Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lon_cia']o bosh:shake: Dajmy jej na dobry początek jakieś imię. Do kiedy ona ma ten tymczas?[/QUOTE]

najlepiej jakby już ją zabrać...ale powiedziała że tak maksymalnie do końca lutego...

potrzebujemy imienia na strat i skarbnika...
a także BDT lub PDT... o tym pierwszym to można pomarzyć...
ale o drugim w sumie tez bo jest tylko 20 zł stałej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']najlepiej jakby już ją zabrać...ale powiedziała że tak maksymalnie do końca lutego...

potrzebujemy imienia na strat i skarbnika...
a także BDT lub PDT... o tym pierwszym to można pomarzyć...
ale o drugim w sumie tez bo jest tylko 20 zł stałej...[/QUOTE]

Ciotka gdzie się podział twój optymizm?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Boże miłosierny...:(
[B]Dziewczyny spytajcie szybko tutaj , wolne miejsce w BDT
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223329-BDT-Opole-wolne/page3[/URL][/B][/QUOTE]

Dzięki ciocie że jesteście.
Ten DT przyjmuje mikro suczkę i zdrową, więc chyba nic z tego:(

Link to comment
Share on other sites

Jaka ona piękna i jaka smutna! Biedulka kochana :-(
Jestem i będę oczywiście wspierać jak tylko się da, ale domku jej dać nie mogę :placz:
Myślę o tym skarbniku... nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy bym podołała? Ale mogę ewentualnie udostępnić - choćby chwilowo - numer konta.
Jutro jestem cały dzień poza domem, ale wieczorem już będę dostępna więc jeśli mogę się przydać to śmiało piszcie!
O Boże, Malutka, trzymaj się dzielnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Jaka ona piękna i jaka smutna! Biedulka kochana :-(
Jestem i będę oczywiście wspierać jak tylko się da, ale domku jej dać nie mogę :placz:
Myślę o tym skarbniku... nigdy tego nie robiłam i nie wiem czy bym podołała? Ale mogę ewentualnie udostępnić - choćby chwilowo - numer konta.
Jutro jestem cały dzień poza domem, ale wieczorem już będę dostępna więc jeśli mogę się przydać to śmiało piszcie!
O Boże, Malutka, trzymaj się dzielnie![/QUOTE]

Ciocia jak możesz to super... wystarczy podawać wpłaty w miarę na bieżąco... jak nie dasz rady codziennie to co dwa dni będzie ok...
zgódź się.... proszę....
jak będzie skarbnik to jesteśmy krok dalej....
jako skarbnik nie bierzesz odpowiedzialności finansowej za psa... jeśli nie będzie kasy to ja się będę o to martwić...aby ja zdobyć...

Link to comment
Share on other sites

Danavas, dobrze, postaram się to ogarnąć. Będę pewnie potrzebować instrukcji, bo jak mówię, nigdy jeszcze tego nie robiłam, ale zawsze jest jakiś pierwszy raz.
Jutro mnie nie ma, wieczorem zajrzę na chwilę, ale ewentualne kroki mogę podjąć dopiero od wtorku.
Mam takie mało używane przeze mnie konto, które mogę udostępnić dla suni.
Bardzo chciałabym pomóc, bo te smutne oczy patrzą z nadzieją...

Może Rita?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Funky']Danavas, dobrze, postaram się to ogarnąć. Będę pewnie potrzebować instrukcji, bo jak mówię, nigdy jeszcze tego nie robiłam, ale zawsze jest jakiś pierwszy raz.
Jutro mnie nie ma, wieczorem zajrzę na chwilę, ale ewentualne kroki mogę podjąć dopiero od wtorku.
Mam takie mało używane przeze mnie konto, które mogę udostępnić dla suni.
Bardzo chciałabym pomóc, bo te smutne oczy patrzą z nadzieją...

Może Rita?[/QUOTE]

Kochana to daj mi nr konta na pw... będę wysyłać każdemu chętnemu na wpłatę... a Ty jak znajdziesz chwilkę wypiszesz nam wpłaty, napisze do moda żeby dał Ci drugi post tam się rozlicza psiaki...

jak masz pytania dawaj śmiało...

co z tym imieniem????

padło Niunia... mnie się podoba mimo że z imieniem nie ma nic wspólnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']Kochana to daj mi nr konta na pw... będę wysyłać każdemu chętnemu na wpłatę... a Ty jak znajdziesz chwilkę wypiszesz nam wpłaty, napisze do moda żeby dał Ci drugi post tam się rozlicza psiaki...

jak masz pytania dawaj śmiało...

co z tym imieniem????

padło Niunia... mnie się podoba mimo że z imieniem nie ma nic wspólnego...[/QUOTE]
A może zróbić bazarek imienny, sunia "zarobi", ludzie chętnie biorą udział w takich bazarkach.
Wiecie- matki chrzestne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']Kochana to daj mi nr konta na pw... będę wysyłać każdemu chętnemu na wpłatę... a Ty jak znajdziesz chwilkę wypiszesz nam wpłaty, napisze do moda żeby dał Ci drugi post tam się rozlicza psiaki...

jak masz pytania dawaj śmiało...

co z tym imieniem????

padło Niunia... mnie się podoba mimo że z imieniem nie ma nic wspólnego...[/QUOTE]

Wysłałam dane do przelewów na priv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...