Jump to content
Dogomania

GALERIA GRUPY VI - (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
:) super :) czarno-bialy kot +czarno-bialy pies

Mam coś na temat ;) Koty co prawda czarne, a zdjęcia o niebo gorsze, ale za to z życia wzięte :lol: .

Oto fotki z czasów, kiedy u nas w domu stał specjalny stary 'zwierzęcy' fotel. Od kiedy suka ma specjalne posłanie takie obrazki widujemy rzadziej i przez to nie mam ich na zdjęciach. Może kiedyś nadrobimy... 8)

Rasta_i_koty_dogomania2.jpg

Rasta_i_koty_dogomania.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałem wam przedstawić mojego psiaka rasy Beagle. Urodził się 17.01.2004r., waży 2,72kg i od piątku mieszka u mnie . Oczywiście jak każdy szczeniak uwielbia się bawić i spać.

P1010047.jpg

Znalazłam nowego dogomaniaka z bigielkiem w temacie "wszystko o psach". Maluch jest przesłodki prawda??? Wabi się Filton. Mam nadzieję, że właściciel niebawem odezwie się sam.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście oczywiście :wink: Prawdopodobnie najpierw zobaczysz niewysoką dziewczynę w spódnicy i z dalmatynem na lince-to będzie moja siostra no i Bomba oczywiście 8) Ja mam nadzieję, że do 11.30 już skończę i pojawię się koło ringu dalmatyńczyków :roll:

A na forum jestem często. Zaglądam tu prawie codziennie, choć nie zawsze zostawiam po sobie ślad :oops: A najbardziej to siedzę na "wystawach" :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Cała grupa VI stwierdza nieskromnie zgodnym głosem:

Mamy śliczne, przesłodkie psiaki:multi: :multi: :multi:

a wszyscy pozostali się z tym zgadzają... :laola:

pozdrawiamy

Nie zmienia tego faktu nawet to,że Poświata to prawdziwa "wildschweinkillerka" ! :evilbat:

Nie zapomnę,jak chciała bawić się w dziczej zagrodzie z dosyć pokażną lochą - biegła za nią i podszczypywała ją w tyłek ..:)))

Tylko,że locha nie była skora do żartów i trochę się wkurzyła :scared:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...