Jump to content
Dogomania

Nie pozwólmy Bubie odejsć w samotności.....


free

Recommended Posts

  • Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tam gdzie mętna woda,to wielka kałuża,a gdzie widać zielone to jezioro.szerokość ok 3 m,i przez 20 min w poprzek latała jak opętana bez reakcji na nas.pyskiem łapie wodę....my znudzeni,a jej mało.Free nie interesował ją gdy miała wodę.Na widok skaczącej żaby ona rownież skacze:cool3:Ma ogromnego powera.....takiej jej nie znalam.Dziś wujek i cioci poszli podpisać umowę DT o ile doszli,ostro błądzili.Średnio raz w tyg,mam tel,w ktorym pytają ludzie o Maleńką.ja od soboty mam cudownego Barego:lol:tez niebawem bedzie mial swoj wątek....chorowity maleńki staruszek.pozdrawiam wszystkich!do poklikania!

Link to comment
Share on other sites

Witam.w niedzielę postanowilam zawieśc dzieci nad jeziorko w 2 koniec miasta....wyrzucam dzieci z autka,a tu ktoś puka w szybkę...;)zgadnijcie kto...? tak tak moja malutka Uszatka:lol:Właśnie wracala z 4-godzinnej kąpieli,zn.nie chciała wracać,ale wszyscy mieli dość.Pchała się od razu do samochodu....ależ ją wymiziałam:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiemy jak ciężko jest znaleść dom dla schroniskowca,szczególnie z problemami i starszego,ale jak spotykamsię z psiakiem,który poszedl do adopcji .....zapominam o całym świecie,mało serce mi nie wyskoczy z radości.Cudowne uczucie widzieć psiaka poza schroniskiem......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś zadzwonila do mnie Uszata....Mieszkam na Starowce,grzecznie biegam bez smyczy i chętnie wracam do Wujka:lol:Troszkę jestem zdezorientowana w nowym miejscu.....w wielu mieszkalam w ciągu ostatnich miesięcy i boję sie czy znow moi kochani opiekunowie nie chca mnie zostawić:shake:tak jak to było rok temu,gdy przywiązano mnie do drzewa w lesie i nie wrocili juz po mnie.....Byłam też u p.Doktor.....i tu niestety przyznam się,że nie spisalam się na medal......zn.ugryzlam P.Doktor:razz::razz:myślę,że mi wybaczy,Ona wie,że ten zastrzyk nie był milusi.....pozdrawiam wszystkich,którzy o mnie myślą!:multi:-Buba

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

ech lula ty wszędzie zdażysz......;) kiepskiej jakości,ale oczy cieszy....;)ostatnio w swoim aparacie znalazlam ją na poslanku i z kocykiem jak byla u mnie.Te zdjęcia ciut w melancholię mnie wprowadziły.....cudeńko ;) ale zostala radość w sercu że wszystko dobrze się skonczyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...