Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

Hałabajówka, napisałam wstępne zapytanie na wątku sterylek z prośbą o dofinansowanie. Poczekam na odpowiedź, ale myślę,że możesz już taką kartę wypełnić (jest na pierwszej stronie wątku) Max zwrot to 50% więc jeszcze 350/2 = 175 zł. Drugie tyle z nawiązką przesyłam zaraz ja z mojego bazarku, z którego uzbierało się 219 zł :D Bardzo Ci dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='& Gloria &']Hałabajówka, napisałam wstępne zapytanie na wątku sterylek z prośbą o dofinansowanie. Poczekam na odpowiedź, ale myślę,że możesz już taką kartę wypełnić (jest na pierwszej stronie wątku) Max zwrot to 50% więc jeszcze 350/2 = 175 zł. Drugie tyle z nawiązką przesyłam zaraz ja z mojego bazarku, z którego uzbierało się 219 zł :D Bardzo Ci dziękuję![/QUOTE]


Oki to czekam ale muszę jakieś info dać wetowi na dniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Hałabajówka, napisałam wstępne zapytanie na wątku sterylek z prośbą o dofinansowanie. Poczekam na odpowiedź, ale myślę,że możesz już taką kartę wypełnić (jest na pierwszej stronie wątku) Max zwrot to 50% więc jeszcze 350/2 = 175 zł. Drugie tyle z nawiązką przesyłam zaraz ja z mojego bazarku, z którego uzbierało się 219 zł :D Bardzo Ci dziękuję![/QUOTE]

Tak jak pisałam 219 zł. W tytule napisane jest na co wpłata :) Kurcze z tą fakturą to nie jestem do końca pewna ;/, ale chyba na całą kwotę. Dopytam jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']Tak jak pisałam 219 zł. W tytule napisane jest na co wpłata :) Kurcze z tą fakturą to nie jestem do końca pewna ;/, ale chyba na całą kwotę. Dopytam jeszcze.[/QUOTE]

Zamieszczone przez [B]3 x[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21559811#post21559811"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] zwrot wygląda tak
gdy faktura jest na całą kwotę a dofinansowanie obejmuje 50% to fundacja przelewa całość a wy zwracacie 'nadpłacone' 50%
jeśli kwota na fakturze bedzie opiewała na 50% czyli na cały zwrot to musicie to zaznaczyć wyrażnie w załaczniku
żeby dziewczyny przelały wam 50% całości a nie 50 % z pięcdziesięciu procent.

Więc praktycznie obojętnie jaka kwota będzie na fakturze.


Proszę o potwierdzenie wcześniejszej wpłaty na tym wątku ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247919-Zara-H-M-Bershka-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-modnego-KONIEC-%28jeszcze-nie-rozliczony%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

nie mamy na to kasy... naprawde... mamy juz w platnych DT i hotelach pare psow.
chyba,ze ktos jasno i wyraznie podjalby sie opieki i pieczy finansowej nad Audim (tj.wyciagnal Go na wlasna odpowiedzialnosc finansowa,wtedy droga wolna...),ale musi byc to napisane jasno i wyraznie na watku,zeby nie bylo nieporozumien.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...