Jump to content
Dogomania

chartmaniactwo bez granic


whippetka

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a my się wycwaniliśmy i przenieślismy łóżko na wyższy poziom (czyt. położone pomiędzy dwoma szafami wys. 1,20 m). psy już nam teraz nie wchodzą do łóżka, bo dla nich to za wysoko. pierwszego dnia przeżyły niezły szook. ale taki pomysł się chyba dla włoszczyzny nie sprawdzi, dla vipów też chyba nie, bo to skoczne dziadostwo.

ale nie powiem, kiedy jestem zmuszony w łóżku spać sam, to bym chętnie jakiegoś cielaczka sobie tam przygarnął.

Link to comment
Share on other sites

no Arika, rzeczywiście hahahha- najpierw nie możesz sie położyć, a potem zrywasz sie co chwilę i trzepiesz prześcieradło... suuuper ;)

Bagi- niespodzianki? napisz coś więcej :) :)

znajoma opowiadałą mi kiedyś jak w nocy obudził ją okropny smród... szukała i szukała bo spać nie mogła, aż wreszcie okazało sie że jej ukochana sunia zrobiła jej prezent... wcisnęła jej pod poduszkę rozciamcianego... penisa wołowego... :P

Tilia, wiem, ze to trzebanie, lekkie spanie i trzepanie :) :lol:

Niespodzianki to niespodzianki : moze kupka :wink: a moze coś innego np. tak jak powiedziała Tilia. :)

___________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Tilia

Co do tych bułeczek to się zgadzam, niezwykle to przyjemne - u mnie też zwykle wieczorem spożywają. :lol:

Bagi

A co byś powiedziała, jak moje Pimpa, taką sobie jedną córeczkę (jedna tylko była) namiętnie do mojego syna w owym czasie rocznego bobaska nosiła. Ja to mogłam nie spać, ale ona właśnie jego łóżko sobie upodobała.

Link to comment
Share on other sites

Nasze szczeniaki znosza nam do lozek niespodzianki w postaci patykow, starych kosci, i mnostwa polupanych orzechow ktore susza sie w kuchni , a ktore sa przysmakiem mlodocianych chartow.

A co do znoszenia dzieci do lozek to u nas bylo odwrotnie , nasza Surma notorycznie wchodzila do lozeczka dziecka i niedawala sie stamtad przepedzic

chag2.htm

Link to comment
Share on other sites

Marcin-H

No dziewczyny bardzo do siebie widzę przyzwyczajone, cóż widać te dziecięce łóżka jakiś specjalny urok mają. :wink:

amster

1,5 m dla włoszczyzny! Niedawno synek Ciuchci REMUS (jeden z tych kluseczków z tej surrealistycznej fotki - śpiące charciki) z drugiego piętra wyskoczył.

Im w młodości to się wydaje, że fruwać mogą ... :angel:

Nic się nie denerwuj, oczywiście się nie zabił. Czuje się już świetnie - kość udową miał złamaną, ale już zrośnięta - nawet ponoć nic nie widać

Link to comment
Share on other sites

a ja mam sprawdzony i skuteczny sposob na "pokojowe" wywalenie afgana z lozka...ale niestety nie dziala to na moja stara Daisy, bo jej naprawde NIC w zyciu nie przeszkadza...

Otoz gdy sie dziadostwo rozwali na lozku i za rzadne skaby nie da stamtad wykopac, (hehe znamy te numery z gluchym psem, niemoca omdlewajaca i tak dalej... :lol: ), ja po prostu przykrywam delikwenta szczelnie koldra...Toffi ma dosc po minucie, Greta po poltorej... :evilbat: :boom:

Link to comment
Share on other sites

Charcik z królikiem to jest to !!! :D :D :D

Skoro jednak masz zbyt małe zacięcie hodowlane, to może whippet długowłosy?

Chyba że za duży :lol: .

Ja tam myśle, że whippecik hodowlany do jest TO! :D Whippet jest troszke tylko większy od charcika :lol:

Ja mam polaka i nie narzekam na jego włos :lol: A co sądzicie o szczeniaczkach, które mają matke polke a tatę afgana??? :D

___________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ten mniejszy kaliber ma ogromne zalety, nawet największego charcika moge wziąść pod pachę, a tak 17 kg whippeta nieco trudniej. :lol:

Włoszczyzna ma dla mnie również inne zalety - małe mioty.

:Dog_run:

Jak sobie jedyny raz w życiu w zeszłym roku dwa mioty równoczesnie zafundowałam - to miałam szukanie odpowiednich domów dla 7, bo jedna zostawała, a u pipetów można mieć tyle w każdym miocie. Te 8 sztuk to pewnie mnie znów na jakieś dwa lata wyleczy z hodowania.

Link to comment
Share on other sites

Taki już ciężki żywot hodowcy Ita.

Ja mogę sobie tylko wyobrazić stres, jaki hodowca przeżywa najpierw szukając odpowiednich domów, a potem martwiąc się, czy te domy faktycznie są odpowiednie, jak maleństwa tam się czują i czy wszystko jest w porządku.

Co do kalibru - jeden z moich whippetów jest bardzo przerośnięty (57cm) i moim zdaniem tak właśnie whippet powinien wyglądać :D .

Jest po czym poklepać i nie trzeba się bardzo schylać, żeby pogłaskać :lol: .

Link to comment
Share on other sites

charciara

Już to chciałam dawniej powiedzieć.

Kiedyś chciałam bardzo whippeta, ale gdy zobaczyłam whippeta springera, bardziej mnie zaskoczył :wink:

Whippet Springer był dla mnie rewelacyjnym psem.

Ale pan co miał whippeta powiedział, że w jakiś tam wystawać on nie może , SZOK :(

I tak przeminęło, ale potem wróciłam do pierwszej miłości - charta polskiego. I mam... Ariczke.

Charciara, twój springer to Edek, nie??? Piękne zdjecie Felka i (jaki to whip)???

___________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Whippet Springer to tak jak mówi Kasia whippet który jest ciut większy niż porządany whippet.

Whippetów Springerów się nie hoduje, one się co kilka lub kilkanaście pokoleń rodzą.

Ale jak się pilnuje jak Kasia :D , żeby pies który jest dopuszczany do suczki nie miał od kilku pokoleń Springerów to się one nie rodzą.

____________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Whippet Springer to tak jak mówi Kasia whippet który jest ciut większy niż porządany whippet.

Whippetów Springerów się nie hoduje, one się co kilka lub kilkanaście pokoleń rodzą.

Ale jak się pilnuje jak Kasia :D , żeby pies który jest dopuszczany do suczki nie miał od kilku pokoleń Springerów to się one nie rodzą.

Hi hi hi hi hi hi hi hi !!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...