Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

[quote name='Gold-Baron']nie wyrywam się Glorio...uważam, że jest to niepotrzebna pyskówka
każdy kto przychodził do schronu jest odpowiedzialny za ich śmierć, bo widzi....

a co do Neffy to było to tak ujęte jakbym dostała już pomoc finansową, a ja już Idze napisałam, że Neffa ma swojego "anioła stróża" i o ile nie wynikną komplikacje i większe finansowanie nakłady, niech pomaga bardziej potrzebującym....GLORIA... a nie ma już bardziej potrzebujących?

[B]Kłapoucha[/B]- dziękuję za propozycje pomocy...może jak się uda to w najbliższym czasie będzie jeden bardzo potrzebujący pies;)oby udało mu się pomóc;)[/QUOTE]

Atak był z Twojej strony, sam ton wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Odniosłam się jedynie do Twojego postu, nie napisałam nic na temat tego, że Neffi jest w największej potrzebie. WIEM JAK JEST. Na co będą przeznaczone pieniądze niech decydują darczyńcy i dziewczyny zajmujące się BYDGOSKIMI BEZDOMNIAKAMI. Widziałam się dzisiaj Igą przelotem i zdążyłam jedynie wspomnieć jej o tym biednym Grzybku.

Martuchny z niecierpliwością czekamy na wieści o pozostałych dzieciakach ;) Jak widać chociaż dla Audiego jest szansa na lepsze życie. Dzięki WAM za to!

Edited by & Gloria &
ciągle mi się coś przypomina ;p
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to był atak czy nie, nie nazwałabym tego w ten sposób … wiem jedno, że gdyby nie było użyte imię Neffy jako powód finansowania, nie byłoby w ogóle mojego odzewu.
Napisałam już wcześniej pw do Igi, że jeżeli nie będzie większych komplikacji (jeżeli) to finanse, które chciała przeznaczyć dla Neffy niech przeznaczy innemu potrzebującemu…. np. na ratowanie jakiegoś psa albo leczenie go… Iga znała moje stanowisko.


Jeżeli ta suczka faktycznie trafiła do domu to byłaby to jedna z lepszych wiadomości w ostatnim czasie… a Audi byłby pod czyjąś opieką…:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gold-Baron']A o ile wiem to Kojak jest w bezpłatnym DT....[/QUOTE]

proszę mi zdefiniować termin "bezpłatny DT"

nie pobieram opłat za sprzątanie po Kojaku, wyprowadzanie go cztery razy dziennie, drobiazgi u weterynarza, drapanie za uchem, jak również i żarcie, które osobiście mu gotuję

co drugi wór karmy suchej kupuje mu mój mąż

uważam, że koszty generowane przez Kojaka w dużej mierze pokrywa moja rodzina

jeżeli nie to oznacza bezpłatny DT, to proszę wpisać mi na wątku semi-bezpłatny DT

a jak uznacie, że to jednak płatny DT, to proszę mi zwrócić za podarte poszycie na nowej kanapie (komplet kosztował 4tys. zł), jak również za inne zniszczenia

[IMG]http://imageshack.us/a/img59/1632/g7qk.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img13/3858/97vx.jpg[/IMG]


jak ktoś uzna, że nie nadaję się na DT, albo ma co do mnie jakieś wątpliwości w kwestii finansowej, bardzo proszę zabrać ode mnie Kojaka


i bardzo proszę odczepić się od drużyny wolontariuszek z Bydgoszczy, bo to cudowne dziewczyny!

cieszę się, że mogę im choć trochę pomagać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DarkWater']proszę mi zdefiniować termin "bezpłatny DT"

nie pobieram opłat za sprzątanie po Kojaku, wyprowadzanie go cztery razy dziennie, drobiazgi u weterynarza, drapanie za uchem, jak również i żarcie, które osobiście mu gotuję

co drugi wór karmy suchej kupuje mu mój mąż

uważam, że koszty generowane przez Kojaka w dużej mierze pokrywa moja rodzina

jeżeli nie to oznacza bezpłatny DT, to proszę wpisać mi na wątku semi-bezpłatny DT

a jak uznacie, że to jednak płatny DT, to proszę mi zwrócić za podarte poszycie na nowej kanapie (komplet kosztował 4tys. zł), jak również za inne zniszczenia

[IMG]http://imageshack.us/a/img59/1632/g7qk.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img13/3858/97vx.jpg[/IMG]


jak ktoś uzna, że nie nadaję się na DT, albo ma co do mnie jakieś wątpliwości w kwestii finansowej, bardzo proszę zabrać ode mnie Kojaka


i bardzo proszę odczepić się od drużyny wolontariuszek z Bydgoszczy, bo to cudowne dziewczyny!

