Jump to content
Dogomania

chartmaniactwo bez granic


whippetka

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powinnam była napisać "jestem z Wami" bo widzę, że coraz więcej ofiar chartów potrzebuje wsparcia!!! No to: jestem z WAMI !!! :D

charciara - bardzoe proszę o jak najszybsze dostarczenie zdjęcia na forum :D [no chyba że b. niecenzuralne - wtedy na priv ;)]

Link to comment
Share on other sites

dziekuję za wsparcie!! potrzebuję też plastrów na zadrapania (galopady przez sen na moich plecach, i jakieś maści na siniaki. Małą mi nawet kiedyś w nocy oko podbiła. Prócz tego pragnę zaprotestwać przeciwko zabieraniu mi kołdry przez charcice które udają że nie słyszą jak sie je spycha oraz przeciwko zabieraniu mi poduszek. Acha - obślinione zabawki i obgryzione kości zakopane w kołdry i powciskane pod poduszki też mi sie nie podobają...

a zdjęcie Charciara też poproszę!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ja też chcę takie ładne tatoo :angel:

Rotti

Och, tak :D Też bym takie chciała :D

Marcin - H

Teraz u znajomych zamówiliśmy kolejnego kota.

Ale na szczęście ta pani ma psa i kota, więc młode co się rodzą są przyzwyczajone do psów.

Och mam nadzieje, ze i Arika będzie podchodziła do niego jak do kumpla :sweetCyb: .

____________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Tilia

Jakos ten topic wczesniej przegapilam. :lol:

Co to za problem kosci w łóżku, albo wielkość materaca? U mnie w odwrotną stronę, czasami są za małe. Takie 6 tygodni to już w porządku, choć spaść mogą, ale jak bardziej zapobiegliwa mamusia takie 3 dniowe 17 dkg do łóżka przynosi ?

Ostatnio jakoś to opanowałam (jak jest więcej niż dwa, to mniej noszą) - dzieci śpią na elektrycznej poduszce. Niestety powstał nowy problem. Matka, jak wiadomo w nocy wypoczywać musi, a jak małe płaczą trzeba ją obudzić i jakoś z łóżka wygnać :lol:

Link to comment
Share on other sites

ita i charciara

hahahaha :D :wink:

Charciara masz racje!!!! :wink:

Marcin - H

Co do męczenia na początku kotów przez Ariczke to nie miałam wątpliwości :sweetCyb: Ale myśle, że to, że kociak będzie przyzwyczajony do psów pomoże, nie??? I ciesze się, ze Aricia już się do nich też przyzwyczaiła :lol:

Acha i jeszcze jedno ...

Widzę, że Arika przez pobyt u was nabierze mięśni, skoro tak ściga za kotem :lol: :lol: :sweetCyb:

blaira1[b/]

Szukam dla Tipsiuni domu i chyba z tego powodu, że jest taka świetna i z zdrowia i z wystaw i z temperamentu szybko znajdzie dom :lol:

_____________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Ita :D :D :D :D :D :D maaatko wyobraziłam sobie człowieka w łóżku w otoczeniu mnóóóóstwa takich malutkich kluseczków jak na zdjęciach, bałabym sie ruszyć, a nawet zasnąć!!! ha a co do wypychania z łóżka- spróbuj wypchnąć takie 2 razy po prawie 40 kilo, które udaje że nic nic nie słyszy, śpi bardzo mocno i jest zupełnie bezwładne ;) :D A gdzieś sie trzeba w końcu położyć...

Link to comment
Share on other sites

no Arika, rzeczywiście hahahha- najpierw nie możesz sie położyć, a potem zrywasz sie co chwilę i trzepiesz prześcieradło... suuuper ;)

Bagi- niespodzianki? napisz coś więcej :) :)

znajoma opowiadałą mi kiedyś jak w nocy obudził ją okropny smród... szukała i szukała bo spać nie mogła, aż wreszcie okazało sie że jej ukochana sunia zrobiła jej prezent... wcisnęła jej pod poduszkę rozciamcianego... penisa wołowego... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...