Jump to content
Dogomania

GALERIA GRUPY VI - (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga i Wekuś

(właśnie podstępem wdarliśmy się na galerię gończych ja i Wekuś ha ha!!! :P :wink: )

Wcale nie podstępem, bo sama osobiście Cię zapraszałam i cieszę się, że skorzystałaś z zaproszenia, a że Wek jest trochę myśliwski to proszę o jego zdjęcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Beata miałaś super pomysł z ta galerią.Jeszcze raz muszę powtórzyć- psy z grupy VI mają swój niepowtarzalny charakter i urok.

Kika masz rację, grupa VI jest wspaniała i kolorowa, ale zobacz jak nas jest mało. No chyba, żeby nie wszyscy się jeszcze obudzili.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Beata&Poświata,

na 2 stronie zamieściłaś zdjęcia dalmtynki - Salmy.. na 3 fotce są z nią 2 psy... nie wiem czy dobrze widze? Cze to jakies chartole? :lol:

Ładną macie taką galerie... przyjemnie sie oglądało :D

To pytanie trzeba by skierowac do właścicielki Salmy - Ani, ja tylko pośredniczyłam we wstawieniu zdjęć do galerii. Na moje krzywe oko to te psiaki wyglądają na charty, ale niech Ania się wypowie skąd takie zdjęcie. A za miłe słowa o galerii dziękuję i zapraszam jeszcze, mam nadzieję że galeria będzie się cały czas rozrastała.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Aga i Wekuś
(właśnie podstępem wdarliśmy się na galerię gończych ja i Wekuś ha ha!!! :P :wink: )

Wcale nie podstępem, bo sama osobiście Cię zapraszałam i cieszę się, że skorzystałaś z zaproszenia, a że Wek jest trochę myśliwski to proszę o jego zdjęcie!!!

Beata zapraszałaś na wizytę :P a myśmy się zagnieździli :wink:

On nie jest trochę myśliwski, on jest JEDEN WIELKI MYŚLIWY !!! Łapie i dolny i górny wiatr :P Każdego zwierzaka w ogrodzie wytropi :P A jak wystawia :P Najładniej łapie przedmioty rzucane sprzed nosa :P

Te wszystkie 3 zdjęcia (z emblematem włącznie) to on. Mogę jeszcze tylko jedno wektor2.jpg

Pozdrowienia i dzięki za przygarnięcie :P

Link to comment
Share on other sites

No i proszę, galeria nam się rozrasta, z czego ogromnie się cieszę.

Najwięcej mamy dalmatyńczyków:

Magda_f z Dankanem,

Ania i Salma,

Jowita i Rasta,

Alsa z Gają,

Kika z Ładną Panną,

Dorcia i Jenny;

potem beagle:

Paolinka z Tigą i Juniorem,

Agasia i jej dwa bigielki,

Dominika & Herbi;

dalej basety houndy:

Besy - Besa, Afra i Karo,

i Basagi - Daisy, Maja i Tytus;

basety artezyjsko-normandzkie:

MacRosa - Bourbon i Sonata;

rodzynek rodezjan:

Kenia Patrycji (PATIszona);

i dwa ogary:

Ogórek Beaty100,

i moja Poświata.

Czekamy na zdjęcia gończego słowackiego od Shangri_li i gościnnie "zagnieździł" się Wekuś ze swoją pańcią Agą1215

No, chyba nikogo nie pominęłam i nic nie pomieszałam?

Jakby coś to proszę mnie poprawić.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Już od kilku dni oglądam sobie wasze piękne psiaki i zbieram się aby dołączyć zdjęcie mojej gończusi do galerii. Od niespełna dwóch lat do naszej rodziny należy suczka gończy polski. Wkrótce ukaże wam swoje pysio. Pozdrawiam.

Zapraszamy i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Czas na małe podsumowanie grupy VI

_213256_n.jpg

małe baseciki (duże mamy wcześniej)

_213250_n.jpg

portret małego beagla

_213254_n.jpg

a to szczeniak bloodhounda

_213255_n.jpg

świat w kolorze black&white

_213286_n.jpg

szczeniaki gończego polskiego z Beskidzkiego Matecznika

_213295_n.jpg

gończy słowacki - kopov

_206151_n.jpg

ogar polski

_213259_n.jpg

otterhound

_213258_n.jpg

posokowce bawarskie

_213274_n.jpg

rhodesian ridgeback

Link to comment
Share on other sites

Beata - gdzie jest ten Beskidzki Matecznik ??? W których Beskidach? Tam są cuda :P :P :angel:

Hodowla "Z Beskidzkiego Matecznika" jest w Żywcu.

A co chcesz sobie sprawić małego gończego?

pozdrawiamy

Niestety teraz nie mogę mieć drugiego piecha :( . Ale warto wiedzieć, gdyby człowieka zagnało w tamte strony -można by porównać oryginały ze zdjęciami :D

Acha - w galerii są poważne braki - nie ma gniazdownika polskiego szorstkowłosego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Bardzo chciałam wam pokazać moją Mrówkę.. wszak poza ASTem mam beagla :D

Od 2-ch godzin staram się założyć ten cały fotoalby

um na onecie... :evilbat: nogą aż taka jeśli chodzi o komputery nie jestem, ale po kilku nieudanych próbach założyłam z tej determinacji nawet nowe konto e-mailowe... i nic :evil: ciągle ten sam komunikat : 'identyfikator jest już zajęty. Spróbuj wybrać inny.'

Z tego co się zdążyłam dowiedzieć identyfikator czyli onet_ID to pełny adres e-mailowy.. jak więc może być zajęty jak nowy przed chwilą całkiem mi się udało założyc!!!! :evil: Najwyrażniej coś u nich się chrzani bo nie znajduje innego uzasadnienia dla powstałej sytuacji :-?

Spróbuje ponownie wieczorkiem.. może się coś zmieni...

P.S. Psiury są cudne..... gratuluje wszystkim takich pociech.. a szczególnie zazdroszcze Pati... jej rhodesiana :)

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

Wszystko pieknie... uporałam się z fotoalbumem na onecie...... wkleiłam tu zdjęcia i na podglądzie nie pokazało się nic prócz czerwonego krzyżyka i okienka 'image'..... nie wklejam tu zdjęć po raz pierwszy i szczerze mówiąc nie wiem co jest nie tak :( może ktoś wie cóż to siędziać może i mi pomoże (czuje że rymuje :D )

Pozdrawiam

Asia&Arka&Mrówka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...