Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonia1974']o ile pamiętam na stronach akcji jest do ściągnięcia wzór na fakturę , zajrzyj proszę tam .Na kogo widnieje pies w papierach .Zwrot na 100% robię ja .[/QUOTE]

Zwrot kosztów sterylizacji?! Jest taka możliwość? Nawet nie wiedziałam:oops: Jeśli tak to wspaniale, ponieważ pieniądze z mojego bazarku (jak wszyscy wpłacą będzie ponad 200zł) przeznaczymy na inne potrzeby Bystrej :)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto[/URL]

[SIZE=5]D[SIZE=4]Z[/SIZE][SIZE=4]IEWCZYNY PROSZĘ PRZECZYTAJCIE TU WSZYSTKO JEST NAPISANE JAK NALEŻY ZGŁOSIĆ SUNIE I JAK WYSTAWIĆ FAKTURĘ [/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL]

[SIZE=5]D[SIZE=4]Z[/SIZE][SIZE=4]IEWCZYNY PROSZĘ PRZECZYTAJCIE TU WSZYSTKO JEST NAPISANE JAK NALEŻY ZGŁOSIĆ SUNIE I JAK WYSTAWIĆ FAKTURĘ [/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

W pierwszym poście jest napisane na kogo wystawić fakturę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']o ile pamiętam na stronach akcji jest do ściągnięcia wzór na fakturę , zajrzyj proszę tam .Na kogo widnieje pies w papierach .Zwrot na 100% robię ja .[/QUOTE]

Sonia1974 wyraziła chęć pomocy w tej sprawie. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, nie wiedziałam nawet, że jest możliwość zwrotu. Dlatego pytanie: Sonia Twoja deklaracja nadal aktualna? :) Jeśli coś się zmieniło to napisz proszę, będę próbowała coś zadziałać.

Link to comment
Share on other sites

uwaga,uwaga,na megapilnie (doslownie niestety na wczoraj...) potrzebne domy tymczasowe dla Audiego,Fajki i Whisky.
szukamy [U][B]tylko i wylacznie bezplatnych DT[/B][/U],ktore beda w stanie pokryc rowniez koszty zywienia psow i opieki weterynaryjnej (moze sterylke/kastracje uda sie zalatwic w schronie...),poniewaz my juz nie radzimy sobie z dotychczasowym inwentarzem...
wiecej szczegolow tylko i wylacznie na [email][email protected][/email] (na dogo nie zawsze wchodze) z powodow szerzacego sie,wszechobecnego i nic nie pomagajacego hejterstwa i innych.
Audi i Fajka szukaja DT [U][B]bez psow[/B][/U].
Whisky moze byc z psami,co nie znaczy,ze nie trzeba z Nią pracować.
prosze o odzew tylko te osoby,ktore realnie moga pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kłapoucha']uwaga,uwaga,na megapilnie (doslownie niestety na wczoraj...) potrzebne domy tymczasowe dla Audiego,Fajki i Whisky.
szukamy [U][B]tylko i wylacznie bezplatnych DT[/B][/U],ktore beda w stanie pokryc rowniez koszty zywienia psow i opieki weterynaryjnej (moze sterylke/kastracje uda sie zalatwic w schronie...),poniewaz my juz nie radzimy sobie z dotychczasowym inwentarzem...
wiecej szczegolow tylko i wylacznie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (na dogo nie zawsze wchodze) z powodow szerzacego sie,wszechobecnego i nic nie pomagajacego hejterstwa i innych.
Audi i Fajka szukaja DT [U][B]bez psow[/B][/U].
Whisky moze byc z psami,co nie znaczy,ze nie trzeba z Nią pracować.
prosze o odzew tylko te osoby,ktore realnie moga pomoc.[/QUOTE]

MASAKRA!

Wysyłam Pw do Soni w sprawie rozliczenia sterylizacji, za długo to wszystko trwa.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej opcji, szczególnie, ze my bywając w schronisku najczęściej raz na tydzień nie mamy mozliwości wypracować czegoś, na co potrzebna jest praca codzienna. Tym bardziej, że czasem z 'lżejszymi' przypadkami nie można sobie poradzić. Grunt się pali,szukamy DT bezpłatnych...
I tak jak już wspomniały dziewczyny - to nie jest wina ani naszego schroniska, ani pracowników, ani wolontariuszy.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B]AKCJA STERYLIZACJA[/B][/CENTER][/CENTER] [B]Data: [/B]??????????????????

[B]
Miejsce:[/B]???????????????

[B]
nick z dogo osoby zgłaszającej: [/B]& Gloria &

[B]imię , nazwisko osoby zgłaszającej: Magdalena Stanisławska[/B]

[B]nick z dogo osoby odpowiedzialnej za sterylizację *: Hałabajówka[/B]

[B]imię , nazwisko osoby odpowiedzialnej za sterylizację *: ?????????????????/[/B]

[B]imię suni: Bystra[/B]

[B]link wątku o suni: [/B]

[B]jestem/ nie jestem deklarowiczem ** nie jestem [/B]

[B]
dane i nr konta, na który należy przesłać należną kwotę: [/B]

[B](dotyczy zwrotów na prywatne konto)[/B]
[B]nazwa i adres lecznicy:[/B]
[B]całkowity koszt zabiegu:[/B]
[B]
Adres do wysyłki i dane do faktury:[/B]

[B]FUNDACJA OSTATNIA SZANSA[/B]
[B]UL. JANA BLATONA 3/141[/B]
[B]01 - 494 WARSZAWA[/B]
[B]NIP: 525 234 91 99 [/B]
[B]Pekao S.A 68 1240 1066 1111 0010 2468 8007 [/B]
[B]____________________________________________________________________________[/B]
[B]* wypełnić jeśli osoba zgłaszająca nie jest jednocześnie osoba odpowiedzialną za sterylizację [/B]
[B](np. sterylizację „przeprowadza” opiekun z hotelu)[/B]
[B]** niepotrzebne skreślić[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...