Jump to content
Dogomania

chartmaniactwo bez granic


whippetka

Recommended Posts

Nie od dziś wiadomo, że zgromadeni tutaj charciarze mają hmm... pierdolca na punkcie chartów 8) . Ciekawa jestem, czy po waszych domach można zoabczyć, że jesteście charciarzami, psiarzami... (pomijając oczywiście rozwlaone na dywanie charty :wink: ). Np. macie zawoloną półkę książkami związanymi z kynologią, kalendarze z psami, obrazy, grafiki chartów, zdjęcia podopiecznych poustawiane na biurku....?

Teraz idę na obiadek, papa :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie od dziś wiadomo, że zgromadeni tutaj charciarze mają hmm... pier**** na punkcie chartów 8) . Ciekawa jestem, czy po waszych domach można zoabczyć, że jesteście charciarzami, psiarzami... (pomijając oczywiście rozwlaone na dywanie charty :wink: ). Np. macie zawoloną półkę książkami związanymi z kynologią, kalendarze z psami, obrazy, grafiki chartów, zdjęcia podopiecznych poustawiane na biurku....?

Teraz ide na obiadek, papa :lol:

:D :) :lol: :wink: :P :fadein:

Taaa, ja mam zawaloną półkę z książkami związanymi z kynologią, kalendarze z psami (aż 4), obrazy, grafiki chartów i innych psów, zdjęcia Arici i mojego kota pozostawione na biurku w ramce <hehe :P >

Ja mam pier**** na punkcie chartów i rozwaloną na dywanie charcice i kota.

-------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrowionka :P

Link to comment
Share on other sites

Chyba chartomaniactwo powinno miec swoje granice:)) nie uwazacie?

U nas graniczy to z malym swirowhippeciarstwem:)) no ale jak moze byc inaczej na polkach brakuje miejsca na charcie bibeloty, puchary, kubki z chartami. Kieliszki mamy z whippetami, zastawe herbaciana z logo klubowki:)) nie wspomne o kalendarzach (nawet w jednym z nich jest nasz RACZEK :)) whippecich ksiazkach i kasetach wideo...

Nasz "Swir" siegnal zenitu :)) Tablica rejestracyjna wozona za szyba naszego szewiego " ILOVE WHIPPET " - prosto z Łowickiej Californi i "WHIPPETS Lazarus - prosto z Pensylwani:))<hihihi>

Przed wejsciem do domu bardzo powaznie brzmiace ostrzezenie dla zlodziei "UWAGA obiekt chroniony przez WHIPPET security sp z o.o." to tylko kilka z przykladow.

Link to comment
Share on other sites

O matko Lazarus :lol: Ja też tak chcę :wink: :lol:

Ja mam kalendarze, grafiki, figurki, ksiązki, zdjęcia na biurku, kubek (niestety nie z muppetem), tablice ostrzegawczą... to chyba wszystko :D Teraz przesuzkuje cos takiego jak jak amerykanski odpowiednik naszego allergo... uparłam sie na foremke do ciasteczek w kształcie whippeta :lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja dodam jeszcze do tych wszystkich pierdółek charta z napisem "Welcome" na drzwiach wejściowych, tabliczkę na bramie z wizerunkiem whippeta i napisem "będę przy bramie za 2,2 sekundy - a ty?", nalepki na szybę samochodu "Masz whippeta?"i "I love my grey", tablicę z biegnącym greyem i napisem "Greyhound Zone".

Obiekt chroniony prze Whippet Security Sp. z o.o. też jest.

Jeszcze bransoletka z biegnącym greyem i broszka z głową whippeta.

Zapomniałabym o najważniejszym - mam tatuaż na plecach, przedstawiający biegnącego Krzysia i Edka.

Link to comment
Share on other sites

Hehe :P

Mam więcej takich dogoprzedmiotów, ale lepiej abym nie pisała.

Tak malta tak napisałam :D,o rozwalonym charcie, bo jak u mnie była to tak się rrozzzwalała na dywanie, kot zresztą też. Hehe :P Sunie odbieram gdzieś za 3 tygdonie. Odwiedzić ją 14 lutego <na 99%>.

-------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrowionka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dominika

Jak bedziecie wiedzieli na 100 proc kiedy przyjezdzacie w odwiedziny to zadzwoncie bo wybieramy sie z Blanka na Wegry 12-13 i trzeba sie wiec konkretnie umowic zebysmy sie nie rozmineli. Acha i Blana ma zepsuty komp wiec nie odpowiada na maile. Z tego co slyszalem to ta twoja Arika ma charakter jak nasza Surma, a co to znaczy to wytlumacze Ci jak przyjedziecia, ale tak z grubsza charakterny to bedzie pies ja takie uwielbiam mam nadzieje ze wam tez to przypadnie do gustu. Obawiam sie tylko ze kotowi moze do gustu nie przypasc.

Pozdrowka Marcin H

Link to comment
Share on other sites

czy zjedzona ściana też świadczy o chartomaniactwie? dywan w szczątkach? (znaczy nie pogryziony, zużyty po prostu) obgryziona szuflada? wszędzie porozrzucane psie zabawki?

no a poza tym u mnie na drzwiach był do niedawna znaczek "deerhound at work" z jeleniem na drzewie. Ogólnie w mieszkaniu bałagan jest okrutny, ale można wyłowić zdjęcia, rysunki, jakieś pucharki i inne takie jak się ktoś przyjrzy ;) No i dwie zepsute Szare zajmują pół materaca :) (na razie dwie... ;) )

buuu Lazarus, a ja nadal nie odzyskałm swoich klubówkowych kubeczków.

Link to comment
Share on other sites

ad Charciara jesli nie zalewasz z tym tatuazem to umowiem sie z moim kolega Grzeskiem i wyslemy was razem z Blanka do jednego psychiatry to taniej wyjdzie ;-))

Drogi Marcinie H.

Czyżbyś dorwał się do kompa w jakimś zwidzie?

Mam znajomego psychiatrę - mogę Cię umówić za darmo :lol: .

Link to comment
Share on other sites

zdarza mi sie obudzić z psim nosem przed twarzą

Ja może daruję sobie opisy pozycji w jakich się budziłam śpiąc z Siwutem, ale wspomnę tylko, że najbardziej bezczelne z jego strony było wywalenie swojego tyłka prosto przed mój nos... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...