cieszę się, że mogę im choć trochę pomagać[/QUOTE]

DarkWater nie daj się sprowokować. Dzięki Ci za wszystko, zdjęcia mówią same za siebie ;/ Kochany urwis ;p Taki DT jak Twój jest wymarzony! Nie dość że kasy od nas nie wymaga to jeszcze dokłada do puli :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, troche sie sprawy pokomplikowaly, do Lilu trafily jakies psy niezapowiedzianie i nie ma wolnego miejsca w pojedynczym kojcu az do konca roku.Czy daloby rade "zarezerwowac "Audiego do konca roku? Zeby przypafkuem mu sie krzywda nie stala.A w styczniu pojedzue do Lilu.Do tego czasu zalozylabym mu osobny watek i pozbierala deklaracje.

Jesli Audi trafi do Lilu, i zostanie adoptowany we Wroclawiu i okolicach, to DS [B]bedzie mial mozliwosc darmowego szkolenia [/B]w fundacji 2plus4.

Jesli bylaby mozliwosc ,prosze o jak najwiecej info i fotek ,bede mu juz szukac domu w okolicy wro.

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Dziewczyny, troche sie sprawy pokomplikowaly, do Lilu trafily jakies psy niezapowiedzianie i nie ma wolnego miejsca w pojedynczym kojcu az do konca roku.Czy daloby rade "zarezerwowac "Audiego do konca roku? Zeby przypafkuem mu sie krzywda nie stala.A w styczniu pojedzue do Lilu.Do tego czasu zalozylabym mu osobny watek i pozbierala deklaracje.

Jesli Audi trafi do Lilu, i zostanie adoptowany we Wroclawiu i okolicach, to DS [B]bedzie mial mozliwosc darmowego szkolenia [/B]w fundacji 2plus4.

Jesli bylaby mozliwosc ,prosze o jak najwiecej info i fotek ,bede mu juz szukac domu w okolicy wro.[/QUOTE]

Dziękujemy ! Nie jestem osobą decyzyjną w tym temacie, więc poczekajmy na opinie dziewczyn i czy schronisko da nam tyle czasu? No oby!

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną tak czy siak nie mamy nic innego, więc pozostaje mieć nadzieję, że da się to załatwić w schronisku... Wszak to tylko miesiąc, mam nadzieję, że się uda...
A w razie gdyby znalazło się coś wcześniej, to przecież nie będziemy czekać i ryzykować życiem psiaka... Czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

doczytałam. wybaczcie, ze dopiero teraz ale cały weekend byłam afk.
przykro mi, że rozgorzała tu walka. ale fakt jest taki jak pisały dziewczyny z naszego wolontariatu - błagam - wyrozumiałości.
o Whisky proszę Monię o opowiedzenie, bo zna ją najlepiej.
monika083 - ja jadę teraz w czwartek do Poznania. to jest aktualne? jak coś to priv.
nie wiem co z rezerwacją do końca roku... nie wiem czy to wykonalne przy takim psie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety hotel dla Audiego bylby od stycznia dopiero aktualny.Ale o czyms dla Whisky...
Z Audim tak, ze moze jakas czesc deklaracji bym uzbiera+bazarki..ale reszte wzielabym na siebie, troche mnie to przeraza, bo jie znam go, nie wiem czy i kiedy znalazl by dom, mimo, ze wierze ,ze u Lilu w hoteliku moglby wyjsc na "ludzi" .Ciezko...

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie dla Whisky znalazloby sie miejsce u Habalajowki, platne -ale podejme sie oplacania.Ona nie jest az takim dzikusem, moze znajdzie szybciej dom.Zalozylabym jej nowy,osobny watek.Trzeba ratowac te dzieciaki...Martwie sie o Audiego..ale nie mam innego pomyslu,niz do Lilu, a tam dopiero od stycznia zwolni sie miejsce.
Czy bylaby mozliwosc dowiezc Sunie do Habalajowki? Zwroce koszta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JolkaZ']Będę w sobotę lub w niedziele w Bydgoszczy. Zastanawiam się na adopcją tej suni, która została. Czy możecie dać jej zdjęcia, bo nie wiem, która to ze zdjęć ?[/QUOTE]

hm ja nawet nie wiem ktora to, wszystkie podobne:) Dziewczyny ze schronu pewnie zaraz wyjasnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...