;)

Póki co jedynie mogę poobserwować bordiachy, sama w tym momencie  bym się nie zdecydowała ;)

Jak kiedyś się ustatkuje, wybuduje dom to będzie i border :D

 

A Ziva jest świetna, mam wrażenie, że idealnie do Ciebie pasuje :D

 

Czemu byś się nie zdecydowała? Ja mam w mieszkaniu dwa psy i jest okej. Ziva ma 4 miechy a już nawet się ładnie wycisza w domu i szaleje na zewnątrz.
 

Tak, kojarzę go :D W ogóle niektórzy myślą co mnie zdziwiło, że ISDSy to tylko smooth a to gówno prawda. Wśród ISDSów są również psy z bardzo długim, gęstym kłakiem. Nie sierść definiuje w końcu psa. Border ma mieć przede wszystkim "oko" i warunki fizyczne do ciężkiej pracy. Sierść to raczej kwestia tego, co się nam podoba. Ja w ogóle nie jestem fanką długowłosych psów bez względu na rasę dlatego preferuję mediumy. Ale oto Astra Mars, ISDS pełną gębą:

mars.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja na bordera też się nie zdecyduję, strasznie się zniechęciłam przez tych dwóch panów, z którymi mam okazję bardzo często spacerować :P Zresztą Ola bardzo dużo mi opowiedziała o rasie, sportach, zawodach, hodowlach i całym borderzym światku, że wiem na temat rasy tyle co i na temat tybków :evil_lol: 

 

Też nie wiem skąd to przekonanie, że isds ma mieć krótki włos. Może dla podkreślenia, że to nie showek, bo przecież one są be  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Nie zdecydowałabym się gdyż po pierwsze- matura, później studia ;)

Nie chciałabym zepsuć bordziacha z powodu braku czasu ;)

Ponadto stwierdziłam, że jak będę miała brać szczyla to w miejscu, gdzie będzie jakaś psia grupa, jakieś szkolenia coby od małego ćwiczyć pod czyimś okiem ;)

Aktualnie stwierdzam też, że nie mam jeszcze odpowiedniej wiedzy na takiego psa ;)

Póki co kombinuje ze swoim pudlowym :p

Link to comment
Share on other sites

Hej! Podejrzewam, że jak moda wkroczy do laickich domów to równie szybko minie. Normalny, leniwy, kochający telewizor człowiek nie wytrzyma z niewybieganym borderem. Chyba że kupi jakiegoś wypranego z popędów showa hodowanego tylko na kanapę.

Oby. Patrząc, że laiki biorą ONki użytkowe, bo chcą do ogrodu, to już mnie nic nie zdziwi.

 

A na niewybiegane, nieznośne i upierdliwe psy zawsze znajdą sposób :roll:

Link to comment
Share on other sites

 

Wstydziłam się :laugh2_2: :siara:



 

 

A myślałam, że sprawiam wrażenie sympatycznej  :placz:  Nie gryzę, daję psy do miziania, gadam dużo więc niezręcznej ciszy nigdy nie ma :P

 

Oby. Patrząc, że laiki biorą ONki użytkowe, bo chcą do ogrodu, to już mnie nic nie zdziwi.

 

A na niewybiegane, nieznośne i upierdliwe psy zawsze znajdą sposób :roll:

No użytkowe w nazwie!


Zivcia dzisiaj skończyła 20 tygodni więc zabrałam ją na zakupy do Manufaktury i zrobiłam jej sesję  :loveu: 

10259765_957572570935839_829469154450581

10649805_957572574269172_63949758772452814

10712871_957572530935843_577044947587402

10300234_957572537602509_886989136149931

10700586_957572554269174_290292365339663

Link to comment
Share on other sites

Wow, ale się zmieniła! Jak ogląda się zdjęcia po kolei to tak tego nie widać.

 
Wyładniała chyba, była strasznie paskudnym papisiem i gdyby nie popęd łupu i aport to za cholerę bym jej nie wzięła :P

Talia, jaj brat teraz:

10433271_1510359512538438_74830707700966


Nadal piękny  :loveu: W hodowli miałam niezłą rozkminę, bo kusiło mnie by wziąć jego ale tak bardzo nie chciałam psa... :P On ma ciekawe umaszczenie bo jest choco sable merle i oczy nadal ma błękitne, na jednym ma trochę jasnej zieleni. Idzie się zakochać  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pora na spam :evil_lol:  Bierzemy udział w plebiscycie Expressu Ilustrowanego na najładniejszego zwierzaka i zbieramy głosy. Głosując za pomocą facebooka ddostajemy 3 głosy, tradycyjnie 1 głos i SMSem aż 15 głosów! Będę ogromnie wdzięczna za oddanie na nas jakiegokolwiek głosu, jesteśmy tego warci!  :evil_lol:  :diabloti:  :diabloti:
 
 
Aby zagłosować,
wyślij SMS o treści:
ZWIERZAK.154
na numer
72355
(koszt 2,46 zł z VAT)
Link to comment
Share on other sites

Świetne zdjęcia  :loveu:. 
Gdzieś na forum czytałam, że do Galerii Łódzkiej można wejść z psem, jeśli ma kaganiec. Z manufakturą jest tak samo? Choć na lowelasach (lowasynalansie.blogspot.pl) czytałam, że pies może wejść do każdego centrum. 

 

 

do galerii łódzkiej można wejsc z psem, do manu prawdopodobnie nie

centra są prywatne wec pewnie od włascicieli do zalezy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...