Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Z obu bazarków na Bystrą będzie około, plus minus, 300 złotych(drugi nie rozliczony jeszcze). Jednak z tego powodu co dzieje się na wątku Fundacji Hałabajówki (każdy może spojrzeć, nie chcę tu przytaczać), póki nie dostanę o niej żadnej informacji ani zdjęcia, pieniądze nie zostaną wysłane. Jeśli nie dostanę ich od dziś przez dwa tygodnie, zostaną przekazane na psa Zekki w hotelu Dzikiej Kępie lub na inną fundację.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie odwiedzam wątku bo nic się tu nie dzieje, u Bystrej jest wszystko ok, żyje, je, pije, bawi się. Nikt nie dzwoni w sprawie jej adopcji.

Nie chcę do tego wracać ale przeczytaj sobie co mi kiedyś napisałyście... że Wy tylko ją przywiozłyście, myślałam że już Was nie interesuje co z nią.

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10592706_330499650439526_4228093481893679979_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10599674_330499963772828_15195169135877192_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10563023_330499653772859_2841131653955058535_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odzew, sprostowanie : prawda, przywiozłyśmy ją z Glorią, ale to nie znaczy, że mamy ją od tego czasu w d. Pieniądze zbierać obiecała inna dogomaniaczka, z resztą kiedyś ten post sama znalazłaś, a że nie zbiera to niestety nie chcemy ponosić za to odpowiedzialności.
Wpłynie tyle pieniędzy dla Was ile uzbierało się z tych bazarków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Martuchny']wysłałam 300 złotych dla Bystrej z bazarku :)
co do ogłoszeń : tekst jakby najlepiej napisała Hałabajówka. a co do namiarów to też chyba najlepiej na nią, bo najwięcej wie o psie.[/QUOTE]

[quote name='bakusiowa']Na olx.pl jest duża oglądalność przy wyróżnieniu za 6 zł.[/QUOTE]

W takim razie poczekajmy na Hałabajówkę, jak coś wykupię Bystrej pakiet ogłoszeń ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Martuchny']Whisky została adoptowana, dziś się tak dowiedziałam drogą okrężną.Niestety nie wiem gdzie, komu itd, ale słyszałam, że warunki ma dobre i śpi na łóżku ;)[/QUOTE]

Mam nadzieje, że Whisky trafiła do wspaniałego, kochającego domu.
Szczęścia i zdrówka sunieczko!!
Fajnie by było zobaczyć jej zdjęcia z nowego domu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hałabajówka ja Cię bardzo prrzepraszam ale stały przelew z banku zrobiłam terminowy do lutego tego roku  z nadzieja że Bystra znajdzie już  dom , niestety zapomniałam odnowić ten przelew zaraz wyśle zaległe  deklaracje  a w październiku coś dodatkowo dla Bystrej .Jeszcze raz przepraszam , bardzo rzadko wchodzę na dogo , 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...