Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

[quote name='Rinuś']A gdzie założyłaś taką grupę? może i ja coś takiego zrobię i w końcu będzie z kim chodzić na spacery :)[/QUOTE]
Na facebooku, tam każdy wchodzi codziennie i dostaje powiadomienia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

U mnie też kolorowo nie jest. Mam możliwość spacerów z pięcioma psami, z czego w psich znajomych dla Nicolasa mam tylko jednego faceta. Poza tym same babki, a wolałabym, żeby znał kilku jajcowatych. Nawet wszystkie myszoskoczki to baby. :evil_lol:
Szkoda, że termin Ci się opóźnił - złośliwość rzeczy martwych. Może nawet dobrze i uda Wam się nie podróżować w upale? ;)

Link to comment
Share on other sites

Porównując wielkość ZG do wielkości Leszna. :evil_lol: U nas nawet psiego parku nie ma. Chyba, że skrawek trawy, wydzielony płotem, z jedną ławką, drzewem i śmietnikiem zasługuje na miano psiego parku to wtedy owszem - mamy park. :lol: Także Wy mi tu nie narzekajcie, bo w Waszych miastach są chociaż ciekawe miejsca, a u nas nie bardzo. Jeśli pies ma się wybiegać to zostają praktycznie tylko pola, bo często w parkach i skwerkach wszelakich ludzie się dziwnie patrzą, jak ktoś z psem przechodzi. A jakby szło pięć psów to dopiero, by było. Co ukrywać - w moim mieście większość ludzi wychodzi z psem 3 razy dziennie na spacer trwający 10 minut i polegający na tym, że psiak załatwi swoje potrzeby fizjologiczne i z powrotem na kanapę. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']I tak jesteśmy 100 lat za murzynami podług Wawy czy 3miasta, ale już niedługo... :evil_lol:[/QUOTE]

no grupie juz jest jakieś 96 osób z czego ok 20/25 stałych spacerowiczów więc nie jest źle :multi:
chociaż Wawy nigdy nie przegonimy:)

Link to comment
Share on other sites

Miało być live ale internet w polach nie działa :diabloti:

Więc wyruszyliśmy o 5 rano by po godzinie 8 być na miejscu. Hodowla mieści się na wsi wsi, takiej prawdziwej. Widziałam na żywo biegusy indyjskie, owce oraz matkę mojej małej w pracy, widok nieziemski! Psy fantastyczne, idealne takie jakie bordery powinny być. Wpatrzone w człowieka, przyjazne wręcz nachalne (takie uwielbiam!). Nie wiem kto bardziej domagał się bardziej pieszczot, Bara (mama), Miszka (kuzyn?) czy papisie :loveu:
Z hodowczynią miałyśmy trudny orzech do zgryzienia, miałam wybrać między Baśką jr a Texą. Przyzwyczaiłam się do czekania na małą Baśkę ale do domu wróciłam z Texą. Dlaczego? Wybór nie był wcale trudny, Texa to pies dusza, cały czas nas zaczepiała, pizała po twarzach i szukała z nami kontaktu, ba! gdy podpisywałam umowę siedziała mi na stopach :D
Baśka natomiast nie podeszła do nas ani razu, nie reagowała nawet gdy sama ją zaczepiałam, w zasadzie nie podchodziła do nikogo, żyła w swoim świecie, chodziła wlasnymi ścieżkami. Również nie była zainteresowana zabawą zabawkami z rodzeństwem, nie szarpała się w przeciwieństwie do Texy która bardzo ładnie się szarpie. Oprócz tego bardzo lubi wodę, najpierw pije z miski a potem się w niej moczy :evil_lol: idealna koleżanka dla labradora!
Eksterierowo również podoba mi się bardziej, trudno jeszcze mówić jak będzie wyglądać ale zapowiada się na szczupłą, długołapną półdługowlosą suczkę taką o jakiej marzyłam.
Obecnie próbuje zaczepić Larego który traktuje ją jak powietrze i zwiedza każdy kąt :loveu:


[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q74/s720x720/971728_704148489611583_463872101_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']Czy ja Cię przypadkiem nie kojarzę z PMC? ;)
[/QUOTE]

Kojarzysz :razz:

Fotki może dzisiaj jakieś będą, ale jest 37 stopni i wszyscy ledwo żyjemy :shake: Lary dzisiaj rano miał takiego wielkiego focha na małą, ale po wspólnych zabawach na podwórku trochę mu przeszło. Taplali się w misce z wodą, bawili zabawkami. Młodaw klatce strasznie się pruje ale usypiałam ją metodą super niani :evil_lol: Generalnie spałyśmy od 23 do 3 i od 4 do 6 rano :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...