Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozwala mnie ta sunia,
Mogę zrobić jutro uppsss... to już dzisiaj wydarzenie na facebooku, ale musi się ktoś zgłosić od razu na współadminów (technicznie wspomogę) i prosiłabym o dane kontaktowe żeby w wydarzeniu podać. No i miejscowość gdzie przebywa. Chociaż tyle dla niej zrobię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Rozwala mnie ta sunia,
Mogę zrobić jutro uppsss... to już dzisiaj wydarzenie na facebooku, ale musi się ktoś zgłosić od razu na współadminów (technicznie wspomogę) i prosiłabym o dane kontaktowe żeby w wydarzeniu podać. No i miejscowość gdzie przebywa. Chociaż tyle dla niej zrobię.[/QUOTE]

przebywa w Częstochowie... postaram się jutro o nowe zdjecia... i z wetem porozmawiam... do końca stycznia ma się nią kto zająć, potem wyjeżdżają... mamy mało czasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie umiem pomóc, niestety.......
Wyglada, jakby sie płyn zbierał w jamie otrzewnowej, a to mi się jakoś brzydko kojarzy (to tak z punktu weterynaryjnego.) Jedynie usg dałoby tu jakiś pogląd na sprawę. Trzymam kciuki za sunieczkę......[/QUOTE]

kochana,.... było USG... nie wiele pokazało... będziemy chciały je powtórzyć na dniach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...