Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kenzi na pewno się ucieszy. :smile:


Jeden z schroniskowych szczeniaków zbytnio się rozochocił (chłopak z słodkimi jasnymi oczami) i podgryza nas przez co nie mogliśmy dzisiaj wyjąć lirowych psiaków na Lirę. :shake: Aż mi smutno. Bardzo by im się przydał dom gotowy na pracę z nimi.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki wszystkie są już rozdzielone od siebie. Nawet ładnie dały się przeprowadzić na smyczach do nowych boksów dzięki temu, że dziewczyny z nimi pracują. Były przy tym grzeczne choć onieśmielone. Pracownicy widzą różnicę na lepsze w ich zachowaniu więc na razie idą na przód. ;) Mam nadzieję, że dalej będą się otwierać na człowieka. Psiak, któremu zdarza się podszczypywać w boksie to poza nim jest już grzeczny z tego co widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243606-Ciuszki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-nasze-bezdomniaki-do-04-06-do-godziny-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243606-Ciuszki-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-nasze-bezdomniaki-do-04-06-do-godziny-22[/URL]

zapraszamy na najnowszy bazar, między innymi na Bystrą vel Kenzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243606-Ciuszki-książki-różności-na-nasze-bezdomniaki-do-04-06-do-godziny-22[/URL]

zapraszamy na najnowszy bazar, między innymi na Bystrą vel Kenzi ;)[/QUOTE]

Bystra ma to świetne zdjęcie! Uwielbiam je! :D

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie wpłaty na małą kwietniowe są w zestawieniu zbiorczym na moim wątku W halabajówce czyli co w slomie szczeka...za maj będą pod koniec miesiąca.
Mała też robi postępy słucha się bardzo ale nie lubi dotyku...spina się za każdym razem ale sama podchodzi np i liże po palcach. Idę zobaczyć co to za zdjęcie ;)

Link to comment
Share on other sites

to Twoje zdjęcia Hałabajówka - już z pobytu u Cię :)
ok, spojrzę na rozliczenie,
mam nadzieję, że coś przyjdzie z bazarku to część pójdzie na Bystrą vel Kenzi.
cieszę się, że ona nie gryzie ani nic takiego ;) a jak ze smyczą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']to Twoje zdjęcia Hałabajówka - już z pobytu u Cię :)
ok, spojrzę na rozliczenie,
mam nadzieję, że coś przyjdzie z bazarku to część pójdzie na Bystrą vel Kenzi.
cieszę się, że ona nie gryzie ani nic takiego ;) a jak ze smyczą?[/QUOTE]


Smycz to nadal zło straszne...straszne.

Link to comment
Share on other sites

Hehe to największa zmora ;)

Jest uległa w stosunku do psów i do ludzi. Boi się gwałtownych ruchów i nie czerpie przyjemności z dotyku człowieka, aczkolwiek nie zawsze się już spina. Z psami uwielbia się bawić, bardzo się pilnuje człowieka, nie odchodzi daleko, zdarza się że poliże po palcach, cieszy się na widok opiekuna ale z dystansem chce zaczepić ale się jeszcze boi, smakołyki bierze z ręki ale nie od obcych. Potrzebuje dużo spokoju, ciszy, zrozumienia, ciepła i cierpliwość. W domu zachowuje się bardzo poprawnie nic nie zniszczyła, kładzie się grzecznie i śpi jak jest wybiegana. Jest bardzo inteligentna kombinuje jakby się dostać tam gdzie wchodzić się nie powinno...kopie wielkie jamy, więc przyszły właściciel musi się liczyć z przesadzonymi kwiatkami. W stosunku do dzieci zachowuje się poprawnie... nie podchodzi nie zaczepia, tylko obserwuje. Polecany dom bez dzieci z uwagi na lęki przed gwałtownymi ruchami. Nie bardzo chce się nauczyć chodzić na smyczy, z obroża nie ma problemu ale smycz to kara straszna. Je bardzo łapczywie i zachłannie, zbiera przeróżne rzeczy jadalne i nie jadalne to pewnie pozostałości po wcześniejszym życiu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]bardzo się pilnuje człowieka, nie odchodzi daleko, zdarza się że poliże po palcach, cieszy się na widok opiekuna ale z dystansem chce zaczepić ale się jeszcze boi[/COLOR][/QUOTE]
No to widzę mamy postępy. Musi to wyglądać naprawdę uroczo jak sama się w środku przełamuje i zdobywa na odwagę. :loveu:

[QUOTE][COLOR=#000000]nie podchodzi nie zaczepia, tylko obserwuje[/COLOR][/QUOTE]
Myślę, że niedługo ciekawość przezwycięży strach
POWODZENIA!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam,że dawno nie pisałam, ale byłam poza domem. Niestety przez półtora tygodnia w związku z tym nie byłam w schronisku, ale nadrobię. Nasz budynek z boksami jest w upał całkiem chłodny, więc spokojnie, myślę, że nie cierpią ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedna z dziewczynek - żółta sunia ze stojącymi uszkami znalazła domek kilka dni temu... jednak... uciekła przez płot i państwo jej szukają...
z resztą coraz lepiej, zaczynają chodzić na smyczy, spacer poza schroniskiem możliwy tyle o ile. jednak jak boją się czegoś chowają sie w krzaki i nie chca wyjsc.

Link to comment
Share on other sites

To już do końca zostaną im jakieś lęki wszystkiego nie da się oduczyć niestety ;( Moja się boi nagłych ruchów i choć jest świetnym stróżem i pod bramą szczeka i nawet obcych próbuje kłapnąć to jak chcę ją pogłaskać oi za szybko to robię to się boi. Najgorsze jet to że ona się boi ale chce i to widać po niej że chce.

Mam nadzieję że się znajdzie niunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...