Jump to content
Dogomania

Drzewo w domu dla kota


Hej

Recommended Posts

W przyszłości niedalekiej bądź trochę dalszej może uda mi się przeprowadzić i moje pytanie dotyczy organizowania przestrzeni dla kotów.
Otóż mam 2 maine coony i wielkie marzenie, aby im w domu wstawić drzewo.
Widziałam kiedyś coś takiego na zdjęciu. Stało sobie w rogu przy ścianie drzewko, sięgało do sufitu i miało poprzeczną grubą gałąź. Kot może się wspiąć po takim drzewie na samą górę, po czym zasiąść na tarasie widokowym ;)
Skąd wziąć takie drzewo? Z lasu przecież nie wytnę ;) a tam gdzie sprzedają drewno jest już pocięte.
Czy mogę gdzieś zamówić takie gotowe drzewo z dostawą do domu? Chciałabym też aby było zabezpieczone i oczyszczone ze wszystkich korników i innych żyjątek, żeby je można było bezpiecznie w domu trzymać bez obawy że coś z niego się wykluje. No i oczywiście ktoś by je musiał przymocować do ściany, żeby nie spadło :)
Pojęcia nie mam gdzie szukać.

Oprócz tego marzą mi się drabinki, hamaczki i cały plac zabaw dla kotów, zorganizowany najchętniej tak, aby nie zabierał mi przestrzeni, czyli pewnie gdzieś pod sufitem.
Znalazłam takie oto foto, które jest moją inspiracją, aczkolwiek ja to bym zrobiła po swojemu
[URL]http://pu.i.wp.pl/k,NzQ1Mzg0NDksNDg5MDYxOTM=,f,379393_kocirajkz8_big.jpg[/URL]
Jeśli macie jakieś pomysły jak urozmaicić życie kotom niewychodzącym to piszcie. Mile widziane wszelkie pomysły i projekty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 years later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...